08:52 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 36 , از مجموع 36

نسخه IOS
    7.0
    نسخه Mac
    Mavericks
    اکانت گیم سنتر
    Eh3an
    iPhone 5s-Gold
    iPad Air-Space Gray
    iMac
    تشکر شده 8,248 بار در 2,480 ارسال

نتایج مسابقه عکاسی و معرفی کاربر سال 91

با سلام و درود
    خدمت تمامی کاربران و همراهان همیشگی Apple-iOS.ir

اواخر سال 91 بود که با نظرسنجی سعی در انتخاب محبوب ترین کاربر سال پیش داشتیم که در حدود 1,100 نفر در این نظرسنجی شرکت داشتند ... یکی از پرشور ترین و بزرگترین نظرسنجی های انجمن ، که در آن نظرسنجی کاربر mk_sq انتخاب شدند. کاربری که ماه ها برای انجمن زحمت کشید و در بسیاری از مواقع پا به پای تیم مدیریت پاسخگوی شما کاربران عزیز بود که بنا به دلایلی این موضوع به عقب افتاد تا امشب در کنار کاربرانی که در مسابقه عکاسی به رقابت پرداختند ، معرفی شود .

این کاربر به مدت یکسال ، دارنده درجه کاربری اختصاصی " کاربر منتخب سال " شدند و همینطور بعنوان هدیه ای کوچک در قابل همراهی ایشان پکیج گلچین 12 DVD بازی و برنامه های جیلبریک شده به ارزش 35 هزار تومان و همچنین ثبت UDID به ارزش 25 هزار تومان از فروشگاه انجمن برای این بزرگوار در نظر گرفته خواهد شد .

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

mk_sq

در ادامه ...
    قصد داریم برنده مسابقه عکاسی را معرفی کنیم .
    بعد از چک کردن نتایج و کاربران رای دهنده برای صحت این نظرسنجی که مسلما دغدغه ذهنی تمام شرکت کنندگان در نظرسنجی بود کاربر AMBN92 با 116 رای برنده شد ، اما این پایان ماجرا نیست ، بدلیل نزدیک بودن تعداد آرا و رقابت سرسختانه ایی که صورت گرفت تصمیم گرفتیم که به 3 نفر برتر جوایزی اهدا کنیم که بعد از AMBN92 عزیز ، کاربر vahid1432 و alireza_1600 هر کدام با 113 رای در جایگاه دوم قرار گرفتند ...

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

جوایز به ترتیب زیر خواهد بود :

نفر اول : پکیج 22 DVD گلچین شده 25pp به ارزش 70 هزار تومان به همراه ثبت UDID به ارزش 25 هزار تومان
    نفر دوم : ثبت UDID به ارزش 25 هزار تومان
    نفر سوم : ثبت UDID به ارزش 25 هزار تومان

: تصویر AMBN92 عزیز :

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

: تصویر vahid1432 عزیز :

: تصویر alireza_1600 عزیز :

امیدواریم عید نوروز در انجمن اوقات خوبی به سر برده باشید .
    و آرزوی موفقیت برای تمام کاربران محترم Apple-iOS.ir

مدیریت کل

اپراتورهای اروپا امریکا کانادا تعیین اپراتور آیفون
    آنلاک آیفون ۶ پلاس آنلاک فکتوری آیفون
    آنلاک کردن آیفون و
    آنلاک آیفون ۶
    آنلاک آیفون ۶ آیفون ۶ پلاس آنلاک با آنلاکر
    خرید airblue بلوتوث آیپد بلوتوث آیفون بلوتوث آیپاد

2. 27 کاربر مقابل از iPhone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    8.0.2
    نسخه Mac
    10.9.5
    اکانت گیم سنتر
    A.M.B.N
    iPhone 5-White & Silver
    Macbook Air
    تشکر شده 30 بار در 10 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Saliphone مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط alireza_1600 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    ضمن تبریک به mk_sq عزیز، به خاطر عکس فوق العاده س، خواستم از تیم مدیریت بپرسم این UDID که به من دادند،چیه؟؟؟؟
    این یه کد منحصر به فرد برای هر دیوایس هست که با ثبت اون به رایگان برای شما. میتونید به ios های beta که قبل از نسخه نهایی برای دولوپر ها ریلیز میشه به راحتی ریستور کنید.

در ضمن من همه به این 4 نفر تبریک میگم که خیلی خوش شانس بودن انصافا تیم مدیریت هم سخاوتمندانه جواب زحماتشون رو داد.
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط narij مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط alireza_1600 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    ضمن تبریک به mk_sq عزیز، به خاطر عکس فوق العاده س، خواستم از تیم مدیریت بپرسم این UDID که به من دادند،چیه؟؟؟؟
    در تکمیل فرمایشات مینا جان و علی عزیز باید بگم توسط این کد میتونید بدون نیاز به جیلبریک تمام برنامه های کرک شده رو نصب کنید و شما دیگر نیاز به جیلبریک برای نصب برنامه بازی ندارید...
    به مجتبی عزیز هم به نوبه خودم تبریک میگم و خیلی خوشحالم که این دوست عزیز رو در کنار خودمون داریم...ایشان یکی از با تعصب ترین کاربرهای ماست و بارها ثابت کردند بدون چشم داشت به تگ مدیریتی فعالیت میکنند...امیدوارم سال پیش رو نیز بیش تر از پیش به شما عزیزان خدمت کنند
    به برنده مسابقه عکاسی نیز تبریک میگم.این مسابقه با تمام خاطرات خوب و بد برای دومین سال پیاپی برگزار شد که با حماسه سازی کاربرها به یکی از بزرگترین مسابقات تاریخ ما تبدیل شد...تعداد عکس ها به حدی زیاد بود که شخص من برای مرور تمام عکس ها بیشتر از ۸ ساعت وقت گذاشتم که همین نشان دهنده کار سخت تیم داوران بود که به گفته خود این عزیزان بیشتر از ۳ روز برای اجرای عدالت وقت این بزرگواران را گرفت...
    طی سال پیش رو برای تمام کاربران عزیز و خانواده های عزیزشان آرزوی بهبودی و توفیق روز افزون را از خداوند متعال خواستارم...

با سلام و عرض خسته نباشید
    Supporter عزیز فرمودند UDID بنده ثبت شد... میخواستم ببینم از کجا میتونم ببینم که ثبت شده ؟؟
    Saliphone سایت میفرمایند توی قسمت General ->> Profile باید Provision باشد.. اما من چنین چیزی پیدا نکردم..توی iTunes هم چیزی خاصی ندیدم..مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

از طرفی هم نریمان جان شما همانطور که مشخص است فرمودید که با ثبت این UDID ما میتوانیم برنامه ها رو بدون نیاز به جیلبریک نصب نماییم..اما Saliphone نظر دیگه ای دارند که نه.. فقط میتوانیم به نسخه Beta ریستور کنیم..! بارها بنده این موارد را پ خ کردم اما هیچ جوابی دریافت نکرده ام...مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    ممنون میشوم اگر بررسی یفرماییید و در صورت امکان یه جواب درست و کامل به بنده بدهید..

ممنون

نسخه IOS
    8.1.6
    نسخه Mac
    11.1.4
    اکانت گیم سنتر
    =!AL188!=
    iPhone 5-White & Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 3,613 بار در 1,809 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط AMBN92 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Saliphone مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    این یه کد منحصر به فرد برای هر دیوایس هست که با ثبت اون به رایگان برای شما. میتونید به ios های beta که قبل از نسخه نهایی برای دولوپر ها ریلیز میشه به راحتی ریستور کنید.

در ضمن من همه به این 4 نفر تبریک میگم که خیلی خوش شانس بودن انصافا تیم مدیریت هم سخاوتمندانه جواب زحماتشون رو داد.
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط narij مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    در تکمیل فرمایشات مینا جان و علی عزیز باید بگم توسط این کد میتونید بدون نیاز به جیلبریک تمام برنامه های کرک شده رو نصب کنید و شما دیگر نیاز به جیلبریک برای نصب برنامه بازی ندارید...
    به مجتبی عزیز هم به نوبه خودم تبریک میگم و خیلی خوشحالم که این دوست عزیز رو در کنار خودمون داریم...ایشان یکی از با تعصب ترین کاربرهای ماست و بارها ثابت کردند بدون چشم داشت به تگ مدیریتی فعالیت میکنند...امیدوارم سال پیش رو نیز بیش تر از پیش به شما عزیزان خدمت کنند
    به برنده مسابقه عکاسی نیز تبریک میگم.این مسابقه با تمام خاطرات خوب و بد برای دومین سال پیاپی برگزار شد که با حماسه سازی کاربرها به یکی از بزرگترین مسابقات تاریخ ما تبدیل شد...تعداد عکس ها به حدی زیاد بود که شخص من برای مرور تمام عکس ها بیشتر از ۸ ساعت وقت گذاشتم که همین نشان دهنده کار سخت تیم داوران بود که به گفته خود این عزیزان بیشتر از ۳ روز برای اجرای عدالت وقت این بزرگواران را گرفت...
    طی سال پیش رو برای تمام کاربران عزیز و خانواده های عزیزشان آرزوی بهبودی و توفیق روز افزون را از خداوند متعال خواستارم...

با سلام و عرض خسته نباشید
    Supporter عزیز فرمودند UDID بنده ثبت شد... میخواستم ببینم از کجا میتونم ببینم که ثبت شده ؟؟
    Saliphone سایت میفرمایند توی قسمت General ->> Profile باید Provision باشد.. اما من چنین چیزی پیدا نکردم..توی iTunes هم چیزی خاصی ندیدم..مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

از طرفی هم نریمان جان شما همانطور که مشخص است فرمودید که با ثبت این UDID ما میتوانیم برنامه ها رو بدون نیاز به جیلبریک نصب نماییم..اما Saliphone نظر دیگه ای دارند که نه.. فقط میتوانیم به نسخه Beta ریستور کنیم..! بارها بنده این موارد را پ خ کردم اما هیچ جوابی دریافت نکرده ام...مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    ممنون میشوم اگر بررسی یفرماییید و در صورت امکان یه جواب درست و کامل به بنده بدهید..

ممنون
    اینا رو باید به narij نریمان جان پخ کنید ببینید اون provision یه پروفایل هست که همراه udid گرفته میشه و شما اونو دانلود می کنی و توسط ایتیونز نصب می کنی.
    این پروفایل فقط برای نصب برنامه کرک شده هست و udid شما ثبت شده و می تونید ریستور کنید
    در پ.خ دنبال موضوع رو بگیرید یا می تونید به خود supporter پخ بدید

5. کاربر مقابل از Saliphone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    8.0.2
    نسخه Mac
    10.9.5
    اکانت گیم سنتر
    A.M.B.N
    iPhone 5-White & Silver
    Macbook Air

Saliphone عزیز بنده همه اینها رو به کرّات پ خ کردم... چون جوابی دریافت نکردم و نمیکنم و اینجا پست زدم...
    فقط اگر موردی نداره اون Profile رو هم برام OK کنید ممنون میشم..چرا که من اگر بخوام به ios7 ریستور کنم تمام برنامه های اورجینالم که با Apple ID دیگری نصب شده است پاک میشود و مجددا باید هزینه زیادی بکنم.. PP25 هم دائما کرش میکنه..
    ممنون از پاسختون

نسخه IOS
    8.1.6
    نسخه Mac
    11.1.4
    اکانت گیم سنتر
    =!AL188!=
    iPhone 5-White & Silver
    Macbook Pro

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط AMBN92 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    Saliphone عزیز بنده همه اینها رو به کرّات پ خ کردم... چون جوابی دریافت نکردم و نمیکنم و اینجا پست زدم...
    فقط اگر موردی نداره اون Profile رو هم برام OK کنید ممنون میشم..چرا که من اگر بخوام به ios7 ریستور کنم تمام برنامه های اورجینالم که با Apple ID دیگری نصب شده است پاک میشود و مجددا باید هزینه زیادی بکنم.. PP25 هم دائما کرش میکنه..
    ممنون از پاسختون
    البته فکر می کنم جایزه شما فقط ثبت udid بوده نه udid+profile چون این دو تا متفاوتن.

8. کاربر مقابل از Saliphone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    8.0.2
    نسخه Mac
    10.9.5
    اکانت گیم سنتر
    A.M.B.N
    iPhone 5-White & Silver
    Macbook Air

ممنون از پاسختون
    البته فکر می کنم جایزه شما فقط ثبت udid بوده نه udid+profile چون این دو تا متفاوتن.
    یعنی میشود Profile را جداگانه خریداری نمود؟ چون دوستان زحمت ثب UDID رو کشیدند.

نسخه IOS
    8.1.6
    نسخه Mac
    11.1.4
    اکانت گیم سنتر
    =!AL188!=
    iPhone 5-White & Silver
    Macbook Pro

ممنون از پاسختون
    یعنی میشود Profile را جداگانه خریداری نمود؟ چون دوستان زحمت ثب UDID رو کشیدند.
    فکر نکنم اکثر سایت ها این رو رو با هم یا udid رو جدا می فروشن

11. کاربر مقابل از Saliphone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

کلمات کلیدی این موضوع