06:47 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

نسخه Mac
    Mavericks
    Macbook Pro
    تشکر شده 1,373 بار در 308 ارسال

Hitb برگزار می کند: دومین دوره آموزش هک موبایل mobile hacking ii 2013

این دوره از آموزش ها برای بار دوم هست که برگزار میشه( به شخصه خودم آرزومه که تو این دوره ها شرکت کنم)
    از اینکه تو انجمن مطرح کردم گفتم شاید کسی باشه که شرایط شرکت تو این دوره ها رو داشته باشه

مدرسین این دوره شامل: Blake Turrentine مدیر عامل شرکت HotWAN محقق و طراح موبایل
    2- p0sixninja از اعضای تیم کرونیک و یکی کسانی که به جیلبریک ios 5 خیلی کمک کرد

این دوره دو روزه برگزار میشه در تاریخ 8 و 9 آپریل در آمستردام هلند با هزینه کمر شکن 1500 یورو.
    هدف از برگزاری این کلاس ها برای ارائه درک بهتر از تهدیدات در حال ظهور در زمینه تلفن های هوشمند است اگر شما هم علاقه به مباحث هکری و امنیت تلفن همراه دارید این دوره واقعا یه فرصت فوق العاده است که قدم در راه بهترین شدن در این زمینه بذارین
    از مباحث کلیدی که در این دوره آموزش داده میشه می توان به گیر انداختن سیستم عامل ها , جیلبریک و روت دستگاه ها, و همچنین حمله به شبکه های تلفن همراه و ... اشاره کرد

این دستگاه ها شامل: iOS / Android / ARM Internals
    Android Xsploit D3v
    iPhone & iPad Mod’N

اگر هم سوالی در این زمینه داشتین میتونین با این ایمیل تماس بگیرین [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

حداقل دانش مورد نیاز: آشنایی کامل با سیستم عامل های mac و linux و windows
    سخت افزار های مورد نیاز هم یه مک بوک و لبتاپ ویندوزی که هرکدام حد اقل 100 گیگ فضای خالی داشته باشند
    گوشی ها و تبلت های ios و آندروید:
    از ios هر کدام از دستگاه های a4 و a5 و a6 باید همراه داشته باشید
    و آندرویدی هم: Nexus S, Galaxy Nexus and USRP N200

اینم لینک ثبت نام: [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

امیدوارم حداقل یه نفر از ایران شکرت کنه...

منبع: HITB

2. 12 کاربر مقابل از the end عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

کلمات کلیدی این موضوع