03:25 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

نسخه IOS
    8.1.2
    اکانت گیم سنتر
    mahyarnamazi
    iPhone 5s-Gray
    تشکر شده 4,260 بار در 924 ارسال

تیم Dev-Team دوباره تشکیل شد

pod2g گروه Dev-Team را تشکیل داده و اعضای آن را اعلام کرده است که شامل: خودش، MuscleNerd, Planetbeing, و Pimskeks هستند.

آنها همچنین اسم گروه خود را evad3rs گذاشته اند. گفته هایی از این گروه: "ما ( MuscleNerd, Planetbeing, و Pimskeks و pod2g ) هیچ پشتوانه مالی نداریم. لطفاً مردم را با کارهای

گول زننده فریب ندهید. "

همچنین آنها برای گروه خود در توییتر یک صفحه درست کرده اند و آن را در همه جا ثبت کرده اند تا همگان متوجه شوند. همچنین این تیم کار قابل توجه ای انجام داده اند، یک مقاله به

اسم " کشیدن ویژگی های حفره های امنیتی " که آن را به #HITB2013AMS کنفرانس هک در آمستردام به تاریخ April 8 - 11, 2013 در یک جعبه گذاشته و آماده ارسال کرده اند.

به نظر می رسد که pod2g و Planetbeing حفره های آسیب پذیر بیشتری پیدا کرده اندو حالا منتظر ios 6.1 هستند. ( که در خبرهای قبلی در این انجمن گذاشته شده است. )

ظاهراً pod2g تصمیم راسخی گرفته است تا امید مردم را ناامید نکند. با این کار طرفدارانی که بابت جیلبریک نشدن کامل IOS6 به بالا ناامید و از محصولات اپل بریده بودند و دست کشیده

بودند برگردنند.

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

منبع: [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]
    مترجم: مهیارنمازی

بهترین انجمن فارسی اپل

2. 18 کاربر مقابل از mahyarnamazi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPad2-White
    تشکر شده 135 بار در 64 ارسال

به امید جیلبریک ios6.1مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

iPhone 4S-Black
    iPod Touch 4G-White
    تشکر شده 19 بار در 6 ارسال

ظاهرا دنیا برعکس شده این با ر جیلبرک آماده شده ولی اپل آماده نیست. دعا کنید ios 6.1 زودتر بیاد. مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

5. 7 کاربر مقابل از Amir1871 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    تشکر شده 3,437 بار در 696 ارسال

از نظر من علت طولاني شدن زمان ريليز iOS6.1 اينه:
    اپل دنبال راهيه كه حفره ها را شناسايي كنه و راه جيلبريك رو ببنده(محاله به اين زوديا پيدا كنه!)
    و اينكه اين روش ٢٥pp را در ٦.١ مسدود كنه.

كلا اپل ميخواد در ٦.١ مشكل امنيتي نداشته باشه!

حالا بازم اگر موفق نشه مشكل امنيتي رو برطرف كنه شايد يه سياستي بكار ببره كه اين ٦.١ رو با مشكلاتي از قبيل: مشكل باطري و..
    ريليز كنه و با منتشر شدن جيلبريك ٦.١ حفره ها رو شناسايي كنه و يك فريمور جديد و بدون مشكل رو بيرون بده...كه راه جيلبريك بسته بشه.(اميدوارم چنين سياستي رو بكار نبره!)

نظر شما چيست؟؟!

7. 8 کاربر مقابل از iCloud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1
    نسخه Mac
    Mavericks
    اکانت گیم سنتر
    soroush.i7
    iPhone 5s-Gold
    The New iPad-Black
    Macbook Pro
    تشکر شده 5,965 بار در 2,019 ارسال

به نظر من که داره اشتباه می کنه اقدر سخت می گیره در مورد جیلبریک باید مثل دوره ی استیو جابز باشه

9. 7 کاربر مقابل از iSoroush عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0.1
    iPod Classic
    iPad 4-Silver
    تشکر شده 2,056 بار در 625 ارسال

دست بالای دست بسیار است.دیر و زود داره ام سوخت و سوز نداره.جیلبیریک میاد مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

11. 8 کاربر مقابل از mk_sq عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    8.1.2
    اکانت گیم سنتر
    mahyarnamazi
    iPhone 5s-Gray
    تشکر شده 4,260 بار در 924 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iCloud مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    از نظر من علت طولاني شدن زمان ريليز iOS6.1 اينه:
    اپل دنبال راهيه كه حفره ها را شناسايي كنه و راه جيلبريك رو ببنده(محاله به اين زوديا پيدا كنه!)
    و اينكه اين روش ٢٥pp را در ٦.١ مسدود كنه.

كلا اپل ميخواد در ٦.١ مشكل امنيتي نداشته باشه!

حالا بازم اگر موفق نشه مشكل امنيتي رو برطرف كنه شايد يه سياستي بكار ببره كه اين ٦.١ رو با مشكلاتي از قبيل: مشكل باطري و..
    ريليز كنه و با منتشر شدن جيلبريك ٦.١ حفره ها رو شناسايي كنه و يك فريمور جديد و بدون مشكل رو بيرون بده...كه راه جيلبريك بسته بشه.(اميدوارم چنين سياستي رو بكار نبره!)

نظر شما چيست؟؟!
    از موقعی که من یادمه اپل قراره حفره های امنیتی رو از ورژن 5 به بعد ببنده..... هنوزم داره اینکار رو میکنه..... اینا همش حرفه.... اگه اپل میتونست یا میخواست میبست حفره ها رو همش حرف نمی زد.... این حرفاش همش الکیه

ویرایش توسط mahyarnamazi : 01-25-2013 در ساعت 10:42 PM

بهترین انجمن فارسی اپل

13. 4 کاربر مقابل از mahyarnamazi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    The New iPad-White
    تشکر شده 1,592 بار در 247 ارسال

در مورد اینکه اپل داره چه کاری در رابطه با امنیت ios 6.1 انجام میده تا نیومدن خود فریمور نمیشه حرفی راجبش زد. اما من میخوام از یه بعد دیگه ای به این زمان طولانی شدن این فریمور نگاه کنم:

اسکات فورستال از اپل رفت. همه اینو میدونیم اما با رفتنش تیم کوک شخص دیگری که در قسمت osx فعالیت داره سمت بخش ios رو هم به ایشون واگذار کرد. اما این طور که مشخص هست ایشون در رابطه با جیلبریک خیلی سخت گیرانه برخورد میکنن.

من میتونم به چندین باگ ios 6 اشاره کنم اول از همه مشکل پریدن بیرون از اپ دوم مصرف بالای باطری سوم مشکل newsstand که میشه به روشی آیکونها را در آن اضافه کرد!. چهارم تغییر Carreir logo با نرم افزاری که برای این منظور پخش شده و مشکلات نقشه اپ اپل و باگهایی که هکران آنرا اعلام برای جیلبریک کردن!

بله حتما کار اپل خیلی سخت شده چرا این همه زمان برده ios 6.1 بدلیل اینکه خیلی باگها به این نسخه نمایان شده و یکم دلسردی کاربران اورجینال باز و حمایت بیش از پیش اپل از کاربران خود کاری به جیلبریک نداریم چون اپل به عنوان یک کمپانی بسیار پرقدرت وظیفه خودش میدونه ios ی بدون باگ و امنیت بسیار بالا و با کیفیت در اختیار کاربرانش بزاره

در هر صورت هکران اعلام آمادگی کردن و جیلبریک همین الان برای 6.0.1 آمادس اما علاقه ی هکران و به حق جیلبریک نسخه ی بدون باگ هستش. اما اینکه بگیم اپل باگهایی روی این نسخه میزاره بمونه تا جیلبریک بعدی بخواد بسوزونه من کاملا مخالفم با این حرف چون که این فریمور خیلی طولانی شده پس برای جلب رضایت کاربران حتما فریمور بی باگ بهتری میده بیرون تا بوده جیلبریک بوده اپل هم اینو میدونه فقط دیرو زود داره

من مطمعنم ios 6.1 میاد جیلبریک هم میشه خیلی زمانش نزدیکه به زودی زود شاهدش خواهیم بود. اپل تمامی خبرهارو دنبال میکنه و میدونه چندین میلیون طرفدار جیلبریک هستن من قول میدم هیچ وقت کاملا جولوی جیلبریک واینمیسه (دستهای پشت پرده)

در رابطه با ios 5.1.1 اپل بعد از نسخه های بتا نسخه gm می عرضه نکرد و ریلیز کرد نسخه فاینالو به زودی شاهد ios 6.1 هم هستیم صبور باشید دوستان صحر خواهد رسید. منم که روز شماری دارم میکنم واسه آیپد 3 م که روی 6.0.1 بردمش چندین ماهه ببینین حال من الان چطوریهمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . اما به زودی ریلیز میشه مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

http://forum.apple-ios.ir/images/signaturepics/sigpic18586_2.gif

15. 6 کاربر مقابل از iHamid-1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-White & Silver
    iPadMini-White & Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 4 بار در 4 ارسال

حد اکثر تا دو هفته دیگه میاد jil

کلمات کلیدی این موضوع