03:25 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

نسخه IOS
    iOS 8
    نسخه Mac
    Yosemite
    اکانت گیم سنتر
    -!Arshia!-
    iPhone 5s-Gray
    iPod Nano
    iPadMini-Black & Slate
    iMac
    تشکر شده 5,385 بار در 1,435 ارسال

چرا انجمن خوبمان ، Apple-iOS را دوست داریم!؟

سلام و عرض ادب خدمت تک تک کاربران فهیم و دانای سایت بزرگ Apple-iOS
    تا حالا فکر کردید که این انجمن چرا زود تر از همه ی انجمن ها پیشرفت کرد؟!
    [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]
    یا اینکه دقت کردید که این انجمن چه جو صمیمی و دوستانه ای داره؟
    این انجمن با مدیران خوب و با تجربه ای با صبر و حوصله به سوالای کاربران عزیزمون پاسخ میده
    برای مثال نریمان جان ( narij) همیشه به من کمک میکردند هم زمانی که اولین بار با ایشون صحبت کردند و از ایشون طلب یاری خواستم که با رویی باز و اخلاقی حرفه ای به من کمک کردند هم الان که مانند دو تا دوست خوب هستیم! در صورتی که مدیران دیگر سایت ها با اخلاقی تند و زننده برخورد می کنند و به هیچ وجه کمک نمیکنند !
    اخلاق مدیران اینجا به قدری عالی و حرفه ای هست که هر کاربری را به فعالیت تشویق میکنه

ولی خوبمون در کمتر از 1.5 سال به بهترین ، بزرگترین و پربازدید ترین انجمن محصولات اپل تبدیل شد
    که چشم همه را به خود مجذوب کرد!
    و در اخر هم من به خودم افتخار میکنم که به شما عزیزان خدمت میکنم
    لطفا به گفته ی نریمان عزیز هم توجه کنید
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط narij مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    لطفا همه کاربران و مدیران هم جواب بدن از چی چیزی از انجمن خوششون اومده که جذب اینجا شدن و کنار ما هستند...

موفق و موید باشید!

ویرایش توسط iAr$hia : 10-15-2013 در ساعت 10:03 AM
    If you think you can do a thing or think you can't do a thing, you're right.

2. 25 کاربر مقابل از iAr$hia عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0.1
    iPod Classic
    iPad 4-Silver
    تشکر شده 2,056 بار در 625 ارسال

دقیقا همینه.شما درست میفرمایید.اینجا صمیمی ترین سایت ایرانی هست.من که حسابی نمک گیر شدم b-)

آینــده ای خواهم سـاخت، کـه گذشـتــه ام جلــویـش زانــو بزنــد . . . !

ویرایش توسط mk_sq : 03-13-2013 در ساعت 02:28 PM

4. 14 کاربر مقابل از mk_sq عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

مرسی عرشیا جان هم به من لطف داری هم به انجمن خودت ...
    در مورد این که چرا اینجا رو دوست دارم مایلم منم مثل بقیه کاربرهامون جواب بدم چون بارها گفتم منم فرقی با کاربر ندارم و اینجا همه کاربریم فقط مسئولیت ها فرق میکنه...
    تنها دلیلی که من اینجا رو اینقدر دوست دارم و از زندگیم براش زدم و 24 ساعت توی سایتم جو صمیمی بر پایه احترام هست که باعث شده من جذبش شم.تا حالا ندیدم کسی به کسی اینجا بی احترامی کنه( جز عده ای انگشت شمار دشمن که حسابشون معلوم و جداست...) یا کسی برای کسی قیافه بگیره و اصطلاحا کلاس بزاره!اینجا از مدیران کل گرفته تا باقی مدیران و کاربران خودشون میدونند که مثل هم هستند به همین دلیل جو دوستانه هست...همین جو دوستانه هم باعث پیش رفت میشه و افرادی جذب این محیط دوستانه شدن که هر کدوم باعث افتخار ایران هستند و همه با هم در کنار هم بدون منیت و دشمنی در حال فعالیت هستند...
    دلیل دیگر هم اعتمادی هست که کاربران ما از روز اول به ما کردند و همیشه حامی ما بودن در سخت ترین شرایط...یادم هست که سرور سایت پاک شده بود و انجمن یک هفته عقب برگشته بود!اونقدر در اون روزها به ما دلداری دادند تبلیغات کردند که کسانی که تو اون یه هفته اومده بودن دوباره عضو شن تاپیک ها برگشته شه و...
    اما از دید حرفه ای و مدیریتی هم بخوام بدون تعصب به این قضیه نگاه کنم جایی که نو آوری و خلاقیت باشه در کنار اخلاق مداری باشه و اعضای تیم اون جا رو دوست داشته باشند بدون شک به همچین جایگاهی میرسه...

خدارو شکر میکنیم در طی مدتی کوتاه ( تاسیس انجمن 1.5 سال میگذرد اما استارت اصلی انجمن از بهمن پارسال هست که حدود یک سال میشه) به اینجا رسیدیم...امیدوارم باز هم باقی کاربرها و دوستان یاری کنند که به جایگاهی برسیم که اپل فارسی زبان حرفی های زیادی توی دنیا داشته باشه و شرکت اپل بدونه که یکی از طرفدار های متعصبش همین فارسی زبانان هستند...راه سختی طی شده اما راه سخت تری در پیش روی ماست...امیدوارم به کمک همدیگر طی کنیم....

لطفا همه کاربران و مدیران هم جواب بدن از چی چیزی از انجمن خوششون اومده که جذب اینجا شدن و کنار ما هستند...

6. 15 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    Macbook Pro
    تشکر شده 1,830 بار در 378 ارسال

زنده باد Apple-iOS !!

8. 10 کاربر مقابل از Tornado عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 559 بار در 152 ارسال

ایشالله این انجمن همیشه زیر سایه نریمان جان و آقا احسان و امیر پایدار بمونه.خدا شاهده وقتی مرورگر کامپیوتر رو باز میکنم اولین سایتی که باز میکنم انجمن خودمون هست.یه روز نیام روزم شب نمیشه.جا داره یه تشکر بزرگ و ویژه از تمام مدیرای انجمن بکنم.ایشالله همیشه هرجا هستند موفق باشند.

10. 10 کاربر مقابل از iSaleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    The New iPad-Black
    Macbook Pro
    تشکر شده 2,429 بار در 733 ارسال

دلیل اصلی پیشرفت انجمن خوبمون کاربران فهیم و مدیران با تجربه هستن که با کمک هم این انجمن رو به بالا ترین جاها رسوندن... مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

12. 8 کاربر مقابل از iAra$h عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    8.1.6
    نسخه Mac
    11.1.4
    اکانت گیم سنتر
    =!AL188!=
    iPhone 5-White & Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 3,613 بار در 1,809 ارسال

فکر نکنم درست و اخلاقی باشه به دیگر انجمن ها توهین کنیم....مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

14. کاربر مقابل از Saliphone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

اطلاعات دادن و افشای حقایق فرق میکنه با توهین دوست من...چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است... هر چند بارها توسط همین نام برده ها بدترین و رکیک ترین توهین ها به ما در ملا عام و به خانواده ما توسط تیم مدیریتشون در پرتال مدیریتشون گفته شده اما به نظر من هم همون طور که بارها ثابت کریم که کاری با بقیه نداریم و کار خودمون رو میکنیم با اجازه عرشیا عزیز قسمت مربوطه از متن برداشته شد تا سکوی پرتاب و تبلیغاتی برای نام برده ها نباشد...

16. 14 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    8.1.6
    نسخه Mac
    11.1.4
    اکانت گیم سنتر
    =!AL188!=
    iPhone 5-White & Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 3,613 بار در 1,809 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط narij مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    اطلاعات دادن و افشای حقایق فرق میکنه با توهین دوست من...چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است... هر چند بارها توسط همین نام برده ها بدترین و رکیک ترین توهین ها به ما در ملا عام و به خانواده ما توسط تیم مدیریتشون در پرتال مدیریتشون گفته شده اما به نظر من هم همون طور که بارها ثابت کریم که کاری با بقیه نداریم و کار خودمون رو میکنیم با اجازه عرشیا عزیز قسمت مربوطه از متن برداشته شد تا سکوی پرتاب و تبلیغاتی برای نام برده ها نباشد...
    درسته منم همینو می گم کار خودتونو بکنید و کاری به بقیه نداشته باشید

18. کاربر مقابل از Saliphone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    7.0.4
    نسخه Mac
    md314
    iPhone 5s-Silver
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 7,684 بار در 2,329 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iCan مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    درسته منم همینو می گم کار خودتونو بکنید و کاری به بقیه نداشته باشید
    یک سر به تاپیک زیر بزنید زیاد وقتتون رو نمیگیره:
    [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

20. 9 کاربر مقابل از iArmin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع