01:51 AM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 40 از 40 نخستنخست ... 30383940
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 396 , از مجموع 396

نسخه Mac
    Maveresk
    اکانت گیم سنتر
    Amir  iPhone 5s
    iPhone 5-White & Silver
    Macbook Pro
    تشکر شده 175 بار در 71 ارسال

Exclamation سوالات و مشکلات پیرامون مکبوک ها

سلام

لطفا سوالات و مشکلات خود در مورد مکبوکها را در این تایپک مطرح کنید برای هر سوال یک تایپک نسازید :

تازگی مدلی از مک بوک با نام md313 به بازار اومد (شاید هم قبلا" بود) خواستم ببینم چطوره ؟ چه خصوصیاتی داره ؟ آیا بهتر از mc700 & mc724 نیست ؟ لطفا" کمی توضیح بدین؟

ویرایش توسط amirreisi : 08-17-2012 در ساعت 03:46 AM

2. کاربر مقابل از amirreisi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

iPhone 5-Black & Slate
    iPod Touch 3G
    Macbook Pro
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

سلام من هارد مک بوکم بد سکتور شده بود low level format کردم بعد هم فرمتشو به NTFS تبدیل کردم و هارد رو دوباره بستم و گذاشتم سرجاش
    حالا میخوام EL Capitan روش نصب کنم وقتی DVD بوت رو میزارم آرم اپل می آد و زیرش یه خط شروع میکنه به پر شدن بعد که کامل پر میشه همون جوری میمونه و هیچ اتفاقی نمیوفته
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    چیکار بایدد بکنم الان
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    کمک کنین لطفا به شدت به لپ تاپم نیاز دارم ممنون میشم

Macbook Pro

با سلامدوستان من ۴ روز پیش مک بوک پرو ریتینا ۱۳ اینچ خریدم. MF839شب اول صدا اوکی بود و البته بگم صدا حتی شب اول یه خرده بالا پایین میشد اما ردیف بود.۲ روز پیش اومدم پا لپتاپ دیدم صدا نداره.نه هندزفری نه خود لپتاپ.مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری به نظر شما ؟خدمتتون عرض کنم تمام راه ها رو رفتم : ۲ نوع ریست ، کیل کردن تسک اودیو و ... ولی هیچیسیستم عامل هم elcapitan 10.11.1 بود که اپدیت کردم به ۱۰.۱۱.۳ ولی بازم هیچی.

iPod Shuffle
    iPad Air-Space Gray
    Macbook Pro

سلام بنده به تازگی مک بوک پرو گرفتم. وقتی وارد سافاری یا کروم میشم بعضی سایت ها رو مثل گوگل و یاهو رو که باز میکنه . نمیتونی ازش استفاده کنی . نه میتونی لینک ها بری نه سرچ کنی انگار صفحه هنگ کرده باشه. ممنون میشم مشکلم حل کنید

ویرایش توسط metijavan : 06-17-2016 در ساعت 11:22 AM

Unhappy رمز مک

سلام من این رمز سیستمی مکمرو فراموش کردم الان رسما دیگه هیچ کاری نمیتونم باش انجام بدم ن برنامه نصب کنم ن اپدیت مختل مختل راهه حلی چیزی

Macbook Pro

سلام عزیزان من file valult رو روشن کردم بعد از اون دیگه سیستم unluck نمیشه و برنامه هم نمیشه نصب کرد میگه پسورد اشتباهه در صورتی که این پسورد برای log in کار میکنه و درسته.خوااااااااااااااااا ش میکنم راهنماییم کنید دیوونه شدم...

iPhone 5s-Gold
    Macbook Pro

سلام دوستانمن مک بوک پرو ۵.۵ دارم عمر باتریش دیگه ۱۰۰٪ تموم شده و برا همین داره مشکلاتی برام ایجاد می کنه مثلا اینکه بعد از هر بار روشن خاموش کردن باید از اول تنظیمات مربوط به تاریخ و ساعتش رو درست کنم پسورد وایرلس دیگه تو حافظش نمی مونه و هر بار باید از اول کانکت شم و.... حالا می خوام از ebay یک باتری دست دوم بخرم چون آکش خیلی گرونه... اما نمی دونم دقیقا چه مدل باتری هایی به لپ تاپ من می خورن؟ واقعا نمی دونم مثلا اگر باتری یک لپ تاپ یک ورژن بالاتر رو بخرم روش نصب می شه یا نه... و باتریی که برای لپ تاپ مدل خودم سرچ کردم همین ۲ تا اومد!میشه کسی راهنماییم کنه که کدومو سفارش بدم لطفا؟[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید] پ.ن.من در حال حاضر ایران نیستم پس برا خرید از این سایت مشکلی ندارم!!

---------- Post added at 11:25 PM ---------- Previous post was at 11:19 PM ----------

ببخشید دو تا لینک رو که با هم میزارم مشکل پیش میاد...[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

ویرایش توسط dido272000 : 03-04-2017 در ساعت 10:24 PM

صفحه 40 از 40 نخستنخست ... 30383940

کلمات کلیدی این موضوع