06:54 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 23 از 35 نخستنخست ... 13212223242533 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 350

iPhone 4-White
    Macbook Pro
    تشکر شده 297 بار در 96 ارسال

فروشگاه سایت: پکیج برنامه ها و بازی pp25 !بدون نیاز به جلبریک برنامه بازی نصب کنید!

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

به مناسبت سال نو هديه هايي بي نظير از فروشگاه ما:

دوستان عزیزی که از این دقیقه تا روز ١٣ فروردين ساعت 12 خرید خودشون رو ثبت میکنند تعدادی دی وی دی به عنوان هدیه دریافت خواهند کرد.این هدیه به مناسبت تعطیلات نوروز است تا عزیزان که قصد خرید دارند هديه اي ناقابل از ما دريافت نمايند:

12 دی وی دی : ١ دی وی دی هدیه

24 دی وی دی: ٣ دی وی دی هدیه

46 دی وی دی: ٥ دی وی دی هدیه

مژده مژده! این مجموعه چه در آیفون ها و آیپدهای جیلبریک شده و چه در آیفون ها و آیپدهای جیلبریک نشده قابل استفاده است! پس اگر آیفون و آیپد خود را جیلبریک کرده اید و یا دوست ندارید جیلبریک کنید در هر دو صورت میتوانید از این پکیج رویایی لذت ببرید

جامع ترین پکیج برنامه و بازی های آیفون و آیپد pp پیش روی شماست!هم اکنون بدون نیاز به جیلبریک برنامه و بازی روی آیفون آیپد آیپد مینی و آیپاد تاچ خود نصب نمایید!

این مجموعه در آیفون 5s و 5c نیز تست شده است و بدون مشکل در این دو آیفون نیز میتوانید از این شاهکار برنامه ها و بازی ها استفاده کنید!

دیوایس های ساپورت شده:

آیفون 5s / آیفون 5c / آیفون 5 / آیفون 4s / آیفون 4 / آیفون 3gs / آیفون 3g

آیپد 4 / آیپد 3 / آیپد 2 / آیپد / آیپد مینی

آیپاد تاچ 5 / آیپاد تاچ 4 / آیپاد تاچ 3

فرق نمیکنه چه آیپدی داری!فرق نمیکنه چه آیفونی داری! هر چی دارید در هر ورژن IOS هستید با این مجموعه بهترین بازی ها و برنامه ها را تجربه خواهید کرد!

این مجموعه در ios 7 نیز تست شده است و به طور 100 کامل قابل استفاده است! پس شما عزیزان میتوانید با خیال راحت با در آینده نگری هم اکنون مجموعه نرم افزاری مد نظر خودتان را سفارش دهید !

برخی ویژگی های این مجموعه:

• 1- بیش از 400 برنامه و بازی کاربردی و معروف اپ استور با حجمی بیش از 120 گیگ در 4 یا 6 یا 12 یا 22 دی وی دی به انتخاب شما بر حسب نیازتان!
    • 2- دارای تمامی بازی های جدید و برتر معرفی شده از ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ تا روز سفارش محصول توسط شما!
    • 3- همراه با آموزش اختصاصی و حل مشکلات شما بعد از خرید مجموعه!
    • 4- دارای آخرین نسخه های iFunBox- iTools-iPhone pc suite – iTunes
    • 5- بسته بندی شکیل و دی وی دی هایی با بهترین کیفیت که برای اولین بار در ایران اتفاق افتاده است!

• 6- اگر نرم افزارهای این مجموعه را به صورت اورجینال تهیه نمایید باید مبلغی بیش از 2000 دلار هزینه نمایید! اما ما با مبلغی ناچیز همه این برنامه بازی ها را برای شما به ارمغان آوردیم!
    • 8- تمامی برنامه ها و بازی ها به صورت صد درصد توسط تیم فنی اپل آی او اس تست شده اند !
    • 9-حتی اگر جیلبریک هم کردید میتونید از این پکیج استفاده نمایید! این مجموعه برای تمام دیوایس های اپل سازگار است!

قیمت این مجموعه ها :

3 DVD : مبلغ 20 هزار تومان. هزینه پست رایگان بوده و توسط سایت APPLE-IOS.IR پرداخت خواهد شد!

6 DVD: مبلغ 30 هزار تومان. هزینه پست رایگان بوده و توسط سایت APPLE-IOS.IR پرداخت خواهد شد!

12 DVD: مبلغ 40 هزار تومان.هزینه پست رایگان بوده و توسط سایت APPLE-IOS.IR پرداخت خواهد شد!

24 DVD: مبلغ 80 هزار تومان. هزینه پست رایگان بوده و توسط سایت APPLE-IOS.IR پرداخت خواهد شد!

34 DVD: مبلغ 110 هزار تومان. هزینه پست رایگان بوده و توسط سایت APPLE-IOS.IR پرداخت خواهد شد!

46 DVD: مبلغ 150 هزار تومان. هزینه پست رایگان بوده و توسط سایت APPLE-IOS.IR پرداخت خواهد شد!

برای خرید هر کدام از مجموعه ها مبلغ پکیج مورد نظرتون را در لینک زیر وارد نمایید:

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

هر گونه سوال و ابهامی در مورد این مجموعه ها دارید در همین تاپیک مطرح نمایید تا پاسخگو باشیم!

ویرایش توسط Seller : 12-22-2013 در ساعت 06:49 PM

2. 28 کاربر مقابل از Seller عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-White
    Macbook Pro

به مناسبت روی جمعه سیاه و تخیفیف بین المللی تمام فروشگاه های دنیا در امروز کلیه پکیج ها تعدادی دی وی دی هدیه تا پایان امشب فروخته خواهد شد :
    12 دی وی دی : 1 عدد دی وی دی هدیه

24 دی وی دی: 2 عدد دی وی دی هدیه

46 دی وی دی: 4 عدد دی وی دی هدیه

این تخفیف و هدیه فقط تا پایان امشب مهلت دارد و عزیزانی که در این زمان خرید کنند از هدیه های ما بهتره مند خواهند شد ... پس اگر قصد خرید دارید این فرصت رو از دست ندید بهترین زمان هست که تعداد زیادی برنامه بازی به صورت اشانتیون دریافت کنید

iPhone 4-White
    Macbook Pro

عده ای از دوستان اعتراض کردند که تخقیف روز جمعه سیاه خیلی دیر داده شد و این هدیه تمدید شود.بنا به احترام به نظر خریداران محترم از امروز تا پایان هفته تمام خریدهای ثبت شده شما عزیزان شامل تخفیف جمعه سیاه خواهد بود:

به مناسبت روی جمعه سیاه و تخیفیف بین المللی تمام فروشگاه های دنیا در امروز کلیه پکیج ها تعدادی دی وی دی هدیه تا پایان امشب فروخته خواهد شد :
    12 دی وی دی : 1 عدد دی وی دی هدیه

24 دی وی دی: 2 عدد دی وی دی هدیه

46 دی وی دی: 4 عدد دی وی دی هدیه

این تخفیف و هدیه فقط تا پایان امشب مهلت دارد و عزیزانی که در این زمان خرید کنند از هدیه های ما بهتره مند خواهند شد ... پس اگر قصد خرید دارید این فرصت رو از دست ندید بهترین زمان هست که تعداد زیادی برنامه بازی به صورت اشانتیون دریافت کنید

5. کاربر مقابل از Seller عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

iPhone 4-White
    Macbook Pro

پکیج 46 دی وی دی آقای شجاعی همراه با 4 دی وی دی هدیه به مناسبت فروش ویژه جمعه سیاه امروز برای این دوست عزیز ارسال گردید ...

iPhone 4-White
    Macbook Pro

پکیچ 12 دی وی دی آقای سیگارودی همراه یک عدد دی وی دی هدیه روز جمعه سیاه برای ایشان ارسال شد

پکیچ 24 دی وی دی آقای رضایی پرور همراه با 2 عدد دی وی دی هدیه روز جمعه سیاه برای ایشان ارسال شد

iPhone 4-Black
    iPod Shuffle
    iPad2-Black
    تشکر شده 3 بار در 2 ارسال

با سلام
    من هم وجه رو واریز کردم ممنون میشم واسم ارسال کنید
    به نام علی شبان

9. 2 کاربر مقابل از ali_914 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0
    نسخه Mac
    Mavericks
    اکانت گیم سنتر
    Eh3an
    iPhone 5s-Gold
    iPad Air-Space Gray
    iMac
    تشکر شده 8,248 بار در 2,480 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط ali_914 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    با سلام
    به نام علی شبان

ضمن تشکر از خرید شما ، آدرس پستی خودتون رو برای نماینده ما جناب Seller ، ارسال فرمایید

اپراتورهای اروپا امریکا کانادا تعیین اپراتور آیفونآنلاک آیفون ۶ پلاس آنلاک فکتوری آیفونآنلاک کردن آیفون و آنلاک آیفون ۶آنلاک آیفون ۶ آیفون ۶ پلاس آنلاک با آنلاکرخرید airblue بلوتوث آیپد بلوتوث آیفون بلوتوث آیپاد

تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

دوست عزیز من یک پکیج 12 دی وی دی میخوام ولی میخوام فقط برنامههای مخصوص ایپد باشه برای شما امکانپذیر هست؟به چه طریق باید این درخواستمو ثبت کنم؟

12. کاربر مقابل از mohsen_ph52 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    7.0
    نسخه Mac
    Mavericks
    اکانت گیم سنتر
    Eh3an
    iPhone 5s-Gold
    iPad Air-Space Gray
    iMac
    تشکر شده 8,248 بار در 2,480 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط mohsen_ph52 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    دوست عزیز من یک پکیج 12 دی وی دی میخوام ولی میخوام فقط برنامههای مخصوص ایپد باشه برای شما امکانپذیر هست؟به چه طریق باید این درخواستمو ثبت کنم؟
    آدرس پستی همراه با درخواست خودتون رو برای نماینده ما ، جناب Seller ارسال فرمایید

اپراتورهای اروپا امریکا کانادا تعیین اپراتور آیفونآنلاک آیفون ۶ پلاس آنلاک فکتوری آیفونآنلاک کردن آیفون و آنلاک آیفون ۶آنلاک آیفون ۶ آیفون ۶ پلاس آنلاک با آنلاکرخرید airblue بلوتوث آیپد بلوتوث آیفون بلوتوث آیپاد

iPhone 4-White
    Macbook Pro

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط ali_914 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    با سلام
    به نام علی شبان
    مبارکتون باشه دوست عزیزم.این پکیج طی روزهای آتی برای شما ارسال خواهد شد

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط mohsen_ph52 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    بله دوست من مشکلی نیست و فقط بعد خرید اینجا اعلام کنید که خرید کردید و یاد آوری کنید فقط برای آیپد نیاز دارید ... چون تعداد زیادی پکیج خریداری میشه ممکن هست اشتباهی پیش بیاد دوست من... ضمنا از لینک زیر پرداخت نمایید:

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

نسخه IOS
    ios 7.1.1
    iPhone 5s-Gray
    iPod Nano
    iPadMini-Black & Slate
    Macbook Pro
    تشکر شده 323 بار در 201 ارسال

ببخشید این پکیج های شما برای ایپد هست یا برای تمام دستگاه ها و اینکه الان ما از اپستور برنامه دانلود میکنیم این پیکیج ها را بخریم میتوانیم از این پکیج که برنامه ریختیم از اپستور هم برنامه بریزیم و انیکه این ها برنامه های ایتونز هستندی در این پکیج ممنون میشم جوابم را بدید

برای سوالات خود تاپیک باز نکنید

برای تشکر از کلید تشکر در پایین سمت راست استفاده کنید

صفحه 23 از 35 نخستنخست ... 13212223242533 ... آخرینآخرین