05:49 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 12 از 35 نخستنخست ... 2101112131422 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 350

iPhone 4-White
    Macbook Pro
    تشکر شده 297 بار در 96 ارسال

فروشگاه سایت: پکیج برنامه ها و بازی pp25 !بدون نیاز به جلبریک برنامه بازی نصب کنید!

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

به مناسبت سال نو هديه هايي بي نظير از فروشگاه ما:

دوستان عزیزی که از این دقیقه تا روز ١٣ فروردين ساعت 12 خرید خودشون رو ثبت میکنند تعدادی دی وی دی به عنوان هدیه دریافت خواهند کرد.این هدیه به مناسبت تعطیلات نوروز است تا عزیزان که قصد خرید دارند هديه اي ناقابل از ما دريافت نمايند:

12 دی وی دی : ١ دی وی دی هدیه

24 دی وی دی: ٣ دی وی دی هدیه

46 دی وی دی: ٥ دی وی دی هدیه

مژده مژده! این مجموعه چه در آیفون ها و آیپدهای جیلبریک شده و چه در آیفون ها و آیپدهای جیلبریک نشده قابل استفاده است! پس اگر آیفون و آیپد خود را جیلبریک کرده اید و یا دوست ندارید جیلبریک کنید در هر دو صورت میتوانید از این پکیج رویایی لذت ببرید

جامع ترین پکیج برنامه و بازی های آیفون و آیپد pp پیش روی شماست!هم اکنون بدون نیاز به جیلبریک برنامه و بازی روی آیفون آیپد آیپد مینی و آیپاد تاچ خود نصب نمایید!

این مجموعه در آیفون 5s و 5c نیز تست شده است و بدون مشکل در این دو آیفون نیز میتوانید از این شاهکار برنامه ها و بازی ها استفاده کنید!

دیوایس های ساپورت شده:

آیفون 5s / آیفون 5c / آیفون 5 / آیفون 4s / آیفون 4 / آیفون 3gs / آیفون 3g

آیپد 4 / آیپد 3 / آیپد 2 / آیپد / آیپد مینی

آیپاد تاچ 5 / آیپاد تاچ 4 / آیپاد تاچ 3

فرق نمیکنه چه آیپدی داری!فرق نمیکنه چه آیفونی داری! هر چی دارید در هر ورژن IOS هستید با این مجموعه بهترین بازی ها و برنامه ها را تجربه خواهید کرد!

این مجموعه در ios 7 نیز تست شده است و به طور 100 کامل قابل استفاده است! پس شما عزیزان میتوانید با خیال راحت با در آینده نگری هم اکنون مجموعه نرم افزاری مد نظر خودتان را سفارش دهید !

برخی ویژگی های این مجموعه:

• 1- بیش از 400 برنامه و بازی کاربردی و معروف اپ استور با حجمی بیش از 120 گیگ در 4 یا 6 یا 12 یا 22 دی وی دی به انتخاب شما بر حسب نیازتان!
    • 2- دارای تمامی بازی های جدید و برتر معرفی شده از ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ تا روز سفارش محصول توسط شما!
    • 3- همراه با آموزش اختصاصی و حل مشکلات شما بعد از خرید مجموعه!
    • 4- دارای آخرین نسخه های iFunBox- iTools-iPhone pc suite – iTunes
    • 5- بسته بندی شکیل و دی وی دی هایی با بهترین کیفیت که برای اولین بار در ایران اتفاق افتاده است!

• 6- اگر نرم افزارهای این مجموعه را به صورت اورجینال تهیه نمایید باید مبلغی بیش از 2000 دلار هزینه نمایید! اما ما با مبلغی ناچیز همه این برنامه بازی ها را برای شما به ارمغان آوردیم!
    • 8- تمامی برنامه ها و بازی ها به صورت صد درصد توسط تیم فنی اپل آی او اس تست شده اند !
    • 9-حتی اگر جیلبریک هم کردید میتونید از این پکیج استفاده نمایید! این مجموعه برای تمام دیوایس های اپل سازگار است!

قیمت این مجموعه ها :

3 DVD : مبلغ 20 هزار تومان. هزینه پست رایگان بوده و توسط سایت APPLE-IOS.IR پرداخت خواهد شد!

6 DVD: مبلغ 30 هزار تومان. هزینه پست رایگان بوده و توسط سایت APPLE-IOS.IR پرداخت خواهد شد!

12 DVD: مبلغ 40 هزار تومان.هزینه پست رایگان بوده و توسط سایت APPLE-IOS.IR پرداخت خواهد شد!

24 DVD: مبلغ 80 هزار تومان. هزینه پست رایگان بوده و توسط سایت APPLE-IOS.IR پرداخت خواهد شد!

34 DVD: مبلغ 110 هزار تومان. هزینه پست رایگان بوده و توسط سایت APPLE-IOS.IR پرداخت خواهد شد!

46 DVD: مبلغ 150 هزار تومان. هزینه پست رایگان بوده و توسط سایت APPLE-IOS.IR پرداخت خواهد شد!

برای خرید هر کدام از مجموعه ها مبلغ پکیج مورد نظرتون را در لینک زیر وارد نمایید:

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

هر گونه سوال و ابهامی در مورد این مجموعه ها دارید در همین تاپیک مطرح نمایید تا پاسخگو باشیم!

ویرایش توسط Seller : 12-22-2013 در ساعت 07:49 PM

2. 28 کاربر مقابل از Seller عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط viero مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    بله. منظورم همون هست
    اگر منظور شما جیلبریک شده هست شامل آپ تو دیت آفلاین با دیتا بیس کامل مداسکیپ نتر اطلس انواع آناتومی و اکثریت نرم افزارهای موجود در آیتونز برای علم پزشکی دوست من ...

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط hamed2relax مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    سلام. بنده تهران هستم و یک آیپد خریداری کردم. میخوام بدونم از کجا میتونم این بسته رو خریداری کنم و برگردم شهرستان...
    آیپدتون مبارکتون باشه دوست عزیزم و باهاش خاطراتی شیرینی رو ثبت کنید ... در مورد خرید هم همون طور که مدیر عزیز جناب vidool فرمودند هم میتونید به سایت اپل پکس رجوع کنید و هم میتونید مبلغ پکیج مورد نظرتون رو در لینک زیر پرداخت کنید.فروش اینترنتی بوده و با پست پیشتاز تحویل خواهید گرفت و هزینه پست هم رایگان بوده و پای ماست ... شما فقط هزینه پکیج رو پرداخت خواهید کرد... برای پرداخت به لینک زیر رجوع نمایید:

قیمت این مجموعه ها :

12 DVD: مبلغ 40 هزار تومان.هزینه پست رایگان بوده و توسط سایت APPLE-IOS.IR پرداخت خواهد شد!

24 DVD: مبلغ 80 هزار تومان. هزینه پست رایگان بوده و توسط سایت APPLE-IOS.IR پرداخت خواهد شد!

34 DVD: مبلغ 110 هزار تومان. هزینه پست رایگان بوده و توسط سایت APPLE-IOS.IR پرداخت خواهد شد!

46 DVD: مبلغ 150 هزار تومان. هزینه پست رایگان بوده و توسط سایت APPLE-IOS.IR پرداخت خواهد شد!

برای خرید هر کدام از مجموعه ها مبلغ پکیج مورد نظرتون را در لینک زیر وارد نمایید:

4. 2 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.1
    نسخه Mac
    10.10
    اکانت گیم سنتر
    sinaviero
    iPod Shuffle
    iPad 4-Black
    تشکر شده 2,798 بار در 1,446 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط narij مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    اگر منظور شما جیلبریک شده هست شامل آپ تو دیت آفلاین با دیتا بیس کامل مداسکیپ نتر اطلس انواع آناتومی و اکثریت نرم افزارهای موجود در آیتونز برای علم پزشکی دوست من ...

آیپدتون مبارکتون باشه دوست عزیزم و باهاش خاطراتی شیرینی رو ثبت کنید ... در مورد خرید هم همون طور که مدیر عزیز جناب vidool فرمودند هم میتونید به سایت اپل پکس رجوع کنید و هم میتونید مبلغ پکیج مورد نظرتون رو در لینک زیر پرداخت کنید.فروش اینترنتی بوده و با پست پیشتاز تحویل خواهید گرفت و هزینه پست هم رایگان بوده و پای ماست ... شما فقط هزینه پکیج رو پرداخت خواهید کرد... برای پرداخت به لینک زیر رجوع نمایید:

قیمت این مجموعه ها :

پكيج جيلبريك نشده چي؟

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط viero مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    پكيج جيلبريك نشده چي؟
    اون هم آپ تو دیت رو نداره و نرم افزارهاش کمتر هست اما برای یک دانشجوی پزشکی و یک پزشک عمومی بسیار مناسب هست اما برای پزشکان متخصص در حد پایه کاربرد دارد ...

7. کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    7.1.1
    نسخه Mac
    10.10
    اکانت گیم سنتر
    sinaviero
    iPod Shuffle
    iPad 4-Black

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط narij مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    اون هم آپ تو دیت رو نداره و نرم افزارهاش کمتر هست اما برای یک دانشجوی پزشکی و یک پزشک عمومی بسیار مناسب هست اما برای پزشکان متخصص در حد پایه کاربرد دارد ...
    مي خواستم بدونم برنامه ي
    zygote 3D anatomy atlas & dissection lab
    در پكيج بدون جيلبريك موجود هست؟
    با تشكر

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro

مي خواستم بدونم برنامه ي
    zygote 3d anatomy atlas & dissection lab
    در پكيج بدون جيلبريك موجود هست؟
    با تشكر
    خیر خیلی از نرم افزارهای پزشکی چون گرون هستند در pp25 نیستند و اگر برنامه ای مهم و پزشکی نیاز داشته باشید و قصد خرید داشتید بفرمایید تا برای شما اول دانلود کنیم و همراه پکیج شما برای شما ارسال نماییم سینا جان ... با عرض شرمندگی بابت تاخیر در پاسخ گویی ...

10. 3 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

با سلام و عرض خسته نباشید
    من به توصیه اساتید همین سایت یک آیپد 4 خریدم و الان واقعا نمیدونم چجوری باید ازش استفاده کنم گیج شدم. یعنی نمیدونم چطوری برنامه بریزم و چطوری وارد فیس بوک بشم و ....
    من دوست دارم آیپد رو جیلبریک نکنم و اورجینال بمونه برای همین میخوام این پکیج رو سفارش بدم فقط من زیاد اهل بازی نیستم نهایت بازی ماشین و تو سبک جی تی آی و بازی های پاستورو و فکری و مرحله ای اونایی که خیلی معروف باشن و گرافیک بالایی داشته باشن
    من شغلم عمران هستش و میخوام نرم افزار های مهندسی (نمیدونم چه چیزایی رو این سیستم عامل داره) و کاربردی مثل آفیس و خبری مزهبی ورزشی و ...ا هم داشته باشه
    حالا با این حساب من باید چندتا دی وی دی سفارش بدم که اسراف نشه
    اصلا این نرم افزارهایی که من میخوام بدون جیلبریک میشه یا باید جیلبریک کنیم؟

نسخه IOS
    7.1.1
    نسخه Mac
    10.10
    اکانت گیم سنتر
    sinaviero
    iPod Shuffle
    iPad 4-Black

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط kamyar70 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    من به توصیه اساتید همین سایت یک آیپد 4 خریدم و الان واقعا نمیدونم چجوری باید ازش استفاده کنم گیج شدم. یعنی نمیدونم چطوری برنامه بریزم و چطوری وارد فیس بوک بشم و ....
    من دوست دارم آیپد رو جیلبریک نکنم و اورجینال بمونه برای همین میخوام این پکیج رو سفارش بدم فقط من زیاد اهل بازی نیستم نهایت بازی ماشین و تو سبک جی تی آی و بازی های پاستورو و فکری و مرحله ای اونایی که خیلی معروف باشن و گرافیک بالایی داشته باشن
    من شغلم عمران هستش و میخوام نرم افزار های مهندسی (نمیدونم چه چیزایی رو این سیستم عامل داره) و کاربردی مثل آفیس و خبری مزهبی ورزشی و ...ا هم داشته باشه
    من خودم هم آيپد ٤ دارم و جيلبريك نكردم
    پكيج 25 pp ابزار هاي مهندسي تو سايت موجود هست مي تونيد بخريد
    ولي خوب اين نرم افزار ها هم مشكلات خاص خودشو داره!
    مي تونيد هم از خود اپ استور با گيفت كارت نرم افزارهاتون رو بخريد كه خيلي گرون مي شه مخصوصاً نرم افزار هاي مهندسي ولي اگه قيمتش مشكلي نباشه از ساير روش ها بهتره!
    موفق باشيد!

13. کاربر مقابل از viero عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط kamyar70 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    ببینید ما تقریبا کل برنامه های pp25 رو دانلود کردیم و موجود داریم و یک آرشیو خیلی کامل هست ... میفرمایید بازی نمیخوام طبیعتا جزئی از تمام پکیج ها بازی هاست و از بازی های شاهکار ios به هیچ عنوان نمیشه گذشت مخصوصا در آیپد با صفحه نمایش 10 اینچی!
    هر چه تعداد دی وی دی افزایش پیدا میکنه آرشیو شما کامل تر میشه و برنامه ها و بازی های بیشتری رو شامل میشه دوست من ... بازی ها حدود 65 درصد همه پکیج ها هستند و فقط بهترین بازی ها و برنامه ها رو توی مجموعه ها (حتی در 46 دی وی دی) قرار دادیم!
    کسی که آرشیو 46 دی وی دی ما رو تهیه کنه امکان نداره برنامه یا بازی معروفی در آی او اس پیدا کنه که تو پکیج نباشه ... انتخاب با شما ما مطابق نیازتون انجام وظیفه میکنیم ...

15. 3 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

ببینید ما تقریبا کل برنامه های pp25 رو دانلود کردیم و موجود داریم و یک آرشیو خیلی کامل هست ... میفرمایید بازی نمیخوام طبیعتا جزئی از تمام پکیج ها بازی هاست و از بازی های شاهکار ios به هیچ عنوان نمیشه گذشت مخصوصا در آیپد با صفحه نمایش 10 اینچی!
    هر چه تعداد دی وی دی افزایش پیدا میکنه آرشیو شما کامل تر میشه و برنامه ها و بازی های بیشتری رو شامل میشه دوست من ... بازی ها حدود 65 درصد همه پکیج ها هستند و فقط بهترین بازی ها و برنامه ها رو توی مجموعه ها (حتی در 46 دی وی دی) قرار دادیم!
    کسی که آرشیو 46 دی وی دی ما رو تهیه کنه امکان نداره برنامه یا بازی معروفی در آی او اس پیدا کنه که تو پکیج نباشه ... انتخاب با شما ما مطابق نیازتون انجام وظیفه میکنیم ...
    ممنونم من ایپدم کلا 12 گیگ جا داره فکر نکنم کل بازی ها خصوصا بازی های حجم بالا و نرم افزار ها داخلش جا بشه شما یه لطفی بکن من همون 12 دی وی دی رو سفارش میدم شما فقط بازی های معروف و نرم افزار های کاربردی و معروف رو برام بریز مثلا نرم افزار های تغییر چهره و از اینجور چیزای فانتزی به دردم نمیخوره/ بازی های معروف تو سبک انگری برد تخته نرد و پاستورو منچ و.. گرافیک بالا هم نهایتا جی تی آی ماشین آسفالت /نرم افزار های کاربردی هم مثل دیکشنری حتما باشه. آفیس ماشین حساب pdfreader دفترچه یادداشت نرم افزار های خبری اخبار/ خلاصه یه چیزایی که از این یکنواختی دربیاد آیپد و کاربردی بشه. ماشالا شما خودتون استادشین دیگه /هر موقع شما اکی بدی من رفتم برای پرداخت/ضمنا یه سوال این نرم افزار هارو حتما باید با pp25 ریخت یا با itools هم میشه ریخت؟؟؟/با تشکر فراوان

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro

ممنونم من ایپدم کلا 12 گیگ جا داره فکر نکنم کل بازی ها خصوصا بازی های حجم بالا و نرم افزار ها داخلش جا بشه شما یه لطفی بکن من همون 12 دی وی دی رو سفارش میدم شما فقط بازی های معروف و نرم افزار های کاربردی و معروف رو برام بریز مثلا نرم افزار های تغییر چهره و از اینجور چیزای فانتزی به دردم نمیخوره/ بازی های معروف تو سبک انگری برد تخته نرد و پاستورو منچ و.. گرافیک بالا هم نهایتا جی تی آی ماشین آسفالت /نرم افزار های کاربردی هم مثل دیکشنری حتما باشه. آفیس ماشین حساب pdfreader دفترچه یادداشت نرم افزار های خبری اخبار/ خلاصه یه چیزایی که از این یکنواختی دربیاد آیپد و کاربردی بشه. ماشالا شما خودتون استادشین دیگه /هر موقع شما اکی بدی من رفتم برای پرداخت/ضمنا یه سوال این نرم افزار هارو حتما باید با pp25 ریخت یا با itools هم میشه ریخت؟؟؟/با تشکر فراوان
    چشم مشکلی نیست پرداخت کنید در خدمت شما هستیم ...
    بله با آیتولز هم میشه ریخت اما باید یک کاری انجام بدید که تو آموزش فارسی و تصویری توضیح دادیم ...
    موفق باشید ...

18. 4 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 12 از 35 نخستنخست ... 2101112131422 ... آخرینآخرین