09:14 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3111213
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 127 , از مجموع 127

iPhone 4-Black
    iPod Touch 3G
    MacPro
    تشکر شده 3,614 بار در 972 ارسال

معرفی سورس رسمی انجمن تخصصی محصولات اپل [ جامع ترین سورس فارسی ]

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما کاربران گرامی Apple-iOS.ir

مفتخرم امروز به شما سروران سورس رسمی انجمن تخصصی محصولات اپل را معرفی کنم :

در پی تلاش های تیم Apple-iOS در برطرف کردن نیاز کاربران گرامی سورسی فارسی با بیش از 400 پکیج آماده سازی شده که هم اکنون می توانید آن را به لیست سورس های خود در Cydia اضافه کنید و از برنامه ها آن استفاده کنید.

برای افزودن سورس انجمن به لیست سورس های Cydia , وارد Cydia شده به بخش Manage بروید و وارد sources شوید از گوشه سمت راست صفحه گزینه Edit را انتخاب کنید سپس از گوشه سمت چپ Add را بزنید و در نوار ظاهر شده آدرس سورس را وارد کنید و بر روی Add Source بزنید و منتظر بمانید تا سورس اضافه شود در پایان Return to Cydia را بزنید.

Cydia.Apple-iOS.ir

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    .
    .
    .

امکانات سورس :

1- توضیحات سورس به صورت فارسی هستند.

2- امکان دسترسی سریع به آموزش و توضیحات مربوط به پکیج از طریق بخش More Information در هر پکیج.

3- ساپورت سورس :

میتوانید مشکلات در مورد سورس و یا پکیج ها را به ما گزارش دهید :

کافیست از داخل پکیج مورد نظر بخش [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید] را انتخواب کنید و یک ایمیل به ساپورت سورس ارسال نمایید تا در اولین فرصت به مشکل رسیدگی شود.

- لطفاٌ برای رعایت نظم و افزایش سرعت رسیدیگی به مشکلات سورس از دادن پیشنهاد ویا انتقاد از طریق این بخش خود داری کنید (با تشکر) .

- برای درمیان گذاشتن انتقادات و پیشنهادات ارجمندتان میتوانید از راه های زیر با من در تماس باشید :

1- از طریق سورس :
    کافیست زمانی که در Cydia هستید داخل یکی از پکیج ها شده و از قسمت Author استفاده کنید و برای من یک [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید] ارسال نمایید.

2- از طریق پیغام خصوصی در انجمن [برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

با تشکر از دوستانی که من رو در انجام این کار حمایت کردند به خصوص نریمان عزیز (narij) و همچنین احسان گل (iPhone) و امیر جان (iAmir) که این چند وقته خیلی بهشون زحمت دادم.

امیدوارم با حمایت دوستان بتوانیم سورس انجمن رو به یکی از بهترین سورس ها فارسی تبدیل کنیم .

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

کاربرانی که عضو انجمن تخصصی محصولات اپل نمی باشند نیز میتوانند با اضافه کردن سورس Cydia.Apple-iOS.ir به سورس های خود ، از تمامی امکانات ذکر شده بصورت رایگان و بدون نیاز به عضویت در انجمن استفاده کنند ، اما بهتر است جهت استفاده از تمامی امکانات موجود ( از جمله : نمایش تصاویر مربوط به آموزش ها ، نمایش لینک دانلود برنامه ها و بازی ها و همچنین توانایی بیان مشکلات و ... ) در انجمن نیز عضو شوند .

بخش های جدید سورس :

ویرایش توسط b.a23 : 01-26-2013 در ساعت 09:21 PM

2. 231 کاربر مقابل از b.a23 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

a111111, a15341, ABC00, abdolla1356, ahmad318, Ahmadff, alfaa, Ali iphone, ali-rahimi-mansoob, ali-sky, ali.shams, ali60, ali8621, Alirezadoh, ali_sozan88, Am!r, amin67, Amir hossain, amir.mohammad_asadzadeh, AmiR0020, amir2005, amirf705, amirreisi, Amirrezanaij, anamis, apank, ara6, aramini, arashpanahi, aref01, aren2008, arfo, Arman 512™, armin_60, atena, Azad-Dlpak, azarbai, ™DARKSHADOW, badrap, bahram_milad, Benyamin, bs1367, carbons, daneshjoometal, deewana, del66, Deniro60, Designer, Drifter, мєнrαи, ebionline, EBI_RAM1, ef_3pehr, Ehsanboy88, ehsan_28, ELEVIN, ELI3P, emilis, EmpireOfKurdistan, ErfanKing, Esafb52, essiano, Ezi2, fantome10, farhan, faridz, farshid.maghami, faryf, farzadasa, farzad_mt, fghavi, fmirdamadi, gha, gharib, ghkia, gimiamir, hamed_billiard, hamham.com, hapali, hi160, Hidden, HOD HOD, hosseindark, hosseinfsf, hva8, H_zandi, i Mohamad, iAlem, ialestoon, iAmir, iAra$h, iArmin, iBinam, iCloud, iEdris, iHamid-1, iHamidreza, iKamran, iKTG, iMal, iNiyayesh, iPhone, iradj, iSalar, iSaleh, iSoroush, iTunes, jamil5545, javadhashemi, jili, jn_gir, jupitar, kambizonline, kamivh1, kank, kasra74, KianTO, komar20, KOOROSH KING, kurdish, l3al34k, lightstar, LoRDAmMaR, lord_m69, lovejvm, m36414, m4ziy4r, maboodi, macintash, mahdi tt, mahdi360, mahdi62, mahdibayat, mahtel, mahyarnamazi, mamadshah, manteghi, markar, Maryam_J, masi6502, masoudj, maximus, mehrdad12, memo, MHM_ID, mina12, mk_sq, mo4sa66, mobail 121, modern_239, mohamadreza_kha, Mohammad Amin, Mohammad.RK, mohammad3065, mohammaddo, mohammadqaderi, Mohsen guetta, mohsen12251, mojtaba sh, mollaxi, mosiomm, mossaffer, Mr.hoseyni, Mr.SinA, mrsh_1365, My-Apple, nader98, narij, navidah, nilson, Olesius43, op0008, opcoir, Parsa.ghorbannia, Parsi Boy, parviz, Pedram_21, persian_kb, persim, Pois0nous, prp-e, R-E-Z-A 66, Raha1, ramin@123, ramtin, reza.apple, reza.gx5, reza.s, rockfa, saba-70, sabzak, sadeq008, saeed_karaj2000, saeed_kiss, saeid vesal, saeid.yas, saeid1362, saied_alaie, saman_rm, sasan3380, sepy007, shafisoftware, shahrokh_f, shan, shayan95, sinaalmasi, Sinsali, smms_62, sm_sm8030, solin-1385, spyhunter, thral, tnt5124, Tornado, Trainer, ultrasn0w, usefkey, vahid6630, vahidmx, verizon, vidool, viero, VIP3R, vp4197, waxd, wookman, x777, X7un, yazdan, zeus, عبدل قشمي

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

سلام و خسته نباشید
    من این سورس را نصب کردم و خوب کار می کرد ولی یک دفعه وقتی توی cydia می روم هیچی توش نیست و error می دهد باید چیکار کنم؟
    با تشکر

نسخه IOS
    7.1.1
    iPhone 5-White & Silver
    تشکر شده 53 بار در 33 ارسال

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید . نوشته اصلی توسط foroughi.amin مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    سلام و خسته نباشید
    من این سورس را نصب کردم و خوب کار می کرد ولی یک دفعه وقتی توی cydia می روم هیچی توش نیست و error می دهد باید چیکار کنم؟
    با تشکر
    واسه من سالمه.....
    cydia رو با مولتی تسکینگ ببند... ریستارت کن.. ببین درست میشه... اگه نشد سورس رو پاک کن از اول add کن.

نسخه IOS
    iOS 8
    نسخه Mac
    Yosemite
    اکانت گیم سنتر
    -!Arshia!-
    iPhone 5s-Gray
    iPod Nano
    iPadMini-Black & Slate
    iMac
    تشکر شده 5,385 بار در 1,435 ارسال

دوستان سورس به هیچ وجه اپدیت نیست . پیشنهاد میکنم نصب نکنید چیزی تا اطلاع رسانی کنیم

If you think you can do a thing or think you can't do a thing, you're right.

6. 6 کاربر مقابل از iAr$hia عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نسخه IOS
    7.1.2
    iPhone 5s-Gray
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

دمتون گرم
    واقا محشرین

8. کاربر مقابل از amirkhiz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نسخه IOS
    8.0.2
    نسخه Mac
    Yosemite
    اکانت گیم سنتر
    ahmadifaraz0@gmail.com
    iPhone 5s-Silver
    iPod Nano
    iPad 4-Silver
    MacPro
    تشکر شده 275 بار در 138 ارسال

لطفا برای تشکر از دکمه تشکر در پایین استفاده کنید

نسخه IOS
    7.1.2
    اکانت گیم سنتر
    aminsaberi59
    iPhone 4S-Black
    iPod Nano
    iPad2-Black
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

ali mersi vaghanمهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

با تشکر از شما[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3111213

کلمات کلیدی این موضوع