06:45 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 4 از 11 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 102

iPhone 4-Black
    The New iPad-White
    تشکر شده 1,592 بار در 247 ارسال

(خبر ویژه) پس از مدتها انتظار جیلبریک ios 6 منتشر شد!!!

(خبر ویژه) پس از مدتها انتظار جیلبریک ios 6 منتشر شد!!!

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

بله بلاخره جیلبریک ios 6 منتشر شد. برای تمامی دیوایسهای موجود. پس از تلاشهای بسیار زیاد و سختی که شبانه روز گروه هکران بسیار قدرتمند Evad3rs انجام دادن بلاخره به گفته خود جامع عمل پوشانده و جیلبریک ios 6 که بسیاری از آمدن آن نا امید بودند را برای همگان جهانیان عرضه کردند. پس از ماه ها انتظار این جیلبریک توشط planet being و pod2g و pimsekes و muscle nerd عرضه شد.

این جیلبریک که نام آن Evasi0n میباشد. تمامی دیوایسها موجود را جیلبریک پایدار در ورژنهای 6.0 و 6.0.1 و 6.0.2 و 6.1 ios میکند که لیستی از دیوایسهای پشتیبانی شونده را هم میبینید:

Phone 3GS
    iPhone 4
    iPad 2
    iPod touch 4th generation
    iPhone 4S
    iPad 3
    iPod touch 5th generation
    iPhone 5
    iPad mini
    iPad 4
    Apple TV 2

بجز Apple TV 3 بقیه دیوایسها که در کل 22 مدل میباشند ساپورت میشوند.

نکاتی مهم قبل از جیلبریک کردن ios 6 :

1.از دیوایس خود با استفاده از ایتونز و یا iCloud قبل از جیلبریک حتما نسخه پشتیبان (Backup) تهیه کنید.

2.قبل از جیلبریک حتما قفل دستگاه در لاک اسکرین (صفحه قفل) را غیر فعال کنید.

3.برای ریستارت کردن و انجام جیلبریک باید از طرفند DFU یا همان نگه داشتن دکمه power و Home استفاده کنید و دستگاه به حالت DFU ببرید تا جیلبریک اعمال شود.

4.در هنگام جیلبریک از بازو بسته کردن آیتونز خودداری کنید.

لینک دانلود جیلبریک پایدار ios 6 :

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

لینک دانلود مستقیم برای ویندوز :

ترجمه: حمید (iHamid-1)

منبع : evasi0n.com

ویرایش توسط iHamid-1 : 02-04-2013 در ساعت 11:29 PM
    http://forum.apple-ios.ir/images/signaturepics/sigpic18586_2.gif

iPod Touch 4G-Black
    iPadMini-White & Silver
    تشکر شده 1,766 بار در 500 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط b.a23 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Am!r مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    دوستــــــــــان درصد باتری برای آیپاد چی میشه ؟ مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    دوست عزیز فعلا این عکس رو براتون میزارم بعدا آموزش کاملش رو خدمتتون تقدیم میکنم ولی اگر یکم قبلا کیبرد فعال کرده باشید میتونید اسم فایل و.. از عکس پیدا کنید و استفاده کنید

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    آقا بابک ببخشید این سوال رو میپرسم با این که گفتید آموزش رو میذارید ، ولی من الان باید یه فایل جدید تو این مسیر درست کنم که این کدها توش باشه ؟ ! چون همچین فایلی برای اسپرینگ بورد ندارم ! ممنون

iPhone 4-Black
    iPod Touch 3G
    MacPro
    تشکر شده 3,614 بار در 972 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Am!r مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط b.a23 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    دوستــــــــــان درصد باتری برای آیپاد چی میشه ؟ مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    دوست عزیز فعلا این عکس رو براتون میزارم بعدا آموزش کاملش رو خدمتتون تقدیم میکنم ولی اگر یکم قبلا کیبرد فعال کرده باشید میتونید اسم فایل و.. از عکس پیدا کنید و استفاده کنید

آقا بابک من الان ببخشید این سوال رو میپرسم با این که گفتید آموزش رو میذارید ، ولی من الان باید یه فایل جدید تو این مسیر درست کنم که این کدها توش باشه ! چون همچین فایلی برای اسپرینگ بورد ندارم ! ممنون
    نه اصولا !
    شما صبر کنید من بتونم ifile رو نصب کنم میام کمک فعلا مثل این که خیلی تغییر توش دادن باید ببینیم چی کجاست!

4. کاربر مقابل از b.a23 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

iPhone 4-Black
    iPod Touch 3G
    MacPro

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط javadhashemi مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط mk_sq مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط javadhashemi مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    یک سوال از اساتید
    هکرش اعلام نکرده که بزودی redsnow رو هم ارائه میکنه؟
    فکر نمیکنم فعلا این کار رو انجام بدن
    آخه 3gs رو ورژن 6.1 زدم اکتیو نمیشه
    راهی نداره؟
    با کامپیوتر به اینترنت وصل بشید بعد چیز پی ان فعال کنید برای تغییر ای + پی بعد آیفون رو به ایتونز وصل کنید تا ایتونز اکتیوش کنه !
    بعد از اکتیو شدن برید روی گوشی در مرحله ای که ازتون اپل ای دی میخواد پایین گزینه skype رو بزنید تا به اخرین مرحله برسید بعد از پایان کار دستگاه بالا میاد
    این مشکال روی ورژن 6.1 دیده شده منم باهاش برخورد داشتم مشکل از این که ای پی ما اجازه نداره حالا یا از isp هست یا اپل !

6. کاربر مقابل از b.a23 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 4 بار در 3 ارسال

منم آیپادمو جیلبریک کردم

iPhone 4-Black
    iPod Touch 3G
    MacPro

سورس biboss خیلی شلوغ شده و عملا چیزی نمیشه نصب کرد به دوستان پیشنهاد میکنم برای نصب توییک از سیدیا فردا صبح امتحان کنند الان اصلا نمیشه چیزی دانلود کرد!

9. 2 کاربر مقابل از b.a23 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    iPod Touch 3G
    MacPro

برای رفع مشکل دانلود از bigboss (البته سورس انجمن هم شامل میشه چون پیشنیاز های توییک ها روی bigboss هست) جلو اپدیت شدن سیدیا رو بگیری از سیدیا خارج شده و سیدیا رو از مولتی تسکینگ ببندید و دوباره وارد سیدیا بشید توجه کنید که اصلا فرصت به سیدیا ندید تا اپدیت روشروع کنه و cancel رو بزنید!

11. کاربر مقابل از b.a23 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

سلام دوستان.من میخوام توی سیدیا وارد my account بشم.ولی هر کاری میکنم نمیشه...
    مربوط به شلوغی هست؟چیکار کنم؟

iPhone 5s-Gray
    iPod Shuffle
    تشکر شده 4,987 بار در 1,368 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط sina.safarpour مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    سلام دوستان.من میخوام توی سیدیا وارد my account بشم.ولی هر کاری میکنم نمیشه...
    مربوط به شلوغی هست؟چیکار کنم؟
    دوست عزیز سرورها بسیار شلوغ هستن . دست نگه دارید .

14. 4 کاربر مقابل از iKamran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    iPadMini-Black & Slate
    Macbook Pro
    تشکر شده 5,368 بار در 2,049 ارسال

دیوایس های iPhone 4S __ iPhone 3GS ____ iPad mini ____ iPad 2

تست شد و مشکلی‌ نداره فقط در سیدیا واسه آیپد مین می‌نویسه آیپد۲ نمیدونم چرا

واسه من اینجوری هست...!

16. 2 کاربر مقابل از Mr.SinA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    Ios 7
    نسخه Mac
    Os x mountaion lion 10.8.4
    اکانت گیم سنتر
    AMIN+93
    iPhone 5s-Silver
    iPad2-White
    تشکر شده 340 بار در 168 ارسال

دوستان وقتی داریم جبل میکنیم باید نت وصل باشه؟ اگه جواب مثبنه میتونم با استفاده از شیر کردن نت ایفون به لپ تاپ این کار رو کرد متاسفانه تلفن های اینجا قطع شده!(اخه الان وقتش بود)

صفحه 4 از 11 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع