08:56 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

نسخه IOS
    7.1.1
    نسخه Mac
    10.9.3
    اکانت گیم سنتر
    w.a.x.d
    iPhone 4S-White
    iPod Touch 4G-Black
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 12,053 بار در 3,878 ارسال

انجمن بزرگ تخصصی اپل 25000 نفره شد

بار دیگر سلام به همه ی کاربران فهیم و عزیز apple-ios.ir

اول از همه از طرف خودم به همه ی شما عزیزان پیشاپیش عید فرخنده نوروز رو تبریک میگم و امیدوارم که امسال هم سالی پر از برکت و شادی برای شما عزیزان و خانواده محترم باشه.

مفتخریم اعلام کنیم که انجمن بزرگ تخصصی محصولات اپل هم اکنون 25000 نفره شد و بسیار خرسندیم که روز به روز خانواده ی ما بزرگتر و بزرگتر میشه و مهم تر از همه جو حاکم بین شما عزیزان و سایت هست که حرارت بالایی داره و آتیشش ما رو گرفتار شما ها و این انجمن کرده مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . .

تنها هدف ما خدمتگزاری به شما عزیزان هست و همین شما ها و بزرگتر شدن خانوادمون هست که به ما دلگرمی میده .

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

دقیقا ۱ ماه و ۱۵ روز پیش بود که انجمن ۲۰۰۰۰ هزار نفره بود و هم اکنون و با سرعتی شگفت انگیز 5000 نفر به جمع ما اضافه شدن و ما رو به این رقم رسوندند

همچنین لازم به ذکر میباشد که پیج رسمی فیس book ما هم در شرف رد کردن 15000 نفر هست که یعنی در کمتر از 1/5 ماه ، 5000 نفر اضافه شدند و این وب سایت بزرگ را در مجموع به 40000 کاربر فعال رسوندند .

در این مدت تلاش کردیم که در راستای رضایت شما سروران قدم برداریم تا بتوانیم جایگاه کوچکی در دنیای مجازی شما داشته باشیم در این مدت با لطف و عنایت پروردگار و تلاش شما عزیزان هم اکنون وب سایت تخصصی محصولات اپل apple-ios.ir بزرگترین و پر بازدید کننده ترین سایت اپلی فارسی دنیا میباشد که این مهم به لطف اعتماد شما بزرگواران و تلاش شبانه روزی تیم مدیریت حرفه ای سایت محقق شده است. ساعت ها تلاش و کوشش برای جلب رضایت شما عزیزان بدون هیچ گونه چشم داشت مالی و به عشق کمک به هم وطنان خودمان!

امیدوارم که شما هم این انجمن رو خونه خودتون بدونید و از مطالب و محتوای داخلش نهایت استفاده رو بکنید

باتشکر تیم مدیریت سایت بزرگ مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

2. 28 کاربر مقابل از waxd عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 9,928 بار در 3,018 ارسال

منم به نوبه خودم این اتفاق مهم رو تبریک میگم و واقعا جای خسته نباشید داره و از تمام شما کاربران و سروران گرامی هم بابت اعتمادتون ممنونم در کمتر از 2 ماه 5000 نفر به این خونواده اضافه شد و به امید روزهایی که قله های موفقیت رو یکی پس از دیگری فتح کنیم و شما عزیزان لحظات خوب و خوشی رو در کنار ما داشته باشید .

زنده باد Apple-ios

اهواز-زیتون کارمندی-سیتی سنتر مهزیار-طبقه همکف واحد 026- موبایل مهزیار

4. 18 کاربر مقابل از Benyamin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

این موفقیت و پیروزی رو تقدیم به تمام بچه های تیم مدیریت میکنم که بیش از پیش برای این موضوع زحمت کشیدن و از بعد از ارائه جیلبریک آنتدر فرمور 6 خواب و خوراک نداشتند و به طور کامل در تمام ساعات شبانه روز به نوبت و با شیفت بندی با کشیک دادن در انجمن در حال رفع مشکلات کاربران و ترجمه اخبار و قرار دادن نرم افزارهای سیدیا و آیتونز برای کاربران عزیز بودند...واقعا دست تک تک این بزرگواران درد نکنه.افتخار این رو داریم که با انسان های بسیار شریفی همکاری هستیم و همه فقط برای جلب رضایت کاربران و رضای خدا کار میکنند و هیچ چشم داشت مادی و معنوی از ما ندارند...داشتن همیچین تیم مدیریت فعال کامل با شخصیت و با دانشی آرزوی تمام سایت های دنیاست که به لطف خدای بزرگ این امکان نصیب ما شده که در کنار این بزرگواران باشیم...
    از همین جا این موفقیت رو به تک تک اعضای تیم تقدیم میکنم و دست همشون رو به گرمی میفشارم و برای طی کردن با قدرت تر! ادامه مسیر از این عزیزان طلب یاری بیشتر مینمایم!

امیدوارم شما کاربران عزیز نیز از ما طی این مدت راضی بوده باشید زیرا همون طور که بارها عارض شدم تنها هدف ما جلب رضایت کاربران عزیز و خدمت به مردم هست و به خودمون برای این اصل مهم افتخار میکنیم که به عنوان عضو کوچکی از جامعه توانایی یاری رساندن با شما همراهان همیشگی انجمن تخصصی محصولات اپل رو داریم...

موفق وموئد باشید...

6. 16 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0.4
    نسخه Mac
    md314
    iPhone 5s-Silver
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 7,684 بار در 2,329 ارسال

تبریک میگم به همه شما بزرگواران این موفقیت بزرگ رو...
    از همه همکارانم تشکر میکنم به خاطر زحمات بسیاری که کشیدند و نمیشه هیچ کدوم از زحماتشون رو با کلمات جبران کرد... مدیرانی که با عشق و علاقه حتی در نیمه شب ها تا بامداد جوابگوی بسیاری از کاربران عزیز هستند و بدون هیچ چشم داشتی برای انجمن خودشون فعالیت میکنند...
    افتخار میکنم در طی این مدت کم ۲۵۰۰۰ کاربر نزد خودمون جمع کردیم تا بتونیم ثابت کرده باشیم در این انجمن کاربر با مدیر هیچ تفاوتی ندارد... تشکر از همه ی کاربرانی که با پست هاشون و همچنین حمایت از انجمن به طریق های بسیار در رسیدن به این موفقیت بزرگ ما رو یاری کردند , دوستان در آخر باید بگم که : همیشه و همه جا فقط و فقط با انجمن تخصصی محصولات اپل !

8. 14 کاربر مقابل از iArmin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1
    نسخه Mac
    Mavericks
    اکانت گیم سنتر
    soroush.i7
    iPhone 5s-Gold
    The New iPad-Black
    Macbook Pro
    تشکر شده 5,965 بار در 2,019 ارسال

من هم این واقعه ی بزرگ و به تمامی همکارانم و همچنین کاربران عزیز انجمن بزرگ Apple-iOS تبریک می گم و تشکر می کنم از تمامی کاربرانی که در این مدت از ما پشتیبانی کردند و باعث دلگرمی ما شدند

10. 9 کاربر مقابل از iSoroush عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    iOS 8
    نسخه Mac
    Yosemite
    اکانت گیم سنتر
    -!Arshia!-
    iPhone 5s-Gray
    iPod Nano
    iPadMini-Black & Slate
    iMac
    تشکر شده 5,384 بار در 1,435 ارسال

دوستان امروز دیدم این تاپیک بازه گفتم یه خبر خوبه دیگه ای بدم مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    امروز انجمن مرز 26000 رو هم گذروند و من این اتفاق رو به کاربرانی که به ما افتخار دادند و فعالیت کردند همچنین به کاربرانی که قدم روی چشم ما گذاشتند و عضو این خانواده ی صمیمی و بزرگ شدند
    این اتفاق مطمعناً به لطف شما ربط داره که به ما اعتماد کردید و عضو شدید ، پست دادید و سوال هایتان را پرسیدیند
    امیدواریم که برای شما مفید بوده باشیم و شما را اری از مشکلات دیوایس هایتان کنیم
    با تشکر
    iAr$hia عضو کوچکی از این خانواده

If you think you can do a thing or think you can't do a thing, you're right.

12. 10 کاربر مقابل از iAr$hia عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-White & Silver
    iPod Touch 4G-White
    iPadMini-White & Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 29 بار در 8 ارسال

دوستان عزیزم خیلی خوشحال شدم از اینکه این همه عضویت در انجمن داریم
    به امید روزی که اعضای انجمن به 80 میلیون نفر برسد
    باور کنید که من آن روزها را می بینم و می دانم که همه ما می توانیم
    به امید آن روزها ...

Eu Jogo Para Apple

ویرایش توسط LUIS FIGO : 04-11-2013 در ساعت 01:27 PM

14. 3 کاربر مقابل از LUIS FIGO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

کلمات کلیدی این موضوع