سلام مدیریت محترم خسته نباشید با این سایت عالیتون .
من تازه به جمع آیپاد دارا اضافه شدم و قبل اینم نداشتم . الان اومدم چنتا سوال دارم امیدوارم مدیریت عزیز و دوستان بزرگوار کمک کنن تشکر از لطفتون . من ایپاد 5 خریدم

1- ایا من جلبریک کنمش دستگاهو یا نه . چه مزایا و معایبی داره . ایا خوب جیلبریک کنمش .

2- از طرفی دوستم میگفت نیاز به جلبریک نیست و راحت میتونی با خود گوشی دانلود کنی ولی چون برادر بنده هم گوشی داره من میخام طوری دانلود کنم تا بتونم که برا اونم بریزم و یبار دیگه دانلود نکنم دوباره کاری بشه .
الان اومدم دانلود کنم دیدم میفرسته به اپ استور و هیچ لینک مستقیم دانلودی تو سایت نیست یا نهایت من ندیدیم
الان مشکل من اینه وقتی میری با ایتونز دانلود کنی اولا سرعت افتضاح یه فایل 30 مگی رو کلی زمان میبره با نت پر سرعت و از طرفی هم وقتی با ایتونز دانلود میکنی اصلا معلوم نیست کدوم قسمت میره که اصلا از خام برنامه برا گوشی دیگه استفاده کنم رو یه سیستم دیگه .
بنده اپل ایدی امریکا و یکیم انگلیسو درست کردم یکی واسه خودم و دیگری برا برادرم.
یکی از دوستان گفت که زیر متنشو میزارم.
اگر اپ از اپ استور دانلود کنید، می تونید به کمک آیتونز یا آیتولز خروجی بگیرید و برای برادرتون هم نصب کنید.
خوب الان سوال اصلی من اینه من کل بازیا و برنامه هارو با ایپاد خود دانلود کردم خوب الان میخام رو ایفون 5 یا ایپد ایر داداشم نصب کنمش با برنامه ایتونز چطور از برنامه های خودم که دانلود کردم خروجی بگیرم که راحت بتونم رو ایفون یا ایپد ایر داداشمم نصب کنم .
ممنون میشم اگه اموزش خاصی و ساده برا گرفتن خروجی هست برام بزارین ممنون میشم و از چطور حالا خروجیو گرفتم ازون خروجی چطور با برنامه ایتونز برا ریختن داداشم استفاده کنم چون تا الان انجام ندادم . ممنون میشم تصویری با ایکون یا گفتم دقیق هر قسمت بگین چون حرفه ای نیستم تازه میخام راه بیفتم و الکی یبار برا خودم و یبارم برا داداشم دانلود نکنم تشکر .