08:47 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 1,488 بار در 332 ارسال

Planetbeing و حضور در جلسۀ پرسش و پاسخ!

Planetbeing که به عنوان David Wang نیز شناخته میشود، یکی از هدایتگران اصلی در پس پردۀ جیلبریک iOS 6.X بود که در کنار دیگر اعضای گروه Evad3rs برنامۀ Evasi0n را جهت جیلبریک این ورژن بسیار امن شده iOS به عرضۀ عمومی در آوردند.

امروز این هکر خلاق به وسیلۀ خبرگزاری Reddit و به پیشنهاد یکی از کاربران شبکه های اجتماعی به زیر ذره بین رفته تا به اصطلاح یک "AMA" یا "َAsk Me Anything" انجام دهد و در آن به هر سوالی پاسخ دهد. Planetbeing در این رابطه گفت: " من خوشحالم تا به هر سوالی که هرکس از من دارد پاسخ دهم، بنابراین بقیۀ گروه Evad3rs به نظر الان در خواب به سر میبرند ( و آسوده از این پرسش و پاسخ به هستند.)"

ما در سایت Reddit جستجو کردیم و سعی کردیم خلاصه ای از مهمترین و جذابترین سوال و جواب ها را برای شما پیدا کنیم که یکی از این سوال و جوابها شامل این است که ایا تا به حال Planetbeing با پیشنهاد شغلی از طرف اپل مواجه شده یا نه! ، و اینکه وی چه احساسی در مورد آیندۀ جیلبریک کردن دارد و به نظر او آیندۀ سیستم عامل iOS شامل چه تغییرات مهمی میشود؟!

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

بریم به سراغ سوال و جواب ها:

آیا تا به حال اپل با شما یا دیگر اعضای تیم Evad3rs به هر دلیلی (خارج از بزینس معمولی که اپل با دولوپرها و مشتریانش دارد) ارتباطی داشته؟

بله، من یکبار پیشنهاد شغلی داشتم. تا جایی که من میدونم، تقابل جیلبریک کننده ها با اپل همیشه مثبت بوده، به ویژه در مقایسه با شرکت هایی مثل سونی که ظاهرآ چنین کاری انجام میدهند. من این پیشنهاد رو به خاطر دلایل شخصی و حساب و کتاب های شخصی خودم نپذیرفتم. در آن زمان من با وضعیت ویزای نامعلومی در کانادا بودم و این پیشنهاد به هیچ عنوان پیشنهاد قاطعانه ای از طرف آنها نبود. من مطمئنم که اول باید مصاحبه میدادم اما ترجیح دادم که زیاد به جزئیات آن وارد نشم.

بر اساس اینکه زمان این جیلبریک انقدر طول کشید شما چه احساسی راجع به آیندۀ جیلبریک دارید؟ آیا فکر میکنید که اپل iOS متن بازی را منتشر خواهد کرد؟

گفتن آن سخت است. اپل در iOS 6 بسیاری از منابع قابل حمله به این ورژن را با موفقیت کاهش داده بود. در جیلبریک کنونی ما به وسیلۀ چندین آسیب پذیری که میتونم به اصطلاح اونها رو فلج کننده توصیف کنم، از این کاهش منابع گریختیم که این اشتباهات رو میتونیم یه بازگشت به عقب روزهای اول جیلبریک جلوه بدیم زمانی که اصولآ از حقه های فایلهای سیستمی استفاده میکردیم. ما فقط به به اصلی ترین منابع به شدت امن شده در کرنل (هسته سیستم عامل) حمله کردیم. گرایش به پیدا کردن آسیب پذیریهای فلج کننده بسیار دشوار است اگرچه، به احتمال زیاد جیلبریک بعدی قدرتمند تر است. همچنین دیوید در ادامه گفت: همچنین ما از چندین حقه در حال حاظر نگه داری کردیم که ممکن است در جیلبریک های آینده به کمکمان بیاید یا نه. کی میدونه که سختی و سنگینی هر فاکتور برای مشخص کردن زمان جیلبریک آینده چقدره. به نظر من اپل برای انتشار یه iOS آزاد کشتیش رو به آب انداخته.هر چقدر که اون جلوتر رفته باشه ممکنه به شما اجازه بده که bootloader رو آنلاک کنید درست مثل گوشی های گوگل نکسوس.

نظر شما در مورد امکاناتی که ورژن های آیندۀ iOS میارند چیه؟ با فرض اینکه اینکه ویجت ها در حالت عادی ساپورت شوند(مثل اندروید)

من وقتی برای اولین بار وجوه مشترک SBWeeApp و Notification Center رو دیدم، فکر کردم مطمئنآ راهی برای ورود این برنامه ها به اپ استور وجود داره. به هر حال، مشکل اساسی در حال حاظر اینه که ویجت ها در یک پروسه تکی وجود دارند که این یعنی به احتمال زیاد اونها میتونن با هم مداخله ایجاد کنن و مانع فعالیت همدیگه شوند. در اکوسیستمی مثل اپ استور، احتمالآ همه پروسه ها به یک محل نزدیک میشن و اینجاست که ممکنه مشکلات زیادی به وجود بیاد که علاوه بر این واقعیت اینه که اون پردازش اسپرینگ بورد هست، که خودش شامل همۀ بدنۀ سیستم عامل iOS میشه بنابراین هر مشکلی فاجعه بار خواهد بود ( و توییک هایی که باعث کرش اسپرینگ بورد میشن هیچوقت جالب نیستن!) اگرچه ظاهرآ روی بخش بخش اسپرینگ بورد کار میکنن و شاید راهی برای میزبانی عقیده های دیگر که حقیقتآ به وسیلۀ پردازش های متفاوتی کنترل میشوند باشه، بنابراین در آینده ممکنه وجود داشته باشه. احتمال دیگر هم وجود ویجت هایی که اساسآ با ویژگی های خاصی یا همچین چیزی کار میکنن مثل نحوۀ فعالیت برنامۀ Settings .

ادامه دارد ...

ویرایش توسط iTunes : 02-15-2013 در ساعت 09:36 PM

----------------------------------

Don't be ashamed of your old clothes, Be ashamed of your old thinking

" Albert Einstein "

2. 12 کاربر مقابل از Mohammad Amin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

کلمات کلیدی این موضوع