08:34 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا دستگاه خود را جیلبریک میکنید ؟

رأی دهندگان
58. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

27 46.55%
  • خیر

31 53.45%
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 35

iPhone 5s-Gray
    iPod Shuffle
    تشکر شده 4,987 بار در 1,368 ارسال

نظرسنجی : آیا دستگاه خود را جیلبریک میکنید؟

با سلام خدمت کاربران محترم و فرهیخته انجمن

امروز میخوایم یه نظر سنجی انجام بدیم ببینیم که توی انجمن ما چند نفر جیلبریک میکنن و چند نفر فرمور اورجینال رو ترجیح میدن ؟

لطفا :

1- اگر که جیلبریک میکنین دلیل رو بنویسید .

2- و اگر که خیر , حتما حتما قید بفرمایید , چرا ؟ ایا مراحل جیلبریک براتون مشکله یا ... ؟

با تشکر از همکاری شما مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

ویرایش توسط iKamran : 01-14-2013 در ساعت 12:10 PM

2. 18 کاربر مقابل از iKamran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    اکانت گیم سنتر
    erfanking
    iPhone 5s-Gray
    iPadMini-Black & Slate
    تشکر شده 3,801 بار در 1,521 ارسال

من جیلبریک میکردم ولی با pp25 الان دیگه جیلبریک نیمیکنم !

رو ios 6 هم نمیرم چون میترسم جیبریک لازم بشم مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

کلا جیلبریک فقط به خاطر توییک ها و بلوتوث خوبه وگرنه الا با pp25 خیلی راحت تر و بدون مصرف بالای باتری بازی میکنم !

just Apple-Io​s

4. 8 کاربر مقابل از ErfanKing عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5s-Gray
    iPod Shuffle
    تشکر شده 4,987 بار در 1,368 ارسال

به عنوان اولین نفر خودم میگم .

بنده همیشه گوشیمو جیلبریک میکنم , به نظر من بدون جیلبریک گوشیم نقص های بزرگی داره . ( نظر شخصی )

برنامه هایی مثل
    1- airBlue
    2-NcSetting
    3-call Log Pro
    4-Call Blocker
    5-Delet Contact
    6-Kill Background
    واقعا باید نصب باشن .

البته چیزهای دیگه ای هم هستن , که به نظر من همشون مهم هستن .

و در کل بدون جیلبریک و نصب نکردن توییک ها واقعا سخته .

6. 7 کاربر مقابل از iKamran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    iPod Touch 3G
    MacPro
    تشکر شده 3,614 بار در 972 ارسال

جیلبیریک میکنم برای رهایی از تمام محدودیت هایی که اپل روی ios میزاره من از ویندوز فون به ios اومدم و اگر جیلبریک نبود دلیلی نمیدیدم که نرم به طرف اندروید یا همون ویندوز فون الان هم اگر ios6 جیلبریک نشه متاسفانه میخوام ابونتور رو امتحان کنم !
    من برای نصب برنامه های کرک جیلبریک نمیکنم حدود 3 ماه بدون جیلبریک بودم و بدون خرید گیفت کارت بیشتر برنامه ها و بازی ها رو در زمان مجانی شدنشون گرفتم یا با سرویس هایی که اپ مجانی هدیه میدن ولی بدون ifile نتونستم دوام بیارم تنها چیزی که من رو تو اون 3 ماه نگه داشت جذابیت ios5 بود ولی الان اصلا نمیخوام به ios6 برم تا جیلبریکش بیاد چون دیگه جذابیتش بین باگ ها و ناکارآمدیش گم شده مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    بیشتر کاری که من میخوام آزادی کار راحتی کار هست من نمیخوام خودم برای سینک کردن یک فیلم با هزار تا مشکل ایتونز درگیر کنم راحت با ifunbox کار میکنم نمیخوام بعد از این که ویندوزم رو عوض کردم مجبور بشم تمام آهنگ هام رو دوباره بریزم نمیخوام برای دیدن یک فیلم برای تعویض برنامه برم سراق کامپیوتر نمیخوام وقتی تو ستینگ سرچ میکنم wifi که زیر 30% انتن دهی برام نمایش داده نشه میخوام راحت اینترنت wifi خودم رو به صورت hotspot به اشتراک بزارم میخوام یک رینگتون بیشتر از 25 ثانیه داشته باشم میخوام راحت عکس ها رو به دیوایسم سینک کنم بجای این که پدرم دربیاد تا عکس های قبلیم رو موقع سینک ازدست ندم میخوام وقتی یک برنامه تو گوشی دوستم دیدم راحت بتونم فایل نصب شدش رو برای خودم بلوتوث کنم و به صورت ipa در بیارم و نصب کنم بدون استفاده از کامپیوتر (البته این اخری شاید مربوط به نصب برنامه کرک بشه ولی شما مراحل تبدیل یک برنامه نصب شده برای نصب مجدد روی یک دیوایس دیگه فقط از طریق خود دیوایس رو ببینید) و میخوام یکم زیبایی داشته باشم بتونم عکس notification center رو عوض کنم میخوام به راحتی بتونم با activator استفاده از دکمه ها رو به حداقل برسونم و بجای انجام چند عمل با کشیدن انگشتم روی status bar یک برنامه رو اجرا کنم یا به تنظیمات خاصی برسم و....

ویرایش توسط b.a23 : 01-14-2013 در ساعت 12:09 PM

8. 8 کاربر مقابل از b.a23 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5s-Gold
    تشکر شده 4,959 بار در 1,191 ارسال

جیلبریک میکنم فقط به خاطر بعضی از توییک ها و اصل کاری بلوتوث.

10. 6 کاربر مقابل از Ehsanboy88 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-White & Silver
    The New iPad-Black
    تشکر شده 2,485 بار در 840 ارسال

من حتماً جیلبریک میکنم ... چون دوست دارم با دستگاهم هر کاری بکنم و من بدون بعضی توییک ها مثل nc setting و airblue و ikeywi و ad blocker .... نمی تونم از ایپدم استفاده کنم واگه جیل نباشم از ایپدم فقط باید برای بازی کردن استفاده کنم و کار دیگه ای نمیشه با هاش کرد و یکی دیگه هم این مسئله ی ایتونز که بیشتر به خاطر فرار از اون این کارو میکنم

12. 7 کاربر مقابل از iNiyayesh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    The New iPad-Black
    Macbook Pro
    تشکر شده 2,429 بار در 733 ارسال

من که از زمانی که اون برنامه ی pp اومد و نصب برنامه ها راحت شد از فکر jail کردن اومدم بیرون!درسته که با این کار بولوتوث و سیدیا رو از دست میدم ولی به مشکلاتش نمیصرفهمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

14. 3 کاربر مقابل از iAra$h عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

The New iPad-Black
    تشکر شده 1,449 بار در 335 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط b.a23 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    جیلبیریک میکنم برای رهایی از تمام محدودیت هایی که اپل روی ios میزاره من از ویندوز فون به ios اومدم و اگر جیلبریک نبود دلیلی نمیدیدم که نرم به طرف اندروید یا همون ویندوز فون الان هم اگر ios6 جیلبریک نشه متاسفانه میخوام ابونتور رو امتحان کنم !
    من برای نصب برنامه های کرک جیلبریک نمیکنم حدود 3 ماه بدون جیلبریک بودم و بدون خرید گیفت کارت بیشتر برنامه ها و بازی ها رو در زمان مجانی شدنشون گرفتم یا با سرویس هایی که اپ مجانی هدیه میدن ولی بدون ifile نتونستم دوام بیارم تنها چیزی که من رو تو اون 3 ماه نگه داشت جذابیت ios5 بود ولی الان اصلا نمیخوام به ios6 برم تا جیلبریکش بیاد چون دیگه جذابیتش بین باگ ها و ناکارآمدیش گم شده مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    بیشتر کاری که من میخوام آزادی کار راحتی کار هست من نمیخوام خودم برای سینک کردن یک فیلم با هزار تا مشکل ایتونز درگیر کنم راحت با ifunbox کار میکنم نمیخوام بعد از این که ویندوزم رو عوض کردم مجبور بشم تمام آهنگ هام رو دوباره بریزم نمیخوام برای دیدن یک فیلم برای تعویض برنامه برم سراق کامپیوتر نمیخوام وقتی تو ستینگ سرچ میکنم wifi که زیر 30% انتن دهی برام نمایش داده نشه میخوام راحت اینترنت wifi خودم رو به صورت hotspot به اشتراک بزارم میخوام یک رینگتون بیشتر از 25 ثانیه داشته باشم میخوام راحت عکس ها رو به دیوایسم سینک کنم بجای این که پدرم دربیاد تا عکس های قبلیم رو موقع سینک ازدست ندم میخوام وقتی یک برنامه تو گوشی دوستم دیدم راحت بتونم فایل نصب شدش رو برای خودم بلوتوث کنم و به صورت ipa در بیارم و نصب کنم بدون استفاده از کامپیوتر (البته این اخری شاید مربوط به نصب برنامه کرک بشه ولی شما مراحل تبدیل یک برنامه نصب شده برای نصب مجدد روی یک دیوایس دیگه فقط از طریق خود دیوایس رو ببینید) و میخوام یکم زیبایی داشته باشم بتونم عکس notification center رو عوض کنم میخوام به راحتی بتونم با activator استفاده از دکمه ها رو به حداقل برسونم و بجای انجام چند عمل با کشیدن انگشتم روی status bar یک برنامه رو اجرا کنم یا به تنظیمات خاصی برسم و....
    بابک جان بنده با شما مخالفم
    شما خیلی راحت میتونید بدون هیچ تویکی و با استفاده از برنامه iTools همه کارهایی رو که گفتید به راحتی انجام بدین حتی می تونید فایل هارو از گوشی روی کامپیوتر بکاپ بگیرید و با استفاده از ای کلاود دیگه هیچ نیازی با ایتونز نخواهید داشت.
    عوض کردن تصویر نوتیفیکیشن سنتر در اندروید هم ممکن نیست مگر با کاستوم رام که اونم به نوعی هک سیستم هست.
    در ضمن برای کاربرانی که نیو ایپد دارن IOS 6 خیلی هم عالیه.مثل سیری-مپ سه بعدی و فوقالعاده سریع اپل که داره هر روز کامل تر میشه و کلا سیستم عامل روون تر و بهتر شده
    دوستانی هم که می خوان برنامه کرک نصب کنن خیلی راحت الان با pp می تونن بهترین برنامه هارو بدون کندی سیستم-کرش کردن یا مصرف بیشتر باتری داشته باشن و ازشون لذت ببرن!

ویرایش توسط Black Death : 01-14-2013 در ساعت 12:31 PM

16. 5 کاربر مقابل از Black Death عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0.1
    iPod Classic
    iPad 4-Silver
    تشکر شده 2,056 بار در 625 ارسال

من هم جیلبیریک میکنم اما نمیتونم بدون اپل به چیز دیگه ای فکر کنم.به خدا نمیشه.حتی اگه هزار تا باگ داشته باشه/

18. 5 کاربر مقابل از mk_sq عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    تشکر شده 3,437 بار در 696 ارسال

خب حالا نوبت رسید به منمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .:

بنده پیش از پیدا شدن روش pp ایفون بدون جیلبریک رو هیچی نمیدونستم!یعنی همش میتونم برنامه رایگان از appstore نصب کنم و توانایی خرید گیفت با این وضع دلار رو نداشتم و این یعنی هیچ استفاده درست حسابی از ایفون نکنی! ولی به لطف این روش 50 درصد به ایفون امیدوار شدممهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

حالا 50 درصد دیگش میمونه که جیلبریک برام انجام میده از قبیل نصب تویک های بسیار کاربردی که قدرت iOS رو به رخ دیگر حریفاش میشکشه!و این یعنی اوج لذت با iOS..

حالا این جیلبریک اگر برا ایفون 5 منتشر بشه اخرت حالو بهم میده. چرا چون رمش 1 گیگه و CPU قویتر شده!و بیشتر میتونی Tweak نصب کنی..

ولی پیش از این وقتی ایفون 4اس رو جیل میکردیم بدیلیل رم 512 ان قادر به نصب خیلی Tweak کاربردی نبودم و گوشی کند و مصرف باطری بالا میرفت..

20. 7 کاربر مقابل از iCloud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع