03:09 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا دستگاه خود را جیلبریک میکنید ؟

رأی دهندگان
58. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

27 46.55%
  • خیر

31 53.45%
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35

iPhone 5s-Gray
    iPod Shuffle
    تشکر شده 4,987 بار در 1,368 ارسال

نظرسنجی : آیا دستگاه خود را جیلبریک میکنید؟

با سلام خدمت کاربران محترم و فرهیخته انجمن

امروز میخوایم یه نظر سنجی انجام بدیم ببینیم که توی انجمن ما چند نفر جیلبریک میکنن و چند نفر فرمور اورجینال رو ترجیح میدن ؟

لطفا :

1- اگر که جیلبریک میکنین دلیل رو بنویسید .

2- و اگر که خیر , حتما حتما قید بفرمایید , چرا ؟ ایا مراحل جیلبریک براتون مشکله یا ... ؟

با تشکر از همکاری شما مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

ویرایش توسط iKamran : 01-14-2013 در ساعت 12:10 PM

2. 18 کاربر مقابل از iKamran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    8.1.2
    اکانت گیم سنتر
    mahyarnamazi
    iPhone 5s-Gray
    تشکر شده 4,260 بار در 924 ارسال

من وقتي آيفون ٤ رو گرفتم از ورژن ٤.٣.٣ تا ٥.٠.١ همش جيلبريك ميكردم، بعداز يه مدت كه ٥.١.١ اومد نظرم عوض شد، چون ديدم جيلبريك دردسر داره، تا يه برنامه از سيديا نصب ميكنم اذيت ميكنه، بعد يه دليل ديگه اين بود كه ديدم همش برنامه و بازي هايي كه ميگيرم يا كرش ميكنه يا موقع اپديتش نميتونم از اپ استور اپديت كنم و از اين ناراحت بودم، ديگه هيچوقت جيلبريك نميكنم، و برنامه هايي كه پولي باشي با گيفت كارت ميخرم،

Sent from my iPhone using Tapatalk

بهترین انجمن فارسی اپل

4. 3 کاربر مقابل از mahyarnamazi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    iPod Touch 3G
    MacPro
    تشکر شده 3,614 بار در 972 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط mahyarnamazi مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    من وقتي آيفون ٤ رو گرفتم از ورژن ٤.٣.٣ تا ٥.٠.١ همش جيلبريك ميكردم، بعداز يه مدت كه ٥.١.١ اومد نظرم عوض شد، چون ديدم جيلبريك دردسر داره، تا يه برنامه از سيديا نصب ميكنم اذيت ميكنه، بعد يه دليل ديگه اين بود كه ديدم همش برنامه و بازي هايي كه ميگيرم يا كرش ميكنه يا موقع اپديتش نميتونم از اپ استور اپديت كنم و از اين ناراحت بودم، ديگه هيچوقت جيلبريك نميكنم، و برنامه هايي كه پولي باشي با گيفت كارت ميخرم،

اگر شما برنامه ای مخرب نصب کنید یا تعداد برنامه ها و توییک هایی که نصب کردید خیلی زیاد باشه یا توییک هایی که با هم تداخل دارن باشه به مشکل بر میخورید ولی اصلا نصب یک توییک اذیت نمیکنه مگر این که رسپرینگ را اذیت حساب کنید که در اون صورت ویندوز من پدرمو در اورده با نصب یک برنامه همش ری استارت میکنه!
    درضمن جیلبریک هیچ وقت برای اپدیت برنامه های اورجینال مشکل به وجود نمیاره و تنها موقع نصب اپدیت های فریمور به ارور بر میخوره ( این هم فقط در ورژن ها ۵ به بالا بوجود اومده البته کسی که جیلبریک میکنه اصولا از اپدیت خود iOS استفاده نمیکنه!)

6. 5 کاربر مقابل از b.a23 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0
    نسخه Mac
    Mavericks
    اکانت گیم سنتر
    Eh3an
    iPhone 5s-Gold
    iPad Air-Space Gray
    iMac
    تشکر شده 8,248 بار در 2,480 ارسال

جیلبریک مزایا و معایبی داره که همگی به اون اشاره کردید . . .

اما اگر بخواییم کلی نگاه کنیم ، باید از بین سرعت و امکانات بیشتر یکی رو انتخاب کنیم!
    نظر همه دوستان قابل احترام هست . اما شخصا از بین این دو مورد ، امکانات بیشتر رو انتخاب می کنم

مسلما نیازهای ما متغییره ، ممکنه منم روزی ترجیح بدم جیلبریک نکنم .
    اما فعلا احساس میکنم سیدیا بیشتر پاسخگوی نیازهای من هست تا اپ استور ...

اپراتورهای اروپا امریکا کانادا تعیین اپراتور آیفونآنلاک آیفون ۶ پلاس آنلاک فکتوری آیفونآنلاک کردن آیفون و آنلاک آیفون ۶آنلاک آیفون ۶ آیفون ۶ پلاس آنلاک با آنلاکرخرید airblue بلوتوث آیپد بلوتوث آیفون بلوتوث آیپاد

8. 7 کاربر مقابل از iPhone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    The New iPad-White
    تشکر شده 1,592 بار در 247 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط mahyarnamazi مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

در جواب مهیار عزیز و مینا عزیز باید عرض کنم جیلبریک کار بسیار بیهوده ای هست جز ضرر هیچی نداره من رو حرفایی که کاملا توضیح دادم در پست قبلم هستم و یکی از مخالفان جیلبریک و به زودی ios 6.1 شایعه شده میخواد ریلیز عمومی بشه اون که بیاد میشه زندگی کلی باگ و ... و امکانات بیشتر اضافه میشه از اپل بدونه جیلبریک لذت ببرین که فوق العاده هست.(همیشه به روزید و قدرت و پایداری و مصرف باطری عالی و اپهای آپستور به روز و.....)تازه با توجه به اینکه installous هم خداحافظی کرد و هکران هم نا امید از جیلبریک ios 6 بیشتر دارن هکران میرن سمت pp25 از این قبیل کارها که توصیه نمیشه چون آیتونز سینک نمیکنه اما شاید دوستانی باشن که itools جایگزین کردن اما من به شخصه نمیتونم. در کل جیلبریک آینده ای نداره تا جیلبریک ios 6 اگه بخواد بیاد , ios 7 اپل نسخه های بتاشو هم داده و هیچ راهی برای نفوذ به ios 7 دیگه اصلا نیستمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . (چون اپل داره تمام حفره ها و باگهایی که به لطف هکران پیدا میشرو پچ میکنه و میبنده و با اینکار ios خیلی قویتر میشه )

در کل نظر دوستان جیلبریکی هم محترمه اما این دسته هم به زودی به اورجینال روی می آورندمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

ویرایش توسط iHamid-1 : 01-14-2013 در ساعت 10:19 PM
    http://forum.apple-ios.ir/images/signaturepics/sigpic18586_2.gif

10. 3 کاربر مقابل از iHamid-1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    iPod Touch 3G
    MacPro
    تشکر شده 3,614 بار در 972 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iHamid-1 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

در جواب مهیار عزیز و مینا عزیز باید عرض کنم جیلبریک کار بسیار بیهوده ای هست جز ضرر هیچی نداره من رو حرفایی که کاملا توضیح دادم در پست قبلم هستم و یکی از مخالفان جیلبریک و به زودی ios 6.1 شایعه شده میخواد ریلیز عمومی بشه اون که بیاد میشه زندگی کلی باگ و ... و امکانات بیشتر اضافه میشه از اپل بدونه جیلبریک لذت ببرین که فوق العاده هست.(همیشه به روزید و قدرت و پایداری و مصرف باطری عالی و اپهای آپستور به روز و.....)تازه با توجه به اینکه installous هم خداحافظی کرد و هکران هم نا امید از جیلبریک ios 6 بیشتر دارن هکران میرن سمت pp25 از این قبیل کارها که توصیه نمیشه چون آیتونز سینک نمیکنه اما شاید دوستانی باشن که itools جایگزین کردن اما من به شخصه نمیتونم. در کل جیلبریک آینده ای نداره تا جیلبریک ios 6 اگه بخواد بیاد , ios 7 اپل نسخه های بتاشو هم داده و هیچ راهی برای نفوذ به ios 7 دیگه اصلا نیستمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . (چون اپل داره تمام حفره ها و باگهایی که به لطف هکران پیدا میشرو پچ میکنه و میبنده و با اینکار ios خیلی قویتر میشه )

در کل نظر دوستان جیلبریکی هم محترمه اما این دسته هم به زودی به اورجینال روی می آورندمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    لازم به ذکر اپل هیچ وقت نمیتونست به اینجا برسه مگر به کمک هکر ها توجه کنید که از روز اول ios کرنل اون چقد تغییر کرده؟ رفع اکسپلویت ها فقط به کمک هکر ها بوده که جیلبیک کردن اپل با بررسی اکسپلویت های مورد استفاده در جیلبیک اون ها رو پیدا و پچ کرده شما از ios3.1 حساب کن تا الان هر جیلبریک حداق به 3-4 تا اکسپلویت نیاز داره تا الان چندتا جیلبریک انتترد اومده؟
    با این حال اپل در ورژن های 4.3.1 تا 4.3.3 با توجه به این که اکسپلویت ها دستش بودن باز هم نتونست بود اون ها رو ببنده و الان هم خیلی از هکر ها بجای این که خودشون رو بکشن تا یک اکسپلوت برای جیلبریک پیدا کنن اون رو برای فروش به اپل پیدا میکنن ارزش هر اکسپلوت ده ها هزار دلار هست!
    امکاناتی که جیلبریک اضافه میکنه صد برابر ios6.1 هست این رو فراموش نکن!
    شما اپدیت باش و سربلندمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

12. 6 کاربر مقابل از b.a23 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 9,928 بار در 3,018 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iHamid-1 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

من خودم هم زیاد جیلبریک واسم مهم نیست بود و نبودش و برای من فرقی نمیکنه ولی اینکه جیلبریک نمیاد باید بگم اشتباهه و از ios 4 این حرفا هست که اپل حفرها رو میبنده ولی هیچوقت نتونسته سختر کرده ولی نتونسته ببنده چون خود اپل هم میدونه بدون جیلبریک دستگاههاش یه جورایی لنگ میزنه و ممکنه اگه جلوی این کارو بگیره خیلی از کاربراشو از دست بده چون جیلبریک که فقط اینجا کاربرد نداره سر تا سر دنیا طرف دار داره به همین علت میگم همیشه جیلبریک میاد و هیچوقت جلوش گرفته نمیشه و هر کسی هم بسته به نیازش یا جیلبریک میکنه یا بدون جیلبریک سر میکنه به هر حال اینجور بحثها هم بنظر من مثه دعوای اندروید و ios که هیچوقت تمومی نداره

اهواز-زیتون کارمندی-سیتی سنتر مهزیار-طبقه همکف واحد 026- موبایل مهزیار

14. 16 کاربر مقابل از Benyamin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPad2-Black
    MacPro
    تشکر شده 6 بار در 4 ارسال

کاملا مخالفم اگر جیبرک نباشه گوشی و تبلیت اپل به هیچ عنوان ارزش خرید نداره به نظر من چون کار چندانی نمی تونی باهاش بکنی.
    این جیلبرک هست که گوشی های اپل رو شبیه گوشی های اندرویدی می کنه و قابلیتهای بسیاری را براش فراهم میسازه . به نظر من ios بدون جیلبرک ارزشی نداره . بعدشم با این اوضاع دلار خرید برنامه هم بسیار هزینه بر خواهد بود

iPod Touch 4G-Black
    iPad
    Macbook Pro
    تشکر شده 892 بار در 341 ارسال

خیر
    چون چیز ارزشمندی بدست نمیارم و فقط فقط کندی ، مصرف باطری ، هنگ

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط me
    [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

نسخه IOS
    7
    اکانت گیم سنتر
    KiarashTheGreat
    iPhone 5-Black & Slate
    iPod Touch 4G-Black
    تشکر شده 392 بار در 106 ارسال

من قبلاً زیاد می کردم و هر توئیکی که گیرم می اومد می ریختم یه بار ایپادم ترکید و دیگه روش نشد، دادمش بیرن ( واقعاً نمیدونستم چی کار باید کنم! ) بعد دیگه خاطذه خوبی نشد جیل نکردم که این بلا سرش بیاد!

iPhone 4-Black
    تشکر شده 4 بار در 3 ارسال

ایفون مگه بدون جیلبرگ هم میشه!!!!

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع