07:55 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا دستگاه خود را جیلبریک میکنید ؟

رأی دهندگان
58. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

27 46.55%
  • خیر

31 53.45%
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 35

iPhone 5s-Gray
    iPod Shuffle
    تشکر شده 4,987 بار در 1,368 ارسال

نظرسنجی : آیا دستگاه خود را جیلبریک میکنید؟

با سلام خدمت کاربران محترم و فرهیخته انجمن

امروز میخوایم یه نظر سنجی انجام بدیم ببینیم که توی انجمن ما چند نفر جیلبریک میکنن و چند نفر فرمور اورجینال رو ترجیح میدن ؟

لطفا :

1- اگر که جیلبریک میکنین دلیل رو بنویسید .

2- و اگر که خیر , حتما حتما قید بفرمایید , چرا ؟ ایا مراحل جیلبریک براتون مشکله یا ... ؟

با تشکر از همکاری شما مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

ویرایش توسط iKamran : 01-14-2013 در ساعت 01:10 PM

2. 18 کاربر مقابل از iKamran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    iPod Touch 3G
    MacPro
    تشکر شده 3,614 بار در 972 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iTunes Reporter مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط b.a23 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    جیلبیریک میکنم برای رهایی از تمام محدودیت هایی که اپل روی ios میزاره من از ویندوز فون به ios اومدم و اگر جیلبریک نبود دلیلی نمیدیدم که نرم به طرف اندروید یا همون ویندوز فون الان هم اگر ios6 جیلبریک نشه متاسفانه میخوام ابونتور رو امتحان کنم !
    من برای نصب برنامه های کرک جیلبریک نمیکنم حدود 3 ماه بدون جیلبریک بودم و بدون خرید گیفت کارت بیشتر برنامه ها و بازی ها رو در زمان مجانی شدنشون گرفتم یا با سرویس هایی که اپ مجانی هدیه میدن ولی بدون ifile نتونستم دوام بیارم تنها چیزی که من رو تو اون 3 ماه نگه داشت جذابیت ios5 بود ولی الان اصلا نمیخوام به ios6 برم تا جیلبریکش بیاد چون دیگه جذابیتش بین باگ ها و ناکارآمدیش گم شده مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    بیشتر کاری که من میخوام آزادی کار راحتی کار هست من نمیخوام خودم برای سینک کردن یک فیلم با هزار تا مشکل ایتونز درگیر کنم راحت با ifunbox کار میکنم نمیخوام بعد از این که ویندوزم رو عوض کردم مجبور بشم تمام آهنگ هام رو دوباره بریزم نمیخوام برای دیدن یک فیلم برای تعویض برنامه برم سراق کامپیوتر نمیخوام وقتی تو ستینگ سرچ میکنم wifi که زیر 30% انتن دهی برام نمایش داده نشه میخوام راحت اینترنت wifi خودم رو به صورت hotspot به اشتراک بزارم میخوام یک رینگتون بیشتر از 25 ثانیه داشته باشم میخوام راحت عکس ها رو به دیوایسم سینک کنم بجای این که پدرم دربیاد تا عکس های قبلیم رو موقع سینک ازدست ندم میخوام وقتی یک برنامه تو گوشی دوستم دیدم راحت بتونم فایل نصب شدش رو برای خودم بلوتوث کنم و به صورت ipa در بیارم و نصب کنم بدون استفاده از کامپیوتر (البته این اخری شاید مربوط به نصب برنامه کرک بشه ولی شما مراحل تبدیل یک برنامه نصب شده برای نصب مجدد روی یک دیوایس دیگه فقط از طریق خود دیوایس رو ببینید) و میخوام یکم زیبایی داشته باشم بتونم عکس notification center رو عوض کنم میخوام به راحتی بتونم با activator استفاده از دکمه ها رو به حداقل برسونم و بجای انجام چند عمل با کشیدن انگشتم روی status bar یک برنامه رو اجرا کنم یا به تنظیمات خاصی برسم و....
    بابک جان بنده با شما مخالفم
    شما خیلی راحت میتونید بدون هیچ تویکی و با استفاده از برنامه iTools همه کارهایی رو که گفتید به راحتی انجام بدین حتی می تونید فایل هارو از گوشی روی کامپیوتر بکاپ بگیرید و با استفاده از ای کلاود دیگه هیچ نیازی با ایتونز نخواهید داشت.
    عوض کردن تصویر نوتیفیکیشن سنتر در اندروید هم ممکن نیست مگر با کاستوم رام که اونم به نوعی هک سیستم هست.
    در ضمن برای کاربرانی که نیو ایپد دارن IOS 6 خیلی هم عالیه.مثل سیری-مپ سه بعدی و فوقالعاده سریع اپل که داره هر روز کامل تر میشه و کلا سیستم عامل روون تر و بهتر شده
    دوستانی هم که می خوان برنامه کرک نصب کنن خیلی راحت الان با pp می تونن بهترین برنامه هارو بدون کندی سیستم-کرش کردن یا مصرف بیشتر باتری داشته باشن و ازشون لذت ببرن!
    شما یک برنامه جایگزین ifile با چنین قدرتی و دسترسی به من معرفی کنید من دربست جیلبریک رو بیخیال شم! مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    درضمن ... که بود خیلی از کار های دیگست که بدون جیلبریک نمیشه مثلا اتچ کردن فایل با ایمیل یا ای مسیج اپل - من گوشیم پارت نامبر امارات هست و فیس تایم روش هست ولی مخفی شده هیچ راهی جز جیلبریک برای استقاده ازش نیست (این رو چی میگی ) بعد برنامه itools فکر کنم برای کامپیوتر باشه درست نیست مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . پس توجه کن وقتی میگم بدون استفاده از کامپیوتر !
    مپ اپل که تو امریکاش کارآمد نیست حالا 2 بعدی یا 3 بعدی ایران رو هم که بیخیال شدن ! مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    بعد محدودیت های اپل مثل همین مپ 3 بعدی چرا فقط دستگاه های جدید ساپورتش میکنن آیفون 3 جی اس هم حتی توان کشش این قابلیت رو داراست اگر این قابلیت به پردازنده قوی نیازی داره چرا اپل اون رو به گونه ای طراحی نمیکنه که برای همه قابل دسترسی باشه ؟ بعد میگن تا 3-4 سال ساپورت دارن ! خوب جیلبریک این محدودیت ها رو برمیداره حتی سیری رو برای همه دیوایس هایی که تا ورژن 5 تونستن آپدیت بشن فعال کردن و تنها اپل ای دی های ما رو بلاک میکنه و فقط دسترسیش رو به دیوایس های جدید میده از نظر سخت افزاری اصلا چیز خواص در مورد سیری وجود نداره که آیپاد تاچ 3 نتونه اون رو اجرا کنه فقط سرور اپل دسترسیش رو مصدود کرده!
    100% من اندروید هم داشتم اون رو روت میکردم تا بتونم باهاش کار کنم !
    شما با itools میتونید تقویم شمسی برای ios فعال کنید؟ و یا هر چیز دیگر !
    من از این نظر طرفدار اپل هستم و به ios با جیلبریک ایمان دارم هیچ سیستم عاملی تا این حد حاشیه نداره این قدر ریز کاری نداره که بتونه کنجکاوی ادم رو تا چند سال ارضا کنه و اگر این جور نبود هیچ کس دیوانه نیست مثلا گلکسی اس 3 رو با اون قدرت سخت افزاری با اون تکنولوژی بالاش و قیمت پایینش ول کنه و ایفون 4اس رو بگیره ! ایفون واقعا اکو سیستمی معتاد کننده داره ولی محدودیت هاش وحشتناک بالاست البته نصف بیشترش برای راحتی کار ماست ولی از نظری نتونسته من رو به شخصه راضی کنه!
    من از ورژن 3.0.1 با ios آشنا شدم و تا الان ازش کاملا راضی هستم ولی چون از اول من ios رو جیلبیک شده دیدم و باهاش احساس راحتی کردم و تا سال ها اصلا جرأت استفاده از فریمور بدون جیلبریک رو نداشتم الان که بخوام بدون جیلبریک ببینمش واقعا تصویر وحشتناکی جلو چشمام میاد!

4. 5 کاربر مقابل از b.a23 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

The New iPad-Black
    تشکر شده 1,449 بار در 335 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط b.a23 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iTunes Reporter مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    جیلبیریک میکنم برای رهایی از تمام محدودیت هایی که اپل روی ios میزاره من از ویندوز فون به ios اومدم و اگر جیلبریک نبود دلیلی نمیدیدم که نرم به طرف اندروید یا همون ویندوز فون الان هم اگر ios6 جیلبریک نشه متاسفانه میخوام ابونتور رو امتحان کنم !
    من برای نصب برنامه های کرک جیلبریک نمیکنم حدود 3 ماه بدون جیلبریک بودم و بدون خرید گیفت کارت بیشتر برنامه ها و بازی ها رو در زمان مجانی شدنشون گرفتم یا با سرویس هایی که اپ مجانی هدیه میدن ولی بدون ifile نتونستم دوام بیارم تنها چیزی که من رو تو اون 3 ماه نگه داشت جذابیت ios5 بود ولی الان اصلا نمیخوام به ios6 برم تا جیلبریکش بیاد چون دیگه جذابیتش بین باگ ها و ناکارآمدیش گم شده مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    بیشتر کاری که من میخوام آزادی کار راحتی کار هست من نمیخوام خودم برای سینک کردن یک فیلم با هزار تا مشکل ایتونز درگیر کنم راحت با ifunbox کار میکنم نمیخوام بعد از این که ویندوزم رو عوض کردم مجبور بشم تمام آهنگ هام رو دوباره بریزم نمیخوام برای دیدن یک فیلم برای تعویض برنامه برم سراق کامپیوتر نمیخوام وقتی تو ستینگ سرچ میکنم wifi که زیر 30% انتن دهی برام نمایش داده نشه میخوام راحت اینترنت wifi خودم رو به صورت hotspot به اشتراک بزارم میخوام یک رینگتون بیشتر از 25 ثانیه داشته باشم میخوام راحت عکس ها رو به دیوایسم سینک کنم بجای این که پدرم دربیاد تا عکس های قبلیم رو موقع سینک ازدست ندم میخوام وقتی یک برنامه تو گوشی دوستم دیدم راحت بتونم فایل نصب شدش رو برای خودم بلوتوث کنم و به صورت ipa در بیارم و نصب کنم بدون استفاده از کامپیوتر (البته این اخری شاید مربوط به نصب برنامه کرک بشه ولی شما مراحل تبدیل یک برنامه نصب شده برای نصب مجدد روی یک دیوایس دیگه فقط از طریق خود دیوایس رو ببینید) و میخوام یکم زیبایی داشته باشم بتونم عکس notification center رو عوض کنم میخوام به راحتی بتونم با activator استفاده از دکمه ها رو به حداقل برسونم و بجای انجام چند عمل با کشیدن انگشتم روی status bar یک برنامه رو اجرا کنم یا به تنظیمات خاصی برسم و....
    بابک جان بنده با شما مخالفم
    شما خیلی راحت میتونید بدون هیچ تویکی و با استفاده از برنامه iTools همه کارهایی رو که گفتید به راحتی انجام بدین حتی می تونید فایل هارو از گوشی روی کامپیوتر بکاپ بگیرید و با استفاده از ای کلاود دیگه هیچ نیازی با ایتونز نخواهید داشت.
    عوض کردن تصویر نوتیفیکیشن سنتر در اندروید هم ممکن نیست مگر با کاستوم رام که اونم به نوعی هک سیستم هست.
    در ضمن برای کاربرانی که نیو ایپد دارن IOS 6 خیلی هم عالیه.مثل سیری-مپ سه بعدی و فوقالعاده سریع اپل که داره هر روز کامل تر میشه و کلا سیستم عامل روون تر و بهتر شده
    دوستانی هم که می خوان برنامه کرک نصب کنن خیلی راحت الان با pp می تونن بهترین برنامه هارو بدون کندی سیستم-کرش کردن یا مصرف بیشتر باتری داشته باشن و ازشون لذت ببرن!
    شما یک برنامه جایگزین ifile با چنین قدرتی و دسترسی به من معرفی کنید من دربست جیلبریک رو بیخیال شم! مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    درضمن ... که بود خیلی از کار های دیگست که بدون جیلبریک نمیشه مثلا اتچ کردن فایل با ایمیل یا ای مسیج اپل - من گوشیم پارت نامبر امارات هست و فیس تایم روش هست ولی مخفی شده هیچ راهی جز جیلبریک برای استقاده ازش نیست (این رو چی میگی ) بعد برنامه itools فکر کنم برای کامپیوتر باشه درست نیست مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . پس توجه کن وقتی میگم بدون استفاده از کامپیوتر !
    مپ اپل که تو امریکاش کارآمد نیست حالا 2 بعدی یا 3 بعدی ایران رو هم که بیخیال شدن ! مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    بعد محدودیت های اپل مثل همین مپ 3 بعدی چرا فقط دستگاه های جدید ساپورتش میکنن آیفون 3 جی اس هم حتی توان کشش این قابلیت رو داراست اگر این قابلیت به پردازنده قوی نیازی داره چرا اپل اون رو به گونه ای طراحی نمیکنه که برای همه قابل دسترسی باشه ؟ بعد میگن تا 3-4 سال ساپورت دارن ! خوب جیلبریک این محدودیت ها رو برمیداره حتی سیری رو برای همه دیوایس هایی که تا ورژن 5 تونستن آپدیت بشن فعال کردن و تنها اپل ای دی های ما رو بلاک میکنه و فقط دسترسیش رو به دیوایس های جدید میده از نظر سخت افزاری اصلا چیز خواص در مورد سیری وجود نداره که آیپاد تاچ 3 نتونه اون رو اجرا کنه فقط سرور اپل دسترسیش رو مصدود کرده!
    100% من اندروید هم داشتم اون رو روت میکردم تا بتونم باهاش کار کنم !
    شما با itools میتونید تقویم شمسی برای ios فعال کنید؟ و یا هر چیز دیگر !
    من از این نظر طرفدار اپل هستم و به ios با جیلبریک ایمان دارم هیچ سیستم عاملی تا این حد حاشیه نداره این قدر ریز کاری نداره که بتونه کنجکاوی ادم رو تا چند سال ارضا کنه و اگر این جور نبود هیچ کس دیوانه نیست مثلا گلکسی اس 3 رو با اون قدرت سخت افزاری با اون تکنولوژی بالاش و قیمت پایینش ول کنه و ایفون 4اس رو بگیره ! ایفون واقعا اکو سیستمی معتاد کننده داره ولی محدودیت هاش وحشتناک بالاست البته نصف بیشترش برای راحتی کار ماست ولی از نظری نتونسته من رو به شخصه راضی کنه!
    من از ورژن 3.0.1 با ios آشنا شدم و تا الان ازش کاملا راضی هستم ولی چون از اول من ios رو جیلبیک شده دیدم و باهاش احساس راحتی کردم و تا سال ها اصلا جرأت استفاده از فریمور بدون جیلبریک رو نداشتم الان که بخوام بدون جیلبریک ببینمش واقعا تصویر وحشتناکی جلو چشمام میاد!
    بابک جان شما خودت ماشالله خیلی کنجکاوی و دوست داری همه زیر و روی device رو دربیاری!!!خیلی هم عالی
    ولی خب همه که اینجوری نیست.!!
    بعدم دیگه ایپاد تاچ 3 میدونی چند ساله اومده؟؟ببین هرشرکتی نماید همه قابلیت های جدیدشو بزاره رو دیوایس های چند سال پیشش که!بالاخره دیوایس های جدید باید یک برتری ای داشته باشن دیگه؟
    مپ سه بعدی یا سیری برگ برنده های جدید اپل برای دیوایس های جدیدش هستند وگرنه چه چیز دیگه ای میتونه کاربرو مجاب کنه که دستگاهش رو اپدیت کنه؟در ضمن الان تو ios 6 همه جور فایلی رو میشه به ای میل اتچ کرد!
    گلکسی اس 3 هم با همون قدرت و تکنولوژیش!!!!چه برتری فاحشی به ایفون 5 داره؟؟به نظر من ضعیف تر هم هست!
    در ضمن تقویم شمسی-کیبورد پارسی و خیلی چیزای دیگه تقصیر اپل نیست که ما تحریم هستیم!!
    نظر من با توجه به گفته های شما بود وای اونموقع اشاره ای به تقویم شمسی نکرده بودین!!و من منظورم کلیه ی کاربران ای او اس در سراسر دنیا بود!

ولی خب قطعا جیل بریک مزایای خیلی زیادی هم داره و کلا ایدیوایس رو چه از نظر ظاهری چه از نظر کاربری متحول میکنه!
    منم قبول دارم که جیل بریک مزایای بسیاری داره ولی مخالفت من با نظر شما فقط درباره مطالبی بود که در پست اول اشاره کرده بودین

iPhone 4-Black
    The New iPad-White
    تشکر شده 1,592 بار در 247 ارسال

خوب نوبی هم باشه نوبت منه - چرا جیلبریک؟ چرا جیلبریک کنیم؟ چرا فایلهای سیستمی اپل رو دستکاری کنیم که باعث بهم ریختگی دیوایس و iOS بسیار پرقدرت و سریع بشیم؟! من 2 سال پیش جیلبریک میکردم آیفونمو اما 1 سال پیش گفتم بزار ببینم اورجینال چطوریه؟؟؟ بدونه سیدیا هم میشه استفاده کرد از آیفون تا اینکه جیلبریک گذاشتم کنار رفتم یادمه روی ios 5.0.1 چیزی که میدیدم باور نمیشد سرعت گوشی بسیار بالاتر رفت مصرف باطریم بسیار کم شد و احساس کردم چقدر ios پایدار تره!!!!! بعدشم خیلی چیزای دیگه که در طول اورجینال بودن باهاشون آشنا شدم وابستگی پیدا کردم به Appstore اپل دیدم به به اینجا که اقیانوسی از اپه تمامه نیاز هامو جواب میده بعد دیدم حالا چه نیازی به activator و barrel و ifile و nc settings هست!؟ خود ios به راحتی تمام این امکاناتو فراهم کرده مثلا ما از nc settings برای روشن کردن وای فای و... استفاده میکنیم من 3 سوت میرم settings از اونجا وای فای روشن میکنم! این چه نیازی به توییک داره!!!! در رابطه با بولوتس هم بگم ما الان 2013 هستیم من خدا وکیلی 2 ساله اصلا به بلوتوس نیازی پیدا نکردم. چرا ؟ بهتون میگم. 1. الان عصر iCloud هستش تمام کارهارو راحت کرده 2. هر جا هم که میرم یه فلش 32 گیگ جیبمه!!! همه جام که الان بری یه دستگاه فلش خور هست سریع از دوستام یا فامیل میریزم تو فلش چیزی بخوام دوره بولوتس بازی خیلی وقته تموم شده. در رابطه با توییک دلیوری اپل به نیاز کاربرانش احترام میزاره من همین الان چنتا sms دادم به دسته کسی نرسه خوده ios با یه فلاش علامت تعجب قرمز رنگ اعلام میکنه!!!! دوباره میفرستم بعد چند دقیقه میره!

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

حالا 2 تا انتخاب پیشه روی آی دیواس داران هست. 1.فریمور اورجینال اپل 2.جیلبریک

این دو گزینه را باهم بررسی میکنیم:

1.همیشه به روزید مثلا الان خیلی زود ios 6.1 میاد که کلی باگ ios 6 برطرف میکنه همیشه همین بوده و این یه روال طبیعی هستش و یه سری امکانات بیشتر اضافه میشه (همیشه بروز بدون هیچ استرسی راحت آپدیت میکنم پس این هم بسیار مهم!)

-مصرف باطری بسیار پایدار و در حالت طبیعی به کار خود ادامه میده (این برای من بسیار مهمه)

-مثلا قبلا که جیلبریک بودم 200 تا اپ بازی برنامه میریختم 20 تاشونو بازی میکردم اما الان که اورجینالم باورد کنید با حساسیت بالاتر و با لذت بیشتر بازی میکنم و همینطور از برنامه ها استفاده میکنم.

-قدرت Cpu و قدرت Gpu اپل حالا کاملا توی دستاتون حس میشه!!! (جیلبریک نفس Cpu و Gpu دیوایس میگیره حالا بعضی دوستان میگن آیفون 4 اس یا آیفون 5 قویتر شدن برای جیلبریک خیلی بهتره دقیقا اشتباه همینجاست! جیلبریک در هر صورت از 100% قدرت دیوایس 60% قدرت دیوایس شمارو میگیره! اینو با نصب توییکهایی مثل : Winter Board و sbsettings و barrel و folderenhancer و از همه بدتر killbagrouand با نصب اینها نفس دیوایس گرفته میشه دونه دونه چک کردم این توییکهارو که میگم!!!)

-در رابطه با اپها که بعضی دوستان توانایی خرید از اپستور ندارن و دیوایس شونو جیلبریک میکنن برای این امر متاسفانه - الان که برنامه pp25 اومده خیلیها از جیلبریک به سمت اورجینال اومدن و بسیار راضی هستن - من خودم حتی از برنامه pp25 هم استفاده نمیکنم!!!!! باور کنید من هم آیفون دارم و هم آیپد دوستان میدونن که اپهای آیپد نسبت به آیفون از قیمتهای بسیار بالاتری برخوردار هست. اما من همرو خریدم هم برای آیفون هم برای آیپدم چرا؟ به چند صد دلیل یکیش که خیلی برام مهمه آیتونز هستش من وابستگی شدیدی به آیتونز دارم چون تمام نیازهامو پوشش میده به صورت جامع و عالی

-اپها ی اپستور همیشه به روز و آپدیت اپهارو از دست نمیدین (این هم خیلی برام مهمه و عالیه)

-ios 6 بعضی دوستان میگن چی داره آپدیت کنیم به این ورژن من خودم به شخص با 200 تا امکاناتی که اسکات فورستال گفت ما به ios 6 اضافه کردیم دارم دونه به دونه هروز باهاشون بیشتر آشنا میشم - ios 6 بسیار روون و بسیار پرسرعت تر شده و لذت کار با دیوایسو خیلی بیشتر کرده امکانات خیلی عالی هم بهش اضافه شده از جمله میتونم به یکپارچگی Facebook و Do not distrub و طراحی گرافیکی جدیدتر سیستم عامل و زیباتر شدن آن و طراحی دوباره اپستور اضافه شدن امکانات بسیار عالی برای آیپد 3 که به شخصه خیلی راضیم اضافه شدن سیری و .... در ضمن الان تو ios 6 همه جور فایلی رو میشه به ای میل اتچ کرد!

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

2.جیلبریک

-قبل از هرچی در تصویر بالا فرایندی از جیلبریک کردنو میبینید. جیلبریک با دیوایس شما چیکار میکنه؟ من گوشه ای از اونو اینجا مطرح میکنم. برای جیلبریک یه سیستم عامل به گفته خود هکران بیش از چندین حفره نیاز است. خوب هکران میان از این حفره ها سو استفاده کرده و کاری که قصد انجام اونو دارن در این حفره ها پیاده سازی میکنن که این امر هست که موجب اختلالات شدید ios میشه مثله کرش کردن و مصرف باطری و کندی سیستم عامل و ... (اپل انصافا توی این ظمینه برای مبارزه با جیلبریک عالی عمل کرده اینو در ios 6 نشون داد چرا اپل باید با جیلبریک مبارزه کنه؟ چون میدونه خودش سیستم عاملشو طراحی کرده با جیلبریک هزاران مشکلات به وجود میاد و برای این امر اجازه دانگرید نمیده و در ios 6.1 هکر دیگری اعلام کرده که از روش جدیدتر امنیتی اپل استفاده کرده که شاید اصلا امکان نفوذ به آن نباشه)

-هر لحظه منتظر هنگ هستید - نا پایداری سیستم ios چون جیلبریک سیدیارو روی فایلهای سیستمی میشونه و باعث بهم ریختگی دستورات سیستم عامل iOS میشه!!! (بنظر من اصلا این کار جیلبریک ارزش داره؟؟؟)

-مصرف باطری بیشتر و بیشتر با نصب هر توییک جدیدتر و تعداد نصب بیشتر توییکها (هرچی تویکهای بیشتری نصب کنید مصرف شما بالاتر میره Winter board و sbsettings و intelli screen X و barrel و همینطور air blue sharing چون همیشه اینا فعالا)

-دیگه به روز نیستید باید روزهارو بشمارید تا آیا جیلبریک نسخه جدید ios بیاد آیا هم نیاد (این همه نکات منفی جیلبریک داره منظر شما به توییکها ارزش داره؟ من میگم اصلا به هیچ عنوان)

-چندین میلیون پول دیواس میدیم اما حاظر نیستیم از برنامه نویسان حمایت کنیم حتی اگه خرید گیفت برای شما سخته میتونید از راه هایی مثل بدست آوردن گیفت رایگان یه گیفت 10 دلاری تهیه کنید و اپهایی که خیلی نیازتون هستو بخرین هم اورجینال شما دارین هم از اون برنامه نویس که ساعتها وقتشو گذاشته روی اینکار حمایت کردین

-اپها دیگه به روز نیستن و آپدیت اونهارو از دست میدین (این برای من بسیر مهمه من روی اورجینال همیشه اپهام به روزه و در مکترین زمان ممکن appstore آپدیت جدید اطلاع رسانی میکنه مه واقعا عالیه)

-امید به جیلبریک کاهش بسیار شدیدی هم میانه کاربران و هم میان هکران به وجود آمده دوستانی هم که میگن بدونه جیلبریک مهاجرت میکنن به اندروید و یا لینوکس و یا ویندوز و.... همین الان من پیش نهاد میدم که فرصتو از دست ندن و مهاجرت کنن (پیشنهاد)

در هر صورت تصمیم نهایی با کاربر هست و هرکسی نظرش محترمه و حق انتخاب داره این نظر چندین ساله من از استفاده از آی دیوایسهام هستش که در اختیارتون گذاشتم تا تصمیمی هوشیار تر و بهتری داشته باشید. باور کنید دستم درد گرفت انقد تایپ کردم اما به عشق شما دوستان خوبم (شوخی کردم)

دوستانی که با نظر من در مورد جیلبریک موافقا با زدن تشکر اعلام کنن و نظرشونو بنویسن که چرا موافق و یا مخالفید دوستانی هم که نظرشون در مورد جیلبریک عوض شد هم همینطور که به نتیجه بهتری برسیم ممنون

موفق باشید و پیروز و از دیوایستون لذت ببرید با جیلبریک و یا اورجینال انتخاب با شماست. iHamid

ویرایش توسط iHamid-1 : 01-14-2013 در ساعت 03:25 PM
    http://forum.apple-ios.ir/images/signaturepics/sigpic18586_2.gif

7. 9 کاربر مقابل از iHamid-1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5s-Gray
    iPod Shuffle
    تشکر شده 4,987 بار در 1,368 ارسال

حمید جان متن بلندی نوشتی همه حرفات قبول .

خب :

1- مگه قیمت آیفون توی ایران خیلی نسبت به قیمت جهانیش نزدیکه , که حالا ما بیایم بریم گیفت کارت بخریمو و برنامه ها رو اورجینال نصب کنیم و از برنامه نویسان خارجی حمایت کنیم . ( برنامه نویسان ایران رو فاکتور بگیریم )

2 - اگر قرار به خرید کردن که که هم برنامه پولی توی اپ استور هست , و هم توی سیدیا .

3- شما دارید میگید که فلش هست و خیلی راحت میتونین فابل جابجا کنید , خب , دقت کنید : فلش هست --- این یعنی یک وسیله جانبی که خودش به نوبه خودش دست پا گیر هست .

4- کی گفته که برنامه های جیلبریک به روز نیستن ؟ تا زمانی که ایسنتالوس بود به محض ریلیز شدن یک اپ به ثانیه نمیکشید که هکرا برنامه رو کرک میکردن و عرضه عمومی میشد , پس مشکل آپدیت برنامه ها به هیچ عنوان توی جیلبریک نیست .

4- متاسفانه یجوری میگین که مصرف باتری زیاد میشه که انگار میشه 1 ساعت . من در حالی که WiFi هم استفاده میکنم به راحتی 24 ساعت باتری دارم . و کافی هست . اگر هم که WiFi خاموش باشه تقریبا 2 روز

5- قدرت دستگاه میاد پایین ؟ بله ولی نه برای 4s و 5 . ( اولا بستگی داره گه چکار بخواید بکنید , بنده خودم از اینکه با گوشیم بازی کنم متنفرم , گوشی که وسیله بازی نیست . هست ؟

من 4 هم داشتم و جیل میکردم . و واقعا لذت میبردم .

خب بله شما Infity Blade 2 رو نصب کردین و انتظار دارین که رون اجرا کنه ؟

روی 4S نصب کنید ببینید مثل بوگاتی کار میکنه .

6- گفتی که فرمور به روز نیست .

حمید جان قبل از ورژن 6 اگر که یادتون باشه 5.0.1 که اومد به 2 هفته نکشید جیل شد و همینطور برای 5.1.1 ... ولی خوشبختانه فرمورهای اپل توی شماره بعد آنچنان تغییری نمیکنن . همین فرمور 6.0.1 رو شما اگر نگاه کنید تغییرات اضاف شده انگشت شمار هستن .

ولی متاسفانه جیلبریکش با توجه به امنیت های اپل سخت شده . که اونم قراره بیاد به نزدیکی .

بنده که زیاد فک نمیکنم الان باید باید برم روی 6.0.1

7- مسئله جیلبریک برای من بیشتر برای توییک نه برنامه های کرک . جون بنده برنامه هایی رو که نصب میکنم همشون توی اپ استور رایگان هستن.

8- اوه اوه یادم رفت ,توییک دلیورد که فوق العاده بود که متاسفانه آپدیت نشد . حمید جان اون ضربدر قرمز نشونه عدم دریافت اس ام اس برای طرف مقابل نیست , نشون از اینه که تو اون ثانیه گوشی شما آنتن نداشته و پیام از گوشی شما خارج نشده .

در کل ممنونم حمید جان که نظراتتو با همه به اشتراک گذاشتی

ویرایش توسط iKamran : 01-14-2013 در ساعت 04:05 PM

9. 5 کاربر مقابل از iKamran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    iPod Touch 3G
    MacPro
    تشکر شده 3,614 بار در 972 ارسال

جیلبریک درست از حفره های امنیتی استفاده میکنه ولی تغییرش در ios موجب مصر بیشتر باتری نمیشه و جیلبیک های انتترد چون به صورت دائمی میتونن فایل های ios را جایگزین کنند دیگر چیزی در حال اجرا نیست که فضای رم را هم اشغال بکنه!
    جیلبیک حفره های دستگاه شما را برای هک باز میزاره و این امکان وجود داره که بعدا ازش سو استفاده بشه ولی هکر هایی که جیلبریک رو توسعه میدند خودشون به این فکر هستند که با جیلبریک امنیت هم داشته باشید نمونش در ورژن 4.3.3 ایپد 2 توسط نابغه ای به نام مستعار comex هک شد و او توانست با استفاده از یک فایل pdf پردازنده A5 را هک و جیلبریک آن را عرضه کند و بعد از چند روز از حفره امنیتی که استفاده کرده بود ترسید و سریعا توییکی برای بستن ان ارئه کرد تا دسترسی هکران را به آن مصدود کند! (لازم به ذکر است comex بعد از این هک توسط اپل استخدام شد و بر روی امنیت ios نظارت داشت تا همین چند ماه پیش که به اشتباه اخراج شد)
    -هر لحظه منتظر هنگ هستید - نا پایداری سیستم ios چون جیلبریک سیدیارو روی فایلهای سیستمی میشونه و باعث بهم ریختگی دستورات سیستم عامل iOS میشه!!! (بنظر من اصلا این کار جیلبریک ارزش داره؟؟؟)
    هیچ کس پس از جیلبریک هر لحظه منتظر هنگ نیست اصولا دیدن فیلم با فرمت flv در برنامه acplayer خیلی بیشتر هنگ برای شما بوجود میاره تا جیلبیک (در اصل جیلبریک هم هیچ گونه هنگی کرش و... برای شما بوجود نمیاد و خیلی ها که مخالف جیلبریک هستند با تبلیغاتی منفی همچون کرش مصرف بالای باتری و یا هنگ کردن دستگاه کاربران رو از این حق قانونی منصرف میکنن)
    دیگه به روز نیستید باید روزهارو بشمارید تا آیا جیلبریک نسخه جدید ios بیاد آیا هم نیاد (این همه نکات منفی جیلبریک داره منظر شما به توییکها ارزش داره؟ من میگم اصلا به هیچ عنوان)
    درست جیلبیک انتترد برای دیوایس ها دیر منتشر میشه ولی همیشه بهترین و پایدارترین ورژن جیلبریک انتترد میشه

نمونه ورژن 4.0 یکی از پر باگ ترین ورژن های موجود مصرف وحشتناک بالا ایفون 4 در اوایل کار مشکل در انتن دهی نتنها در ایفون 4 بلکه در همه دیوایس ها در عوض 4.1 بهبود مصرف باتری رفع مشکل انتن و جیلبریک انتترد توسط بلک رین هکری که قبلا در 18 سالگی ورژن 3.1.3 را جیلبریک کرد.
    ورژن 4.2 مصرف بالا باتری در عوض 4.2.1 پایدار ترین جیلبریک تا امروز که هنوز توسط خیلی از ایفون های 3جی استفاده میشه و امکانات مثل CELESTE بر روش کار میکنن.
    ورژن 4.3 بشدت ناپایدا تا جایی که در 2 هفته بعدش ورژن 4.3.1 وارد شد در عوض ورژن 4.3.1 تا ورژن 4.3.3 ورژن های به یاد ماندنی با قابلیت جیلبیک انتترد و مولتی تسکینگ جستچر بر روی همه دیوایس ها که فقط با جیلبریک میشد فعالش کرد.
    ورژن 5.0 مصرف بالای باتری برای ایفون 4اس 5.1 که با یک خبر ناگهانی 5.1.1 خارج از انتظار برای پوشاندن باگ های 5.1 عرضه شد همتون با گیر کردن کیبرد در صفحه سرچ آشنا هستید.
    ورژن 6 مشکا Wifi برای ایوفن 5 ! پس همیشه جدید بهتر نبوده قدیمی جیلبریک شده بهتر بوده

چندین میلیون پول دیواس میدیم اما حاظر نیستیم از برنامه نویسان حمایت کنیم حتی اگه خرید گیفت برای شما سخته میتونید از راه هایی مثل بدست آوردن گیفت رایگان یه گیفت 10 دلاری تهیه کنید و اپهایی که خیلی نیازتون هستو بخرین هم اورجینال شما دارین هم از اون برنامه نویس که ساعتها وقتشو گذاشته روی اینکار حمایت کردین

-اپها دیگه به روز نیستن و آپدیت اونهارو از دست میدین (این برای من بسیر مهمه من روی اورجینال همیشه اپهام به روزه و در مکترین زمان ممکن appstore آپدیت جدید اطلاع رسانی میکنه مه واقعا عالیه)
    به درخواست هکرانی چون خود ساوریک خالق سیدیا شما از اپ های کرک شده استفاده نکنید و حتما برنامه های خود را از اپ استور نصب کنید برای حمایت از نویسنده حتی برای اپ های مجانی هم برای حمایت از نویسنده ان را از اپ استور دانلود کنید !
    در کدام ورژن از ios ها موقع جیلبریک توییک appsync خود به خود نصب میشود؟؟؟ هیچ کدام پس کسی جلوی شما را برای نصب برنامه های اورجینال نگرفته و همانطور که در بدنه اصلی ios آپدیت اپ ها از طریق اپ استور ممکن هست الان هم با نصب برنامه اورجینال همیشه اپدیت باشید
    -در رابطه با اپها که بعضی دوستان توانایی خرید از اپستور ندارن و دیوایس شونو جیلبریک میکنن برای این امر متاسفانه - الان که برنامه pp25 اومده خیلیها از جیلبریک به سمت اورجینال اومدن و بسیار راضی هستن - من خودم حتی از برنامه pp25 هم استفاده نمیکنم!!!!! باور کنید من هم آیفون دارم و هم آیپد دوستان میدونن که اپهای آیپد نسبت به آیفون از قیمتهای بسیار بالاتری برخوردار هست. اما من همرو خریدم هم برای آیفون هم برای آیپدم چرا؟ به چند صد دلیل یکیش که خیلی برام مهمه آیتونز هستش من وابستگی شدیدی به آیتونز دارم چون تمام نیازهامو پوشش میده به صورت جامع و عالی
    ایا استفاده از اپ های کرک شده pp25 نقض حقوق برنامه نویسان نیست ایا این روش مشکلاتی با سینک از طریق ایتونز ایجاد نمیکند ؟
    ندین میلیون پول دیواس میدیم اما حاظر نیستیم از برنامه نویسان حمایت کنیم حتی اگه خرید گیفت برای شما سخته میتونید از راه هایی مثل بدست آوردن گیفت رایگان یه گیفت 10 دلاری تهیه کنید و اپهایی که خیلی نیازتون هستو بخرین هم اورجینال شما دارین هم از اون برنامه نویس که ساعتها وقتشو گذاشته روی اینکار حمایت کردی
    درضمن گفتنی هست که این روزش هنوز یک ماه نیست که ابداع شده! قبل از ان چی؟قبل از ابداع روش ثبت udid و سو استفاده از امکاناتی که اپل به دولوپر ها میدهد برای ایپد نیو چی؟
    -مصرف باطری بیشتر و بیشتر با نصب هر توییک جدیدتر و تعداد نصب بیشتر توییکها (هرچی تویکهای بیشتری نصب کنید مصرف شما بالاتر میره Winter board و sbsettings و intelli screen X و barrel و همینطور air blue sharing چون همیشه اینا فعالا)
    تجربه نشون داده مصرف باتری sbsetting که میتوان به جرأت پر مصرف ترین توییک سیدیا نام بردش برابری میکنه با مصرف باتری در زمانی که شما بیش از 10 اپ در مولتی تسکینگ خود باز دارید!
    درست است بعضی از توییک ها مانند winter board و sbstting به دلیل این که همیشه فعال هستند مصرف بالای باتری دارند و این شامل نصف بیشتر توییک های سیدیا نمیشود در ضمن بهتون توصیه میکنم بجای استفاده از برنامه هایی مانند biytafont و... کار هایی که میتوان دستی با ifile انجام داد را از توییک استفاده نکنید !
    توییک پر کاربرد mobile substrate دسترسی به قسمت های مختلف برای دیگر توییک ها ایجاد میکند بدون ان که به هسته اصلی ios صدمه ای وارد کند و اصولا نقش یک فیوز برای جلوگیری از اختلال در سیستم را دارد تا بجای این که ios دچار مشکل شود خود mobile substrate سیستم شما را به سیف مد میبرد (99% توییک ها برای دسترسی به بخش های مختلف ios از این توییک که برای کاربران مخفی هست استفاده میکنند پس هیچ وقت این بلا سرتون نمیاد)
    نا پایداری سیستم ios چون جیلبریک سیدیارو روی فایلهای سیستمی میشونه و باعث بهم ریختگی دستورات سیستم عامل iOS میشه
    لازم به ذکر هست سیدیا یک برنامه ای بیش نیست مانند برنامه weather اورجینال خود ios و در همون محل هم میشینه نه در هسته اصلی ios و بیشتر بجای یک اپ بهتر بهش لقب web app رو بدیم چون تمامی صفحات آن از اینترنت لود میشود و اگر بعضی وقت ها دید بدون اینترنت بازش میکنید و صفحه ها نشون داده میشه بخاطر سیو شدن صفحات در رم برای راحتی دسترسی هست و با خالی شدن رم ارور میده !

ویرایش توسط b.a23 : 01-14-2013 در ساعت 11:09 PM

11. 6 کاربر مقابل از b.a23 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    The New iPad-White

مدیران کل لطفا این نظر سنجیو در f*ac*eb-ook انجمن قرار بدین تا نتیجه بهتری حاصل شود ممنونمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

ویرایش توسط iHamid-1 : 01-14-2013 در ساعت 05:03 PM

نسخه IOS
    7.0.1
    iPod Classic
    iPad 4-Silver
    تشکر شده 2,056 بار در 625 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iHamid-1 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مدیران کل لطفا این نظر سنجیو در facebook انجمن قرار بدین تا نتیجه بهتری حاصل شود ممنونمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    دوستان نمی خوام بی ادبی کنم اما جدیدا تو سایت خیلی راحت از ف ی س ب و ک حرف میزنیم.سایتو فیلتر میکننا

14. 2 کاربر مقابل از mk_sq عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    The New iPad-White

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط mk_sq مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط iHamid-1 مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مدیران کل لطفا این نظر سنجیو در facebook انجمن قرار بدین تا نتیجه بهتری حاصل شود ممنونمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    دوستان نمی خوام بی ادبی کنم اما جدیدا تو سایت خیلی راحت از ف ی س ب و ک حرف میزنیم.سایتو فیلتر میکننا
    نه دوست من شما خیالت راحت باشه مشکلی نیست فیسبوک قضیه ش از سایت جداس من با مدیران کل هم در این مورد صحبت کردم. (برای اطلاع بیشتر از این مورد با مدیران کل صحبت کنید.) ممنون از شما مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

ویرایش توسط iHamid-1 : 01-14-2013 در ساعت 04:42 PM

16. 3 کاربر مقابل از iHamid-1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.0.4
    نسخه Mac
    md314
    iPhone 5s-Silver
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 7,684 بار در 2,329 ارسال

من یه شعار واسه خودم دارم... جیلبریک نباشه برای من ios با سیمبیان هیچ فرقی نمیکنه! ( به جز اپ های فوق العادش ! ) در واقع جیلبریک بزرگترین شرط پیروزی ios در مقابل android هست! من هر روز کمه کم باید 4 تا آهنگ از طریق بلوتوث دریافت کنم...
    هیچ وقت حوصلم نمیشه همه برنامه های باز مولتی تسکینگ رو یه دونه یه دونه ببندم... به قول بابک جان بدون iifile منو مرده حساب کنید! و از همه مهم تر appsync!!! من برنامه های زیادی به عنوان تست مینویسم و برای اجرای اون ها روی دیوایسم باید و باید جیلبریک باشم و appsync رو نصب داشته باشم تا بتونم برنامه هام رو منتشر و یا تست کنم! در غیر اینصورت نمیدونم از کجام 100 دلار پول بیارم تا برای 1 سال بتونم اکانت دولوپر داشته باشم و اون هم بیا و برو کردیت و مستر کارت گیر بیار و .....

جیلبریک یعنی "فرار از زندان'' ... صرف نظر از اپلیکیشن ها محیط ios بدون جیلبریک برای من یه زندان محسوب میشه در صورتی که اندروید محیطش کاربر پسند تر و رابط کاربریش مورد قبول تر از ios هست... ولی وقتی ios رو با جیلبریک ادغام کنیم یه چیزی فراتر از ویندوز فون و اندروید به دست میاد... توییک هایی که برای اجرا شدنشون باید به فایل های سیستمی دسترسی داشته باشند!

به شخصا خیلی کیف میکنم وقتی دارم توییک barrel و یا auxo رو به یه اندرویدی نشون میدم و اون هم داره از تعجب کف میکنه!!! ولی وقتی آیفون با فریمور اورجینال رو میدم دست یه اندرویدی فکر کنم همونجا هم خودمو ضایع کردم هم کمپانی اپل رو... چون فقط یا باید روی آیکون ها کلیک کنی یا دستتو از راست به چپ بکشی تا صفحه عوض شه! واقعا اگر جیلبریک نباشه من نه میتونم برنامه بنویسم... نه وقتشو دارم برم گیفت کارت بخرم. نه میتونم وقتی آهنگ جدید رضا صادقی منتشر شده اون رو از گوشی دوستم بریزم تو گوشی خودم و نه میتونم یکم ظرافت به سیستم عامل گوشیم ببخشم و حتی نمیتونم به بهانه جیلبریک و توییک های اون آیپد خواهرم رو کش برم!!!

و در آخر اون شعار معروف:

i want an open ios with a lot of Special application just for myself and that is impossible without jailbreak

ویرایش توسط iArmin : 01-14-2013 در ساعت 04:48 PM

18. 10 کاربر مقابل از iArmin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1
    اکانت گیم سنتر
    M_
    iPhone 5s-Gold
    iPod Touch 4G-White
    The New iPad-Black
    تشکر شده 4,649 بار در 1,314 ارسال

من از جیلبریک بدم میاد یه بار جیلبریک کردم ولی باز بهحالت اول برگردوندمش چون فکر میکردم آیپاد محدودیت داره که نمیشه باهاش تماس گرفت یا اس ام اس فرستاد ولی توی اپل اسور گشتم یه برنامه free پیدا کردم که با اتصال به اینترنت میتونم باهاش تماس برقرار کنم با تمام سیم کارتهای ایرانسل و همراه اول واز اینکه نمیتونم باهاش از بلوتوث استفاده کنم ناراحت نیستم از این محدودیت اپل خوشم میاد و در کل اپل رو بدون جیلبریک دوست دارممهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

20. 5 کاربر مقابل از mina12 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع