07:07 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

نسخه IOS
    8.1.2
    اکانت گیم سنتر
    mahyarnamazi
    iPhone 5s-Gray
    تشکر شده 4,260 بار در 924 ارسال

آیفون با صفحه نمایش بزرگتر

درطول تماسهای گرفته شده با اپل، تیم کوک اعلام کرد که : می خواهیم یک آیفون با صفحه نمایش بزرگتر ارائه دهیم .

تحلیل گری به نام Goldman Sacks اینگونه سوالات خود را پرسیده است :

" بسیاری از رقبای شما در حال کار بر روی گوشی های هوشمند با صفحه نمایش بزرگتر هستند. آیفون 5 هم توانست این نزدیکی را پر کند. این کار شما قابل احترام است. آیا شما هنوز

فکر می کنید که باز باید اپل صفحه نمایش بزرگتری برای گوشی های هوشمند خود تولید کند؟ آیا این کار برای مدت طولانی انجام می شود تا در رده گوشی های هوشمند دیگر قرار

بگیرد؟ "

تیم کوک مدیر عامل شرکت اپل این چنین پاسخ داد:

" بیل، این تیم است. آیفون 5 با پیشنهاداتی که شد با صفحه نمایش 4 اینچی ارائه شد که این صفحه نمایش پیشرفته ترین صفحه نمایش در صنعت است. هیچ کس در این رقابت به اپل

نزدیک نشده است که صفحه نمایش رتینا را تولید کند. این سرویسی که می خواهیم به مشتریان ارائه دهیم یک صفحه نمایش بزرگتر است، بدون مشکل مشتریانمان می توانند راحتتر

با دست کار کنند.ما تعداد زیادی پیشنهاد در این باره داشتیم تا بتوانیم صفحه نمایش بزرگتری ارائه دهیم، این حق ماست که چنین کاری را انجام دهیم. "

آیا شما فکر میکنید که تیم کوک در این مسیر قرار گرفته اند یا اپل واقعاً در همین مسیر صفحه نمایش 4 اینچی باقی خواهد ماند؟

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

منبع: [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]
    مترجم: مهیار نمازی

بهترین انجمن فارسی اپل

2. 15 کاربر مقابل از mahyarnamazi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0.1
    iPod Classic
    iPad 4-Silver
    تشکر شده 2,056 بار در 625 ارسال

به نظر من موبایل باید اندازش طوری باشه که بشه با یه دست باهاش کار کرد.و صفحه زیاد بزرگ باعث میشه نشه.و همین اندازه حال حاضرش به نظر من خیلی خوبه

4. 6 کاربر مقابل از mk_sq عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    8.1.2
    اکانت گیم سنتر
    mahyarnamazi
    iPhone 5s-Gray

آخه بزرگتر باشه به زور توی یه دست جا میشه

بهترین انجمن فارسی اپل

6. 5 کاربر مقابل از mahyarnamazi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-White & Silver
    تشکر شده 12 بار در 7 ارسال

امکان نداره اپل این کارو کنه

8. 2 کاربر مقابل از ferry عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    8.1.2
    اکانت گیم سنتر
    mahyarnamazi
    iPhone 5s-Gray

حالا اینکار رو ظاهراًدارن انجام میدن

بهترین انجمن فارسی اپل

10. 2 کاربر مقابل از mahyarnamazi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    The New iPad-Black
    Macbook Pro
    تشکر شده 2,429 بار در 733 ارسال

به نظر من که کاملاً منطقی هست این کار.....ولی دست از تولید صفحه های متوسط 4 اینچ ه بر نمیداره!فقط تعداد گوشیهایی رو که میده بیرون رو بیشتر میکنه!مثلاً 2 تا رو باهم معرفی میکنهمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

12. کاربر مقابل از iAra$h عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

iPad2-White
    تشکر شده 135 بار در 64 ارسال

به نظر من هر چی صفحه نمایش بزرگتر باشه بهتر چون بهتر روی گوشی مسلطیمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

14. کاربر مقابل از Parsa.ghorbannia عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 1,488 بار در 332 ارسال

به نظر من باید بین تسلط روی کار و خود اندازۀ صفحه یه تعادلی برقرار باشه و طوری نشه که هرکدوم رو به خاطر بهتر شدن مورد دیگه توش افراط و تفریط ایجاد کنیم.

صفحه نمایش آیفون 5 ممکنه از نظر کیفیت و کارکردن تو دست عالی باشه و با یه دست شما به همه جای صفحه دسترسی داشته باشید ولی واقعا زمانی ایرادش رو میفهمید که یه برنامه مثل IM+ رو روش اجرا کنید و آیفون 5 رو تو حالت Landscape ( حالت عرضی یا خوابیده) تو دستتون بگیرید. اونوقته که متوجه میشید کیبورد نصف بیشتر صفحه رو میگیره و شما به زور میتونید مکالماتتون رو از برنامه بخونید و اسکرول کنید بین مکالمه هاتون هرچند که تو حالت عادی و طولی انصافآ خیلی بهتر شده. ولی در کل نظرم اینه که به خاطر بهتر شدن یه چیزی نیان یه چیز دیگه رو خراب کنن!!

بهترین و مناسبترین صفحه ای که شخصآ خودم باهاش کار کردم و هم احساس راحتی داشت و هم به اندازۀ کافی برای کارکردن بزرگ بود، صفحۀ گلکسی اس 2 بود. جدا از اندرویدی بودنش که خودم هم ازش خیلی خوشم نمیاد ولی از نظر اندازۀ صفحه واقعآ تو کاهای مختلف انعطاف پذیر نشون میداد و کاربردی بود. 4.3 اینچ به نظرم کافیه هرچند که صفحۀ بزرگ هم لطف و کارکردن خودش رو داره و هیچکس نمیتونه انکار کنه که صفحۀ نوت کارکردن باهاش چقدر لذت بخشه ولی این خلاء فعلی موجود رو اگه اپل بخواد حل کنه بهتره تو طراحی هم علاوه بر صفحه تغییراتی بده که دیگه واقعآ ظاهر محصولات اپل داره تکراری و خسته کننده میشه برای مشتری ها و گرنه منم بعید میدونم که دیگه کلآ اپل از صفحۀ 4 اینچی دست برداره.

16. 3 کاربر مقابل از Mohammad Amin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-White & Silver
    تشکر شده 12 بار در 7 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط Parsa.ghorbannia مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    به نظر من هر چی صفحه نمایش بزرگتر باشه بهتر چون بهتر روی گوشی مسلطیمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    اتفاقا اصلا اینطور نیست تا حالا شده با یه گوشی 4.8 اینچی موقع رانندگی بخوای شماره بگیری ؟ یه بار امتحان کنمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . الان 4 اینج عالیه 3.5 کوچیک بود ولی 4 اینج کاملا مناسبه مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

18. کاربر مقابل از ferry عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

کلمات کلیدی این موضوع