07:05 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

iPhone 4-Black
    The New iPad-White
    تشکر شده 1,592 بار در 247 ارسال

Pod2G هکر بسیار قدرتمند آزمایشگاه خود را راه اندازی کرد به 2G Lab خوش آمدید!!!

Pod2G هکر بسیار قدرتمند آزمایشگاه خود را راه اندازی کرد به 2G Lab خوش آمدید!!!

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

با هکر بسیار معروف و پر قدرت pod2g - ios که آشنا هستید او به تازگی آزمایشگاه خود را راه اندازی کرده برای توسعه بیشتر جسنوجوهای امنیتی (Jailbreak) و ساختن اپهای بینظیر برای Appstore که به تازگی منتشر شده میشه به poddj اشاره داشت. [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

طی خبر جدیدی که در سایت جدید خود pod2g منتشر کرده گفته است که : من میدانم که شما در جریان هستید که من مدتی میشد که روی جستوجوی امنیت ios کار نمیکردم دلیل هم داشتم بخاطر اینکه مشغول راه اندازی آزمایشگاه خود 2G Lab بودم که هدف اصلی آن هم توسعه ی هر چه بیشتر جوستوجوهای امنیتی است. (این خبر بسیار خوبی برای آینده Jailbreak است دوستان مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .)

pod2g یاد آور شده در صورتی که کاربران پروژه ای دارند برای بررسی در آزمایشگاه 2G Lab با این آدرس با من در تماس باشند.

contact us: contact at 2g-lab dot com

این خبر بسیار خوشحال کننده ای بود که pod2g لحظاتی قبل منتشر کرد. میشه به جیلبریک ios 6 بسیار امیدوار تر بود. و همینطور آینده جیلبریک خیلی بیشتر روشن شد. بنظر من از همین الان میتونم به جیلبریک ios 7 هم امیدوار باشم.

(---میخوام از این فرصت و این خبر بسیار خوشحال کننده استفاده کنم و همینجا اعلام کنم که من به شخصه مخالف جیلبریک بودم و دوستان در جریان هستن طی نظر سنجی هم که صورت گرفت. اما این نظر من دست خوش تغییرات بسیاری شد. طی صحبتهای بسیار مفید دوست و همکار بسیار خویم IKamran عزیز من به این نتیجه رسیدم بعد از ساعتها صحبت من با همکارم و تبادل نظرهای بسیار عالی که بین ما شد در رابطه با اورجینال بودن و یا جیلبریک باید عرض کنم که واقعا جیلبریک عالیه خودم به شخصه با حرات تمام اینو میگم یکی از طرفداران سر سخت جیلبریک شدم! چون به نتیجه 100% رسیدم.(باید کار با سیدیا و توییکهارو بلد بود کاملا اونوفت که لذت آن دو چندان میشه) الان آیفون من جیلبریک پایداره در ورژن 5.1.1 و از کار کردن با توییکها واقعا لذت میبرم.از توییکهایی مثل : iFile و airblue sharing و intelli screen X و auxo و ncsettings و... نمیتوان به راحتی گذشت. از دوست و همکار خوبم هم ممنون سرپرست سورس انجمن جناب B.a23 که بسیار سورس عالی هستش. در کل به تمام دوستان جیلبریک پیشنهاد میدم. هر چه بیشتر باهاش کار کنید لذت بیشتری میبرید. واقعا ios کامل میکنه. و معتقدم جیلبریک برای کاربران حرفه ای هستش که لذت داشتن ios دو چندان میکنه. یکی از چیزایی که همیشه باعث برتری iOS های جیلبرک شده نسبت به iOS های جیلبرک نشده هست برخورداری از پتانسیل بالا و استفاده از امکانات نامحدود از iDevice هاست. امیدوارم به زودی جیلبریک ios 6 زودتر بیاد تا آیپدم را از این زندادن آزاد کنم. موفق باشید. مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . ---)

ترجمه : حمید (iHamid-1)

منبع : pod2g.org

ویرایش توسط iHamid-1 : 01-16-2013 در ساعت 12:53 AM
    http://forum.apple-ios.ir/images/signaturepics/sigpic18586_2.gif

2. 19 کاربر مقابل از iHamid-1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

کلمات کلیدی این موضوع