03:28 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

نسخه IOS
    8.1.2
    اکانت گیم سنتر
    mahyarnamazi
    iPhone 5s-Gray
    تشکر شده 4,260 بار در 924 ارسال

هشدار: به ios 6.1.3 آپدیت نکنید

کسانی که دستگاه هایشان جیلبریک هست نباید به IOS 6.1.3 آپدیت کنند چون جیلبریک ممکن است انجام نشود.

در ماه گذشته ، planetbeing اعلام کرده بود که در IOS 6.1.3 بتا 2 از 5 حفره مشکل دار در این ورژن درست شده اند و جلوی جیلبریک را گرفته

است. این احتمال وجود دارد که با بسته شدن این پنج حفره، حفره ای دیگر پیدا نشود و این ورژن جیلبریک نشود،پس ما از شمامی خواهیم تا

زمانی که تاییدیه ای از Evad3rs دریافت نکرده اید آپدیت نکنید.

همچنین ممکن است که حتی SHSH این ورژن هم قرار داده نشود. پس مراقب باشید. ظاهراً اپل با این کار ، برای همیشه حفره های امنیتی را

ببندد و دیگر خبری از جیلبریک نباشد. آیا برای همیشه باید از جیلبریک خداحافظی کنیم؟ به نظر شما چه اتفاقی خواهد افتاد؟

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

منبع: [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]
    مترجم: مهیارنمازی

بهترین انجمن فارسی اپل

2. 15 کاربر مقابل از mahyarnamazi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

The New iPad-Black
    تشکر شده 15 بار در 5 ارسال

من یه سوالی دارم من ایپد 3 دارم باورژن 5.1.1 که جیلبرک هست میتونم ببرم به ورژن 6.1.2 و جیلبرکش کنم یای باید shsh داشته باشم یا خیر ؟

نسخه IOS
    7.0.1
    iPod Classic
    iPad 4-Silver
    تشکر شده 2,056 بار در 625 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط saman_rm مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    من یه سوالی دارم من ایپد 3 دارم باورژن 5.1.1 که جیلبرک هست میتونم ببرم به ورژن 6.1.2 و جیلبرکش کنم یای باید shsh داشته باشم یا خیر ؟
    اصولا باید 6.1.2 بسته شده باشه و نمیشه بهش ریستور کرد.اما باید تا روزهای اتی با داشتن shsh راهی بیاد

5. 3 کاربر مقابل از mk_sq عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

The New iPad-Black
    تشکر شده 15 بار در 5 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط mk_sq مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط saman_rm مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    اصولا باید 6.1.2 بسته شده باشه و نمیشه بهش ریستور کرد.اما باید تا روزهای اتی با داشتن shsh راهی بیاد
    پس حالا من چیکار کنم ؟ یعنی باید صبر کنم شاید جیلبرک برای 6.1.3 بیاد؟ یا راه دیگه ای داره؟!

تشکر شده 9,928 بار در 3,018 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط mk_sq مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    پس حالا من چیکار کنم ؟ یعنی باید صبر کنم شاید جیلبرک برای 6.1.3 بیاد؟ یا راه دیگه ای داره؟!
    خیر فعلا راهی ارایه نشده و فعلا با همون 5.1.1 سر کنید تا جیلبریک یا راه دانگریدی ارایه بشه

اهواز-زیتون کارمندی-سیتی سنتر مهزیار-طبقه همکف واحد 026- موبایل مهزیار

8. 5 کاربر مقابل از Benyamin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

کلمات کلیدی این موضوع