11:23 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 43 , از مجموع 43

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

بسیار مهم:فراخوان جذب مدیر فعال برای مدیریت سایت بزرگ apple-ios.ir

با سلام خدمت همراهان همیشگی انجمن تخصصی محصولات اپل

با توجه به اینکه انجمن تخصصی محصولات اپل روز به روز بزرگتر شده و تعداد کاربران آن بیشتر و بیشتر میشود نیاز به این دیدیم با جذب تعدادی مدیر فعال خدماتی نوین و بهتر به کاربران عزیز این سایت بزرگ هدیه کنیم.
    از شواهد امر پیداست تعدادی از شما عزیزان در تاپیک ها فعال هستید و معلوم هست اطلاعات مفیدی در مورد محصولات اپل دارید تیم مدیریت سایت تصمیم به جذب نیروهایی جدید برای مدیریت بخش گرفته است

اگر شما اطلاعاتی در زمینه محصولات اپل دارید حتما یا در این تاپیک کامنت بگذارید و خود را معرفی کنید(حتی اگر کار با انجمن و سایت رو بلد نیستید و در این زمینه آماتور هستید) و یا به من پیغام خصوصی دهید تا راهکارهای بیشتر همکاری را برای شما عزیزان شرح دهیم.ما به شما تعلیمات لازم را میدهیم و بعد طی مدتی مشخص به عنوان یکی از مدیران ما شروع به کار میکنید

توجه مهم:

عزیزانی که داوطلب میشوند از اول کار حتی بدون داشتن پستی مفید در انجمن به عنوان کاندید مدیریت شروع به کار میکنند تا هم از دیگر کاربران متمایز باشند و هم به بخش ویژه و امکانات بی نظیر سایت به صورت رایگان دسترسی داشته باشند...

پس هر کس اطلاعات خوبی در زمینه محصولات اپل دارد و علاقه به مدیریت در سایت بزرگ apple-ios دارد در این تاپیک و یا در پیغام خصوصی اعلام آمادگی کند

دوستانی که هنوز در این انجمن فعالیتی نکردند با ارسال ریزومه درخشان خودشان در سایت های دیگر هم شانس بسیار زیادی در پیوستن به تیم مدیریت دارند به شرط آنکه در سایت های دیگر فعالیت قابل قبولی داشته باشند.

موفق و موئد باشید

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

نسخه IOS
    7.0.5
    iPhone 5s-Gray
    Macbook Pro
    تشکر شده 193 بار در 70 ارسال

درسته كه تو اين انجمن تازه وارد شدم اما تو بخش اندررويد تو فروم هاي ديگه بهم پيشنهاد كار شد اما بنا به مشكلات درسي(امتحاناتم ك نزديكه) و مشكلات اينترنتي كه قبلا داشتم نشد كه كمكي به فروم هاي ديگه كنم،الانم كه اين فرصت پيش اومده نزديكه امتحاناست،بقول دوستان ديگه اين فرصت بسيار خوبيه براي همه ي كاربران.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

فقط یک جای دیگه برای جذب مدیر داریم که با تراکم بسیار زیادی که بین در خواست دهنده ها در این بخش وجود داره رقابت بسیار شدید هست ... مطمئنا باز هم شایسته ترین فرد از بین درخواست دهنده گان انتخاب خواهد شد ... دوستانی که مایل هستند هر چه زودتر درخواست بدن تا در این لیست قرار بگیرند ...

4. 2 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    تشکر شده 14 بار در 6 ارسال

سلام
    چند هفته ای میشه با آیفون۵ به دنیای آی او ای اومدم
    بعد از۵سال کاربری آندروید بالاخره تصمیم گرفتم با آی او اس به یه تنوع اساسی برسم
    تو این انجمن مسلما تا حالا ماری نداشتم
    اما از این به بعد بیشتر خواهم بود
    با همین نام کاربری تو پرشین تولز هستم
    تو انجمن تخصصی آندروید هم هستم
    توزیع کننده تلفن همراه تو اصفهان هستم
    تو زمینه هایی که خیلی تخصصی نباشه(تو آی او اس)میتونم کمک کنم
    یقینا اگر بخش بازارچه یا مشاوره یا کارهای نظارتی باشه میتونم کمک کنم
    وقت کافی هم دارم
    خوشحال میشم اگر کمکی از دستم برمیاد انجام بدم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2

6. 3 کاربر مقابل از wildcat1995 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345

کلمات کلیدی این موضوع