08:34 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا دستگاه خود را جیلبریک میکنید ؟

رأی دهندگان
58. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

27 46.55%
  • خیر

31 53.45%
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 35 , از مجموع 35

iPhone 5s-Gray
    iPod Shuffle
    تشکر شده 4,987 بار در 1,368 ارسال

نظرسنجی : آیا دستگاه خود را جیلبریک میکنید؟

با سلام خدمت کاربران محترم و فرهیخته انجمن

امروز میخوایم یه نظر سنجی انجام بدیم ببینیم که توی انجمن ما چند نفر جیلبریک میکنن و چند نفر فرمور اورجینال رو ترجیح میدن ؟

لطفا :

1- اگر که جیلبریک میکنین دلیل رو بنویسید .

2- و اگر که خیر , حتما حتما قید بفرمایید , چرا ؟ ایا مراحل جیلبریک براتون مشکله یا ... ؟

با تشکر از همکاری شما مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

ویرایش توسط iKamran : 01-14-2013 در ساعت 12:10 PM

2. 18 کاربر مقابل از iKamran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5-Black & Slate
    Macbook Pro
    تشکر شده 61 بار در 33 ارسال

اگه یکی بخواد گوشی جیلبریکی دست بگیره همون لایق اندرویده !
    جیلبریک با اندروید چه فرقی داره
    یه ذره ارزش برای خود قاعل باشیم !

4. کاربر مقابل از hadimsc عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    Beta 0.2.1
    نسخه Mac
    0.4.2 Beta
    اکانت گیم سنتر
    The Dark Pois0n Rises
    iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 3,176 بار در 876 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iHamid-1 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    در جواب مهیار عزیز و مینا عزیز باید عرض کنم جیلبریک کار بسیار بیهوده ای هست جز ضرر هیچی نداره من رو حرفایی که کاملا توضیح دادم در پست قبلم هستم و یکی از مخالفان جیلبریک و به زودی ios 6.1 شایعه شده میخواد ریلیز عمومی بشه اون که بیاد میشه زندگی کلی باگ و ... و امکانات بیشتر اضافه میشه از اپل بدونه جیلبریک لذت ببرین که فوق العاده هست.(همیشه به روزید و قدرت و پایداری و مصرف باطری عالی و اپهای آپستور به روز و.....)تازه با توجه به اینکه installous هم خداحافظی کرد و هکران هم نا امید از جیلبریک ios 6 بیشتر دارن هکران میرن سمت pp25 از این قبیل کارها که توصیه نمیشه چون آیتونز سینک نمیکنه اما شاید دوستانی باشن که itools جایگزین کردن اما من به شخصه نمیتونم. در کل جیلبریک آینده ای نداره تا جیلبریک ios 6 اگه بخواد بیاد , ios 7 اپل نسخه های بتاشو هم داده و هیچ راهی برای نفوذ به ios 7 دیگه اصلا نیستمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . (چون اپل داره تمام حفره ها و باگهایی که به لطف هکران پیدا میشرو پچ میکنه و میبنده و با اینکار ios خیلی قویتر میشه )

در کل نظر دوستان جیلبریکی هم محترمه اما این دسته هم به زودی به اورجینال روی می آورندمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    شما در اينجا گفتيد هيچ راه نفوذي به ios7 نيست! الان مي بينيد كه هست!
    جيلبرك و اپل مثل كشتي كج شده! ٤ نفر تو شركت اپل نشستن فيلم نامه حاضر مي كنن مي دن دست ٢-٣ نفر اسمشونم مي ذارن هكر بهشون مي گن بيا مثلا اين redsn0w برو توييترت اعلام كن اپديت شده باهاش اخرين نسخه ي ios رو جيلبرك كنين! بعد كه نسخه ي جديد مياد ديالوگ جديد براشون مي فرستن كه مثلا اعلام كنيد اپل فلان حفره رو بسته جيلبرك نميشه دو ماه بعد اعلام مي كنن يه حفره ديگه پيدا شد!
    بابا اينا همش فيلم اپله! دارن سر مردم رو گرم مي كنن! يكي از راه هاي بازار يابيشه! مگه ميشه گوشي gif رو ساپورت نكنه!
    تا ios100 هم بره هر سال همين اش و همين كاسه است! هي هكره مي گه اپل فلان حفره رو بست دو ماه بعدش جيلبركش مي كنه!
    كشتي كج طبيعي تره به خدا!!!

Sent from my iPod touch using Tapatalk

6. 2 کاربر مقابل از Pois0nous عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 13 بار در 13 ارسال

آقا هر کی یه جور حال میکنه دیگه، یکی با جیلبریک یکی بدون جیلبریک
    حالا هدف از این تاپیک چی بوده اصلاً؟؟؟؟؟؟

Sent from iPhone 4S

نسخه IOS
    ios 7.1.1
    اکانت گیم سنتر
    amir-tb
    iPhone 5s-Gray
    تشکر شده 35 بار در 19 ارسال

واقعا حیفه گوشی جیلبریک کنی.میشه اندروید بعد 6 ماه هنگیش شروع میشه بنظر من اشتباهه

9. کاربر مقابل از amirsport عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    10.9.4
    iPhone 5s-Silver
    iPod Classic
    iPad Air-Space Gray
    Macbook Pro
    تشکر شده 41 بار در 20 ارسال

من خودم جلبریک کردم
    دلیلم هم نیاز به یک سری از توییک های بود از قبیل OverBoard و Auki و ...

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

کلمات کلیدی این موضوع