11:26 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 37

iPhone 5-Black & Slate
    The New iPad-Black
    Macbook Pro
    تشکر شده 1,950 بار در 447 ارسال

بیانیه مهم : افشای حقایق و رسوای دروغ گویان و عوام فریبان

با سلام خدمت جامعه اپل ایران.

این بار روی سخن من با تمام جامعه بزرگیست که در اپل فارسی فعالیت میکنند.چه کسانی که منت روی چشم ما میگذارند و در این انجمن هستند.چه کاربران سایر انجمن ها که بازهم در قلب ما جا دارند و برای ما محترم هستند.

امروز بعد دو سال تصمیم به گفتن حقایقی کردم که بر خودم واجب دونستم اعضای خانواده اپل فارسی با این موارد بیشتر آشنا شن.

چند روز پیش متنی از طرف سایتی منتشر شده که متاسفانه نشد که ساکت بمونیم و بعضی از حقایق باز گو نشن و این هم متنی که تو سایشون منتشر کردند:

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

نریمان رو همه شما بزرگواران میشناسید،مدت هاست بدون چشم داشت برای پیشرفت اپل فارسی در این سایت و پیش از این در انجمن های دیگه فعالیت کرده.چه زمانی که در اینجا مدیر

کل بوده و چه زمانی که در سایت های دیگر بوده اخلاق مداری و احترام به شخصیت کاربران رو الگوه کار خود کرده و خواهد کرد.سعی نموده این الگوه برداری درست رو به تمام اعضای تیم هم

منتقل کند و تا بتونیم بیشتر از گذشته برای شما عزیزان مفید باشیم.

امروز حقایقی رو میگم که برای خیلی ها پوشیده است و خیلی ها مایل به دونستن ماجرای زندگی و فعالیت کاری ایشون هستند،چی شد که یوزر narij به اینجا رسید و الان در خدمت

شماست.مایل نبودم رسم حرفه ای گری رو زیر پا بزارم و یک سری حقایق رو حتی با اینکه دشمنان ما کثیف ترین کارها رو در حق نریمان و انجمن انجام دادند مثل خودشون برخورد کنم.

اما متاسفانه راهی بغیر از اطلاع رسانی باقی نمونده و باید همه بدونند تمام ماجرای فعالیت کاری ایشون رو.

ظاهرا چندی پیش یکی از انجمن های اپلی فارسی که خود نریمان ساختش و تمام پیشرفتش رو مدیون حضور ایشون و فعالیتشون در اون انجمن بود مطالبی رو به نا حق و با کمال بیشرمی و

دروغ نسبت دادن که این ماجرا توسط یکی از دوستان به گوش ایشون امروز رسید،خدارو شکر به لطف شما عزیزان اینقدر سایت بزرگ شده که نرسیم هیچ سایتی غیر از چند سایت لاتین

برای اخبار اپل رو چک کنیم.چه برسه انجمنی که حالا فرسنگ ها با سایتمون فاصله داره و مطالبش همه کپی از ایشون یا تیم مدیریت هست!

ماجرا از این قرار هست

۲ سال پیش نریمان در اولین انجمن اپلی فارسی از نظر زمان بندی تاریخی که همه شما عزیزان میدانید کدوم سایت هست و من مایل نیستم نام ببرم تا پای همکارانی دیگر که رسم حرفه ای

گری رو رعایت میکنند و همچون این سایت اخلاق مدار هستند مبادا خدای نکرده پاشون به این ماجرا که بنده اسمش رو میزارم بچه بازی باز شه.

بله میگفتم:

دو سال پیش ایشون در اولین انجمن اپلی فارسی در حال کمک به مردم و کاربران و خدمت بی چشم داشت به همه عزیزان بودند که همیشه برای ما عزیز هستند و خیلی چیز ها رو ازشون

یاد گرفتیم.درست در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۳۸۹ پیغام خصوصی توسط شخصی که بعد ها فهمدیم visarrasiv مدیر کل یکی از سایت های دیگه هست به ایشون میرسه و ایشون رو

دعوت به فعالیت در انجمن خودشون میکنه،با شناختی که شما عزیزان از ایشون دارید از هر پیشنهادی که به مردم و کاربران ایرانی فارسی زبان کمک کند استقبال میکنن.

به دعوت ایشون که اتفاقا همشهری هم هستند در یکی از کافی شاپ های رشت شروع به آغاز مذاکره میکنند.این شخص که خود را آدمی اخلاق مدار و متشخص جا میزد و دم از حرفه ای

گری و اصول اخلاقی (دقیقا همون چیزهایی که الگوه نریمان عزیز هست و در این انجمن پیاده شده ) میزد
    با اصرار و خواهش فراوان از ایشون خواستن که قبول کنند که از این به بعد فقط در

سایت ایشون فعالیت کنن و حتی به ایشون قول دادن که ما در ازای این خدمت به شما امکاناتی فوق العاده بالا میدهیم.هدف ما هم فقط کمک به جامعه هست و ازین دروغ هایی که طی یک

سال همکاری بعد ها خیلی شنیدیم!

و نریمان هم با اصرار ها و خواهش های پیاپی ایشون بلاخره قبول میکنند که به عنوان کاربر در انجمن حضور پیدا کنند.اما این آقا که همه شما بهتر از من میشناسیدش از ثانیه اول ازشون

خواست که شما باید عضوی از تیم ما باشید و ما از تجربه و دانش شما استفاده کنیم.برای همین باز هم به اصرار همکار انجمنی اون سایت رو به ایشون دادن.برای شخصی مثله نریمان هم

که هدفشون مثل همین الان خدمت بی چشمداشت هست هیچ فرقی نمیکرد با چه تگی فعالیت کنن.

خلاصه به این طریق با دروغگویی فریب کاری و مظلوم نمایی ایشون رو راضی به فعالیت در این مجموعه کردن.جالب اینجاست که از فرادی این آغاز همکاری که ایشون به واسطه حضور در این

انجمن جایگاهشونو در سایت قبلی از دست داده بودن و خیال این آقایان از ادامه فعالیت با ایشون راحت بود روی اصلی خود را نشان دادند.

از فردای اون هفته یک بار این آقا به ایشون یا زنگ میزد و یا از طریق یاهو به بدترین نحو انتقاد میکرد و جملاتی رو میگفت که در حد شخصیت خودشون هست.ایشون هم به احترام بزرگتر و

اصول حرفه ای که از ابتدا به اون پایبند بودند و به عنوان شخصی که سمتش ازش بالاتر هست احترام میزاشتن،همین آقای visarrasiv که با خواهش و تمنا نریمان رو به سایت خودش دعوت

کرده بود بعد مدتی شد سوهان روح این آقا و یکی از بزرگترین مشکلات کاریشون.دلیل این برخورد سرشار از عقده و خصومت هم این بود که تمام کاربران اون سایت با اینکه مدت کمی از حضور

نریمان در انجمن میگذشت ایشون رو دوست داشتند و بارها به گفته همین کاربرها محبوب ترین فرد انجمن بودند.همین مسائل باعث شده بود که این آقا که متاسفانه از مشکل روانی هم طبق

ادعای تمام مدیران و اعضایی که با ایشون در تماس هستند رنج میبرد به آزار و اذیت نریمان پرداخته و حسادت خود را به طرق مختلف بازگو نماید.

همین برخورد ها زشت و زننده باعث شد که نریمان بعد از سه ماه همکاری برای اولین بار قید انجمن خاطی رو بزنه و برای همیشه از این سایت کنار بذاره.اما متاسفانه بعد از مدتی که باز هم

در غیاب ایشون اوضاع سایت خود را به مانند گذشته بی سر و سامان و ضیعیف یافته بودند و فهمیده بودند که تمام کاربران به احترام ایشون (که بارها گفته اند که همه شما دوست و برادر

بزرگترشون هستید و هر چه دارن از شما بزرگواران است)‌در اون سایت حضور دارند باز هم اینبار با نیرنگ و حیله ای جدید به پیش به سمت نریمان آمده و بیش از پیش به خواهش و منت کشی

برای بازگشتشون برای حضور مجدد در سایت شدند
    .اما این باز از فردی کمک گرفتن که در اون انجمن مدیر بود و برای ایشون خیلی خیلی محترم بود و به بخاطر همین نتونست روش رو زمین

بندازه.دوباره خواهش ها و منت های این همکاران باعث شد تا به ادامه فعالیت بپردازند.طی یک سال حضور در آن انجمن نریمان ۵۰۰۰ پست مفید و حدود ۱۶۰۰۰ سپاس داشتن که همچنان به

عنوان همکار انجمن در حال خدمت بودند و برای ایشون فرقی نمیکرد با چه تگی به ادامه فعالیت بپرادزند،زیرا خدمت از روز اول بزرگترین افتخاری بود که خداوند نصیب ما کرده است
    .بارها کاربران

از تیم مدیریت در ملاعام و انجمن سوال کرده بودن که چرا آقای narij با این همه فعالیت مفید(بالغ بر ۱۰ ساعت در روز بدون یک ریال دستمزد)‌ مدیر نمیشن و مدیرانی که اصلا سر به سایت

نمیزنند همچنان مدیر هستند.
    که هر بار با اخراج و سرکوب کاربرانی که فقط سوالی مطرح کرده بودند باعث تشویش اذهان عمومی و تخریب بیش از حد شخصیت سایت خود کردند.که در آخر

همه متوجه شده بودند که حسادت و عقده گشایی جناب visarrasiv و ترس ایشون از محبوبیت بیشتر نریمان باعث این ماجراست.اما تمام کاربران دست به دست هم دادند و بارها با اعتراضات

خود باعث شدن که نریمان به سمت مدیریت سایت مذکور برسد و این آقا بازهم میدان رو واگذار کند و بر خلاف میل باطنی خود عمل نماید و بازهم از ایشون و سایر کاربران شکست را پذیرا

باشد.

بعد ارتقا نریمان به عنوان مدیر آزمایشی همکاریشون وارد بعد جدیدی شد و این باز فرد مذکور بیش از پیش به جبران شکست دفعه پیش شروع به اذیت و توهین های مکرر به ایشون نمودند و

نریمان که واقعا اوضاع رو طوری دید که ادامه همکاری با این آقا موجب این میشود که به سلامت روانیشان مثل خود آقای نام برده ضربه بزند تصمیم به ترک سایت و شروع به کار این انجمن گرفتن.بارها

بعد این که اون سایت رو ترک کردن همین آقا بارها تلفن زدن و خواهش کردن و با مظلوم نمایی و دروغ های پیاپی ازشون خواستن که برگردن و قول دادن که دیگر مشکلی نیست و مشکلات رو

حل میکنیم و....اما اینبار که شخصیت واقعی این همکارمون( شرمم میاد بگم همکار و اسم همکار رو آلوده کنم) رو خوب شناخته بودن حاضر به ادامه همکاری نشدن و برای همیشه ازشون خواستن که قیدشون رو بزنند.بعد از اینکه آب پاکی رو

نریمان روی دست ایشان ریخت به چند مدیر و ناظم دیگر متوسل شدن و اون ها هم از ایشون خواستن که برگردن به سایت که بازهم قبول به همکاری نکردن،همین امر باعث شد تمام پست

های ایشون از سایت مذکور حذف و به نام خود آين آقا و مدیران دیگر ثبت شود
    .شما در عکس زیر تعداد پست های ایشون رو مشاهده میکنید(عکس زیر چند روز بعد از دزدی اطلاعات نریمان

گرفته شده و حدود ۱۰۰۰ پست و ۷۰۰۰ سپاس دزدیده شده است)

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

متاسفانه با دزدی اطلاعات نریمان زحمتی رو که طی یک سال برای کاربران عزیز کشیده بود رو به نام خودشان ثبت کردند.اکثر تاپیک های اصلی و آموزشی اون سایت قدیمی های انجمن ها

به یاد دارند که به نوشته و ترجمه شده ایشون بود الان به نام مدیرانی است که حتی یک ثانیه هم برای موفقیت کاربران وقت نزاشته اند و فقط به فکر منافع مالی و شخصی خود بوده و

هستند،همین همکاری که بالا اسمشون رو هم بردم به واسطه همشهری بودن با نریمان خیلی از کارهای اپلی رو آموزش دیدن،ریستور و جیلبرک دیوایس های ایشون اکثرا به دست نریمان

به دلیل بی دانشی شخص مذکور انجام میشد
    .چیزی که تمام کاربران فعال در انجمن های اپلی فارسی میدونند و بر کسی پوشیده نیست.

بعد مهاجرت نریمان به این سایت تمام کاربرانی که به واسطه ایشون در اون انجمن حضور داشتند به سایت ایشون(همین سایت) اومدن و برای همیشه از اون سایت و مدیریت ضعیفش راحت

شدند.خیلی از شما کاربران شامل همین ماجرا هستید که از همین جا ازتون تشکر میکنم که لایق دونستید و به نریمان اعتماد کردید.

هم اکنون تعدادی زیادی به تمام تیم اعضای ما پیغام خصوصی میدهند و دعوت به فعالیت در سایت مذکور را میکنند.
    راهی کثیف که مدت هاست کسی ازش استفاده نمیکند و همه به حریم

شخصی افراد احترام میگذارند اما این همکاران با دادن پیغام خصوصی در سایت ما سعی به تبلیغ سایت خود میکنند که همیشه با ساپورت شما عزیزان راه رو برای این متقلبان بسته ایم.

مورد آخری که شرمم می آید در مورد آن صحبت کنم اما بازهم مجبور به گفتن حقیقت هستم.همین سایت در پرتال مدیران خود توسط سرپرست انجمن zoroye javan ناظم انجمن reza jam و

همین visarrasiv بارها توهین به خانواده نریمان و دادن رکیک ترین ناسزاها به ایشون کرده اند که عکس تمام این موارد موجود است
    اما به دلیل زشتی و در شان کاربران ما نبودن شرمسار از

انتشار آن هاییم.همه میدانیم که خانواده مقدس ترین نهاد دنیاست و برای همه چقدر ارزش دارد.اما این از خدا بی خبر ها که اصول انسایت را هم زیر سوال برده اند با توهین هایی مکرر به

خانواده ما آن چیز را که لایق خودشان است را به ما نسبت داده اند،اگر بازهم سعی به دروغ گویی و تهمت زنی کنند عکس این ناسزاهاییی که همه در شان سخصیت خودشان است را برای

شما عزیزان منتشر میکنیم.

متاسفانه وقتی این همکاران نمیتونند رقابت کنند و کاملا میدان رو از دست رفته دیده اند شروع به ترویج دروغ و تهمت هایی بچه گانه (که برای همه اثبات دروغش قابل درک و مضحک است)‌دست زده اند.

زمانی که نریمان فعالیتش رو در اون سایت شروع کرد۹۰۰۰ هزار ایران در آمار جهانی الکسا بود و به واسطه زحمات و وقتی که ایشون روز و شب برای کمک به همگان گذاشتم در زمان ترک

جناب نریمان ۷۰۰ ایران بودند.به وضوح پیشرفت قابل مشاهده است.

بعد قطع همکاری نریمان با این سایت روز به روز اواضاعشان بدتر و بدتر شد و تمامی کاربران خود را به دلیل دروغ گویی مدیریت ضعیف و عدم پاسخ گویی به کاربران از دست دادند که هم اکنون

این سایت با ۳.۵ سال سابقه در آمار الکسا ۱۷۰۰ ایران و ۶۷۰۰۰ بین المللی است

در حالی که انجمن بزرگ apple-ios با یک سال و نیم سابقه و اعتماد شما سروران و مدیریت درست و حرفه ای هم اکنون ۱۰۰۰ ایران و ۴۸۰۰۰ دنیاست.با ۲ سال کمتر سابقه اما به واسطه

احترام به اخلاق و رعایت اصول انسانی به این جایگاه رسیدیم.

بازهم به مانند همیشه قضاوت رو به شما عزیزان واگذار میکنم.امیدوارم با منطق و تفکرات خود بازهم پی به حقیقت ببرید و دشمن و دروغگو و فریبکار را سرکوب نمایید.

و حالا ناگفته های خودم که مدیرکل سابق انجمن ذکر شده بودم :

بله دوستان همانطور که مستحضر هستید جناب visarasiv مدت مدیدی هست دچار ناراحتی روانی هستند و از این ناراحتی رنج بسیار میبرند البته آنچه عیان هست چه حاجت به بیان هست

متاسفانه اینکه این درد اسف ناک روز به روز در حال گسترش هستش و به شدت داره باعث آزرده خاطر شدن اطرافیان خود میشه

بله قبل اینکه انجمن فوق افتتاح بشه بنده از همون روز اول مدیرکل انجمنشون بودم قبل اینکه مدیر کل انجمنشون باشم یکی از کاربراهای فوق فعال در یکی از انجمن های معروف اپل بودم

که ایشون با هزاران حقه و نیرنگ بنده رو به انجمن خودشون کشوندند طی مدت ۲ هفته انجمن بسته بود ( به علت تازه تاسیس شدن و خالی بودن از محتوی ) طی این ۲ هفته بنده به شخصه

حداقل ۳۰۰ تا پست و تاپیک زدم تا انجمن در شان باز شدن باشه خلاصه بعد کلی زحماتی که کشیدم انجمن باز و آماده پذیرش کاربر شد سرتون رو درد نیارم بعد مدت ۳ ماه فعالیت که تعداد

پست و تاپیک های من ۱۰۰۰ رو رد کرد این آقای روان پریش اقدام به حذف نام کاربری من از انجمن کرد و تک تک پست و تاپیک های من رو به نام خودش و مدیران دیگر زد جای خنده دارش اینجاست سوتی بزرگ داده بودن که خودشون هم تا مدتی متوجه نبودن فرض کنید آدم از پست خودش سپاس بزنه

بله ایشون که تاپیک و پست های من رو به نام خودشون کرده بودند یادشون نبود که سپاس خودشون هم پای پست من هست

اگه قراره اسم من تو انجمن فوق نباشه پس چه دلیلی داره پست و تاپیک های من با نام کس دیگر قرار بگیره ؟

علت :

اگر ایشون پست و تاپیک های من رو میخواست پاک کنه انجمن فلج میشد این پست و تاپیک های کاملا حرفه ای بنده بود که در بدو تاسیس انجمن رو سرپا نگه داشته بود کلا میتونم بگم ایشون (خانم روانپریش ) ذره ای مردونگی و مرام در وجودشان یافت نمیشه

خلاصه بگم ایشون توهم شدیدی زدند و روز به روز این بیماری داره تمام وجودش رو فرا میگیره از خداوند منان طلب شفاعت عاجل برای این روان پریش تمنا میکنیم.

این هم مدرکی دیگر در مورد کلاه بردار داری ها و دزدی های انجمن نام برده شده.مدتی پیش بازگو شد که ما به دلیل رعایت اصول حرفه ای با وجود اینکه کاملا همگان تایید کرده بودند تاپیک را پنهان نمودیم اما به ناچار شما رو به دیدن ادامه این تراژدی غم انگیز در زیر دعوت میکنیم:

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

این کار با مخالفت شدید نریمان صورت گرفته و ایشون خواسته اند که این متن رو منتشر نکنیم ولی تیم مدیریت تصمیم گرفت برای دفاع از حق خود و سایت و حرمت کسی که این وسط

شکسته شده(نریمان) منتشر کنیم تا حقایق بر همه روشن شود.

ویرایش توسط iEdris : 01-20-2013 در ساعت 12:54 AM

تشکر شده 9,928 بار در 3,018 ارسال

واقعا جای تاسف داره برای چنین سایتی که ادعای واهی بزرگی رو داره که اونم مطمئنا فقط برای قدمتشه که بیشتر ،من خودم به شخصه بخاطر کارم تو انواع فروما انجمنا عضو میشدم ولی

هیچگونه فعالیتی نداشتم چون نه از جو نه از برخوردای مدیراشون خوشم نمیومد تا اینکه این سایت به من معرفی شد و دیدم که واقعا جو اینجا فرق داره این شد که فعالیتمو اینجا ادامه دادم واقعا

جالبه اسم کسانی تو این انجمن دیده میشه که همگی سابقه عضویت و حتی مدیریت رو در سایتای دیگه داشتن و هیچکس نه به زور اجبار و یا به قول اونا کاربر دزدی اومدن اینجا و همگی با

علاقه و میل باطنی در خدمت شما هستیم جالبتر اینه اسمی مثه ادریس که من شاید از 4 سال یا بیشتر تو اکثر انجمنها میدیمشون گفته نزدیک به 1000 تا پست و تاپیک داشته ما میگیم

با نریمان جان مشکل دارن با ادریس چی یا با نیما و یا پویا که اگه بخوام تک تک اسم ببرم شاید راضی نباشن بنظر من فقط با این کار چهره واقعی خودشونو نشون دادن کارهایی که فقط از

افرادی که نرمال نیستند بر میاد و از بقیه به عنوان پله استفاده میکنن تا به اهداف خودشون برسند اینبار به اجبار مجبور شدیم این بیانیه رو منتشر کنیم چون واقعا اسم شخص اومده بود

کسی که واقعا داره برای این انجمن زحمت میکشه چیزی که مطمئنا برای اونا معنی نداره و قدر دان نیستند ولی در صورت تکرار به بدترین نحو افشاگری میکنیم امیدوارم دست از کارای

بچه گانشون بردارن و کمی خودشون بروز کنن .

بازنده ها در هر جواب مشكلي را مي بينند، ولي برنده در هر مشكلي جوابي را مي بيند.

ویرایش توسط Benyamin : 01-21-2013 در ساعت 12:09 PM

اهواز-زیتون کارمندی-سیتی سنتر مهزیار-طبقه همکف واحد 026- موبایل مهزیار

3. 12 کاربر مقابل از Benyamin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-White & Silver
    The New iPad-Black
    تشکر شده 2,485 بار در 840 ارسال

من تا الان تو این تاپیک هیچ پستی تزده بودم و همش نظر های دوستان رو می خوندم چون این انجمن اولین تجربه ی من از اپل و حتی فروم هست...

ولی وقتی این نظر هارو خوندم خدا رو شکر کردم که اون روز اولی که ایپدم رو خریده بودم و تو گوگل داشتم برای مشکلاتم سرچ می کردم لینک اون انجمن جلوی من در نیومد و من به این انجمن دوست داشتنی رسیدم و حالا هم که بعد این چند ماه یکی از همکارای این فروم شدم...و خوشحام که دارم اینجا فعالیت می کنم و واقعا جو اینجا اینقدر صمیمی هست که برای من مثل یک خانواده شده... ولی از اونورم باید بگم برای اون انجمن واقعا متاسفم که هم چین مدیریتی داره و کاربراشو رو از خودشون می رنجونن...تو پست های قبلی نوشته های همکارامو خوندم و واقعا از تعجب شاخ دراوردم که مگه یه مدیر می تونه این قدر پست باشه که این کارارو بکنه...اینم جدا میگم که نریمان جان واقعا با کاربر ها عالی برخورد میکنه و شاید دلیل فعالیت من تو این فرم که کلا اولین تجربه ی من درباره ی انجمن هست به خاطره جذب شدن به رفتار عالی و مهربان ایشون بوده...

5. 11 کاربر مقابل از iNiyayesh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-White & Silver
    iPod Touch 4G-White
    iPadMini-White & Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 29 بار در 8 ارسال

در مورد این قضیه فقط میشه گفت

I LOVE YOU forum apple

همه بچه های انجمن یک صدا و بلند فریاد می زنیم

نریمان دوستت داریم

7. 7 کاربر مقابل از LUIS FIGO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-White & Silver
    iPod Touch 4G-White
    iPadMini-White & Silver
    Macbook Pro

به امید روزی که تعداد کاربران انجمن به 85 میلیون نفر برسه

تا چشم دشمنامون کور بشه

Eu jogo para apple

9. 4 کاربر مقابل از LUIS FIGO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 2,016 بار در 723 ارسال

چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است !

Real Eyes , Realize Real Lies

11. 10 کاربر مقابل از Hidden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    Macbook Pro
    تشکر شده 1,830 بار در 378 ارسال

من نمیدونم این بشر تا کی میخواد به این کاراش ادامه بده. بس نبود اون همه لعنت که پشت سر خودش باقی گذاشت مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

13. 10 کاربر مقابل از Tornado عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-White & Silver
    iPod Touch 4G-White
    iPadMini-White & Silver
    Macbook Pro

اینو می نویسم تا همه ی مردم دنیا از هر جایی و هر زبانی که هستند وقتی میان توی انجمن متوجه شوند که چقدر انجمن اپل رو دوست دارم

Forum Apple we will stand up for all the people of the world

Eu jogo para Apple
    Juego para Apple
    Anch,io, io gioco per Apple
    Ich spiele fur Apple
    Je joue pour Apple
    Jag spelar for Apple
    Ne ngioka Apple
    Anka joue pou Apple
    Se hana a Apple bewana
    I play for Apple

15. 4 کاربر مقابل از LUIS FIGO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1
    اکانت گیم سنتر
    M_
    iPhone 5s-Gold
    iPod Touch 4G-White
    The New iPad-Black
    تشکر شده 4,649 بار در 1,314 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط LUIS FIGO مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    اینو می نویسم تا همه ی مردم دنیا از هر جایی و هر زبانی که هستند وقتی میان توی انجمن متوجه شوند که چقدر انجمن اپل رو دوست دارم

Forum Apple we will stand up for all the people of the world

Eu jogo para Apple
    Juego para Apple
    Anch,io, io gioco per Apple
    Ich spiele fur Apple
    Je joue pour Apple
    Jag spelar for Apple
    Ne ngioka Apple
    Anka joue pou Apple
    Se hana a Apple bewana
    I play for Apple
    ممنون دوست عزیز ولی همه ی کسانی که تو این تاپیک مطلب گذاشتن گفتن دیگه این تاپیکو بالا نیارید چرا الکی وقت خودمونو برای حرف های بی ارزش هدر بدیم من از مدیران انجمن میخوام این تاپیکو ببندن.........وقت کاربرای عزیز این انجمن نباید صرف امور غیر واقعی بشه............با تشکر

17. کاربر مقابل از mina12 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

مشابه این تاپیک یک دفعه بسته و حذف شد چند ماه پیش به رسم جوان مردی و اصول حرفه ای اما متاسفانه این همکار نماها از این قضیه سو استفاده کرده و به ساحت مقدس انجمن توهین کردن.این تاپیک به هیچ عنوان تا معذرت خواهی رسمی اون سایت ( معذرت خواهی از سایت ما کافی است.شخص من نیازی به معذرت خواهی امثال این عده ندارم و کاربران برای من مهم هستند،اما بارها گفتیم از خودمون بگذریم از سایت نمیگذریم چون اینجا ما خدمت کار هستیم و صاحبان اصلی این سایت کاربران هستند که اجازه نمیدیم حقشون پایمال شه) این تاپیک بسته و حذف نخواهد شد...

19. 12 کاربر مقابل از narij عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-White & Silver
    iPod Touch 4G-White
    iPadMini-White & Silver
    Macbook Pro

حرفتون عالی بود
    I LOVE YOU Narij
    Grazzi Narij
    Grazzi

21. کاربر مقابل از LUIS FIGO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع