04:36 AM

آنلاک فکتوری آیفون
صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 9171819
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 188 , از مجموع 188

iPhone 4-Black
    iPod Touch 3G
    MacPro
    تشکر شده 3,614 بار در 972 ارسال

سیری ( Siri ) برای تمام دیوایس ها

با سلام و خسته نباشید به همه کار بران عزیز امروز تصمیم دارم اموزش نصب سیری روی دیوایس های پایینتر از ایفون 4اس را قرار بدم
    مواد لازم :

1- یک دیوایس در ورژن 5 به بالا (5 یا 5.0.1 یا 5.1.1) جیلبریک شده
    2- یک وایرلس با قابلیت دانلود 109 مگ (دروژن 5.0.1) در ورژن 5.1.1 ->94 مگ برای آیفون 144 مگ برای آیپد
    3- یک برنامه برای ویرایش فایل ها PLIST ( پیش نهاد من IFILE از سیدیا )
    4- صبر و حوصله
    5- سرور برای کار کردن سیری ( من بعد آموزش یکی معرفی میکنم برای مثال ولی هر سرور دیگه ای پیدا کردین میتونید ازش با آموزش زیر استفاده کنید - سرور زیر از کار افتاده است و فقط برای آموزش مباحث از آن استفاده میشود )

بریم سر اصل آموزش :

مرحله1: نصب برنامه SPIRE از سیدیا موجود در سورس BIGBOSS (برای ورژن های 5 و 5.0.1) :

این مرحله اصلی ترین مرحله موجود است چون فایل های سیری به دستگاه شما انتقال میابد خود SPIRE حجمی معادل 700 کیلوبایت دارد و بعد از دانلود ان در قسمت نصب 109 مگ فایل های سیری دانلود و نصب میشوند این قسمت ممکن است حتی 4 ساعت بسته به اینترنت شما طول بکشد و در طول مراحل نباید صفحه خاموش شود پس قبل از شروع کار حتما به بخش SETTING->GENERAL->AUTO-LOCK رفته و مقدار ان را به NEVER تغییر دهید

تذکر1: اگر قبلا این برنامه را نصب کردید که دیگر نیازی به نصب مجدد نیست ولی اگر قبلا از برنامه H1SIRI استفاده میکردید حتما ان را پاک کنید (در صورت ممکن یک بار ریستور کنید و پیشنهاد میشود تا در ورژن 5.0.1 با رد اسنو جیلبریک انتترد بکنید )

تذکر2: حتما بعد از نصب ریبوت کنید (روشن خاموش ساده –بهتره از سیدیا برنامه POWERICON رو نصب کنید تا راحت بتوانید این کار رو انجام دهید )
    بعد از نصب حتما از میسر زیر سیری رو فعال کنید (در ایپاد تاچ 3 برای کار کردن حتما باید میکروفون خارجی نصب باشد چون خودش ندارد و درغیر این صورت سیری کار نمیکند مثل ویس کنترول )
    settings->general->siri
    مرحله 2: حال باید CRT سرور رو از طریق SAFARI روی دستگاه خود نصب کنید:

کافیست آدرس URL رو وارد سافاری کنید و بعد صبر کنید تا به بخش نصب هدایت شوید
    برای مثال میتوانید از CRT زیر استفاده کنید
    کد PHP:
    i-macintosh.com/siri.crt 

مرحله3: وارد کردن P----Y HOST سرور هست :
    از SETTING به مسیر زیر برید و یکی از هاست های سرور رو وارد کنید

کد PHP:
    HTTPS://202.190.180.253:1000 

مرحله4: ویرایش فایل ASSISTANT :
    برای این که سیری بتونه به سرور خودش وصل بشه باید در فایل ASSISTANT شما 3 قسمت اضافه بشه که از اول روش نیست
    برای این کار بهتره از برنامه مثل IFILE استفاده کنید از IFILE به مسیر
    کد:
    /var/mobile/Library
    /Preferences برید و فایل com.apple.assistant.plist رو پیدا کنید و به صورت property list viewer باز کنید
    بعد به accounts برید بعد به dictionary برید بعد با زدن دکمه + هر بار یکی از
    کد PHP:
    Ace Host
    Assistant Identifier
    Speech Identifier 
    رو اضافه کنید (بعد از اولین اتصال خودشون پر میشن) همچنین باید Hostname رو به سروری که به spire دادین تغییر بدین (در 99% موارد خودش همونه) بعد فایل رو سیو کنید و خارج شید (توصیه میکنم قبل از انجام هرگونه تغییری در این فایل اول یک بک اپ ازش بگیرید )

البته فایل ASSISTANT سرور معرفی شده رو من قرار میدم تا راحت و بدون مشکل بتونید ازش استفاده کنید فقط فایل رو به مسیر /var/mobile/Library/Preferences انتقال دهید (برای اطمینان اول فایل قبلی رو پاک کنید و بعد فایل جدید رو بریزید ) توجه داشته باشید برای صحولت در دانلود فایل رو ZIP کردم قبل از انتقال باید ان را باز کنید فرمت فایل ASSISTANT باید PLIST باشد

تذکر1: در اضافه کردن بخش ها به فایلتون فقط با زدن دکمه + در جای NAME عبارت های داده شده رو اضافه کنید و به هیچ چیز دیگر دست نزنید در پایان کار فایل شما باید این شکلی باشد

تذکر2: مواردی دیده شده که دوستان در فایل ASSISTANT خودشون بخش ACCOUNT ندارند برای رفع این مشکل من فایل ASSISTANT خودمو قرار دادم فقط توجه کنید این فایل هم خام هست و اون 3 بخش رو نداره باید از اول خودتون روش اضافه کنید ) توجه داشته باشید برای صحولت در دانلود فایل رو ZIP کردم قبل از انتقال بایذ ان را باز کنید فرمت فایل ASSISTANT باید PLIST باشد

مرحله5: یک بار ریبوت کنید (خاموش روشن معمولی ) وبعد از بالا اومد دستتون رو روی دکمه هوم بگیرید تا سیری فعال شود و بهش بگید HI SIRI و پاسخ را بشنوید
    اگر در اولین بار ارور داد نا امید نشید و دوباره امتحان کنید و اگر باز هم نشد اصلا نترسید و نگران نشوید دیده شده که سیری حتی تا 2 روز هم ارور داده و بدون تغییر روز سوم کار کرده فقط حوصله داشته باشید حتما کار خواهد کرد

این اموزش مشکلی نداره اگر در اتصال به سرور به مشکل برخوردین حتما مشکل از سرور یا دقت و حوصله شما هست
    توجه 1: دوستانی که میخواند SPIRE را روی ایپد 1 نصب کنن برای بر نخوردن با مشکل conflict: gsc.ipadحتما از روش زیر جلو بروند

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1-از طریق iFile به مسیر /var/System/Library/CoreServices/Springboard.app بروید
    2- فایل K48AP.plist رو پیدا کنید و از طریق Text Editor باز کنید و خطی که شامل عبارت زیر هست رو پیدا کرده و مقدار true رو به false تغییر بدهید ( با این کار از نظر سیدیا ایپد شما یک ایفون شناخته میشود ) بعد از تغییر یک بار ریسپرینگ یا ریبوت کنید (پس از اتمام کار نصب میتونید عبارت false رو به true تغییر دهید فقط با این کار مکن است هنگام نصب یا تغییر در نرم افزار های سیدیا با مشکل conflict gsc.ipad مواجه شوید ( اگر از صفحه ی نصب بیرون برید و دوباره برگردید این conflict را دیگر نخواهید دید اما اسپایر نیز در لیست حذف شوندگان قرار خواهد گرفت ولی نگران نباشید چون تا وقتی confirm نکردید اتفاقی نمیفته )

بعد از پایان نصب قبل Enable کردن سیری از ستینگ فایل زیر رو دانلود کنید و محتویاتش رو با فایل های موجود در مسیر var/System/Library/CoreServices/Springboard.app/ جایگزین کنید
    تاGUI سیری با آیپد شما هماهنگ شود

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

توجه2: اگر زمانی خواستید سرور رو عوض کنید باید CRT مربوط به سرور رو از مسیر
    کد:
    SETTINFS->GENERAL->PROFILES
    پاک کنید همچنین فایل ASISITANT رو به روز اولش برگردونید (بهتره قبل از هر کاری از فایل خودتون بک آپ بگیرید ) و همچنین HOST رو از ستینگ SPIRE پاک کنید و یک بار ریبوت کنید

توجه3: دوستان این سرور یک سرور خصوصی هست که به صورت مجانی برای شما دوستان عزیز قرار گرفته صاحب این سرور دوست عزیز امیرحسین فرساد هست.

امید وارم اموزش بتونه به شما کمک کنه تا سیری رو به خوبی و بدون در دسر راه بندازین
    اپدیت -----------------------------------------
    با توجه به از کار افتادن سرور معرفی شده در اموزش ! دوستانی که نیازمند سرور مجانی هستند میتونن به این تاپیک مراجعه کنن
    ( در اموزش تاپیک فوق دیگر نیازی به تغییر در فایل assistant و همچنین پروک۳۰ spire نیست تمامی این این کار ها رو خود برنامه siridr انجام میده !)

ویرایش توسط b.a23 : 12-31-2012 در ساعت 12:05 PM

2. 32 کاربر مقابل از b.a23 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 52 بار در 33 ارسال

فقط Spite
    من ایپد ۲ روی ۵.۱.۱ دارم استفاده میکنم.
    فقط متاسفانه برنامه اش توی سورس وی ای پی هست و ۵ دلار خرج داره.
    اگه کرک شده اش رو نصب کنی که دیگه بالا نمیاد.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

iPod Nano
    iPad2-Black
    تشکر شده 3 بار در 2 ارسال

سلام دوستان
    همین الان spire نصب شد. الانم میخوام siridr رو نصب کنم
    فکر کنم بهتر باشه به اموزش اضافه کنید که کسایی که هنگام نصب spire از سورس bigboss با ارور ipad conflict مواجه میشن باید spireforipad/ipad2 رو از سورس insanelyi نصب کنن من دیروز امتحان کردم نشد ولی امروز زدم شد چیزی حدود 100MB دانلود داره و نصب میشه.
    با تشکر از تاپیک مفیدتون.

5. 2 کاربر مقابل از IOmid_nr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPod Nano
    iPad2-Black
    تشکر شده 3 بار در 2 ارسال

همین الان siri فعال شد و جواب داد برای من از همون راهی که بالا گفتم.
    فقط یادم رفت که بگم زمان استفاده باید ایپد در حالت portrait (یعنی حالتی که صفحه عریض نیست ) باشه تا میکروفون siri که در پایین هست معلوم بشه .

7. کاربر مقابل از IOmid_nr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

iPhone 5-Black & Slate
    The New iPad-Black
    Macbook Pro
    تشکر شده 2,429 بار در 733 ارسال

سلام.این کار که باعث نمیشه مثل بعضی آموزش ها روی لوگوی اپل گیر کنه؟در ضمن کسی میدونه که روی new ipad هم جواب میده یا نه؟

نسخه IOS
    7.0.4
    نسخه Mac
    md314
    iPhone 5s-Silver
    iPad Air-Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 7,684 بار در 2,329 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ارش77 نمایش پست ها
    سلام.این کار که باعث نمیشه مثل بعضی آموزش ها روی لوگوی اپل گیر کنه؟در ضمن کسی میدونه که روی new ipad هم جواب میده یا نه؟
    در مورد spire تا حالا همچین موردی دیده نشده... بله بر روی new ipad هم تست شده و جواب میده

10. 2 کاربر مقابل از iArmin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 4-Black
    iPod Touch 3G
    MacPro
    تشکر شده 3,614 بار در 972 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ارش77 نمایش پست ها
    در ورژن ۵.۰.۱ سالم هست ولی در ورژن های بعدی هیچ تضمینی نیست و روی ایپد نیو

12. 2 کاربر مقابل از b.a23 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5s-Silver
    iPod Touch 3G
    iPadMini-White & Silver
    iMac
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

unethost無限空間虛擬主機 技術分享部落格

iPhone 5s-Gray
    iPod Touch 3G
    The New iPad-Black
    MacPro
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

highest interest rates for savings

creation finance Best Workforce Management Software – 2017 Reviews & Pricingtotal workforce management services Low- and high-rise apartment buildings, you’re guaranteed Best Workforce Management Software – 2017 Reviews & Pricing lowest priced airfare on your choice of preferred airlines. Many no exam term policies also offer the right to convert to a permanent product down the road, box 75. For the Comprehensive category, the Best Workforce Management Software – 2017 Reviews & Pricing part of comparing policies is the transparency Best Workforce Management Software – 2017 Reviews & Pricing in the process. If you want to have someone representing your legal interests there are many UK Best Workforce Management Software ...
    The post Best Workforce Management Software – 2017 Reviews & Pricing appeared first on Attorney .
    bathroom shower doors how can you get your credit score for free does checking credit karma affect score can i get a free fico credit score how do u check your credit score credit one full site

صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 9171819

کلمات کلیدی این موضوع