12:16 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونخرید اپل ایدیبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 805 از 805 نخستنخست ... 305705755795803804805
نمایش نتایج: از شماره 8,041 تا 8,049 , از مجموع 8049

نسخه IOS
    7.1.2
    نسخه Mac
    Mavricks
    اکانت گیم سنتر
    Eng.nariman.akhavan@gmail.com
    iPhone 5s-Gold
    iPod Classic
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 19,399 بار در 5,521 ارسال

سوالات و مشکلات آیفون

دوستان تمام مشکل ها و سوالاتشان در مورد آیفون را اینجا مطرح نمایند

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

سلام ببخشید من گوشیم disable شده و روش نوشته 100000 دقیقه و تا قبلش به هیچ کامپیوتری وصل نبوده و الان به ituns وصلش کردم و ituns رو با apple id لوگین کردم و نمی خوام اطلاعاتش پاک بشه . خالا مثل شکل زیر اومدهrestore iphone و update اومده باید کدومش رو بزنم که اصلاعات گوشیم پاک نشه؟ ممنون مشیم راهتمایی بفر ماید[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت دوستانبنده قصد خريد گوشي آيفون دارم اما بزرگترين مشكلي كه باهاش مواجه هستم پيدا كردن يك فروشگاه مطمئن براي اين منظور هستش چون يادمه اون موقع كه آيفون ٦ تازه اومده بود بنده خيلي ساده لوحانه به اپل استور كنار علاءالدين مراجعه كردم و اون گوشيو خريدم ولي به محض اين كه رسيدم خونه ديدم گوشي سوخت و من رسما بدبخت شدمحالا براي جلوگيري از تكرار اين اتفاق به راهنمايي شما دوستان احتياج دارم اگر كسي لطف كرد و خواست راهنمايي كنه از طريق پيام خصوصي اين كار كنه تا از تبليغ جلوگيري بشهواقعا ممنون ميشم

با عرض سلام خدمت دوستان راسیتش من امروز یک عدد iPhone 5s خریداری کردم در طول روز متوجه بودم که سرعت اینترنت کم شده و یک دفعه متوجه شدم که این به خاطر آیفونه و استفاده مربوط به آیفون میشه خیلی برام جالبه که بدون هیچ گونه اجازه ای شروع کرده بود به دانلود iOS 10 بعد من رفتم تمام بروزرسانی های اتوماتیک رو خاموش کردم اما باز هم چاره این نبود و الان بعد از 12 ساعت این پیام اومد که IOS 10 کاملا دانلود شده و اماده نصبه اما من نمیخوام گوشیم iOS10 بشه و میخوام iOS9 بمونه اما الان این سیستم دانلود شده و حافظه داخلی رو اشغال کرده چیکار کنم که گوشی بیخیال iOS10 بشه و فایلی که دانلود کرده رو حذف کنه؟ اصلا امکانش هست یا باید ریست فکتوری کنم؟

تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

سلام به همگی دوستان کابل لایتینگ می خواستم برای گوشیم بگیرم . چند سوال داشتم1- آیا واقعا کابل اورجینال لایتینگ تو بازار پیدا میشه یا همه کپی هست ؟ 2- تشخیص اصل از کپی راه خاصی داره ؟3- کابل دو متری اورجینال لایتینگ هم تو بازار پیدا میشه یا فقط 1 متری اصل ممکنه پیدا کنم ؟ 4- حدود قیمت کابل اورجینال لایتینگ اگر باشه چقدر هست (( دو متری و یک متری )) ؟ و در آخر جای قابل اعتماد هم میشناسید ممنون میشم معرفی کنید ممنون

6. کاربر مقابل از dooste.man83 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

iPhone 4-Black
    iPod Nano
    The New iPad-Black
    Macbook Pro

ببخشید قیمت گوشی آیفون چقده؟

iPhone 4-Black
    Macbook Pro
    تشکر شده 3 بار در 2 ارسال

سلام خواهشا راهنمايى كنيد!!!!!!!!

از ديروز گوشى آيفون ٥ اس من
    تماسهاى ورودى رو تو حافظه نگه نميداره!
    يعنى چه ميس كال چه رسيو كال رو نشون نميده
    تماس رو ميبينى و جواب ميدى ولى شماره نميمونه تو ليست تماسها
    خواهشا كمك كنيد(دو بار ريست كامل رو از قسمت تنظيمات انجام دادم همون ريست كه مديا ها پاك نميشن؛
    خواهشا منو راهنمايى كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نسخه IOS
    ios10.2
    iPhone 5s-Gold

سلام دوستان گوشی بنده اپل6 میباشد و از زمانی که اپدیتش کردم به ios10.2باطریش سریع خالی میکنه یعنی بخواهی باهاش کارکنی در کمتر از سه ساعت به 2 درصد میرسه از100/ باطریش رو عوض کردم بازم مشکل حل نشد/ سوکت شارژش رو عوض کردم بازهم نشد/ لطفا راهنمایی کنید

سلام دوستانبنده مشکلی با آیفون خودم و همسرم دارم که هیچکدومشون نمیتونن نه از آی مسیج و نه از فیس تایم استفاده کنند! توی آی مسیج میزنه not delivered مشکل چیه؟

iPhone 5s-Gold
    iPod Touch 4G-Black
    iPad Air-Space Gray
    MacPro

دوستان من گوشی رو از دیجی کالا خریدم تورو خدا کمک کنید در مورد باتریش من از ساعت 3 ظهر 99 درصد بود باهاش کار کردم به صورت تقریبا عادی ولی وای فای یه سر روشن بود سیمکارتم رو گوشی بود مسیج دادم تلگرام بیشتر بودم کلش بازی کردم عکس گرفتم و... اما میگم کار شدید نکردم از ساعت 3 ظهر 99 بود الان ساعت دوازدهو نیمه شده 36 درصد به نظرتون طبیعیه یا مشکلی داره ؟؟؟؟؟ اینم بگم من ساعت حدودای 7 بود از ورژن 10.0.1 آپدیت کردم به 10.2.0 به نظرتون مشکل از ورژنه ؟؟؟ قبلی رو تست نکردم ببینم باتری تو اون چطوره

صفحه 805 از 805 نخستنخست ... 305705755795803804805

کلمات کلیدی این موضوع