09:30 PM

آنلاک فکتوری آیفون
صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 41 , از مجموع 41

نسخه IOS
    7.1
    نسخه Mac
    Mavericks
    اکانت گیم سنتر
    soroush.i7
    iPhone 5s-Gold
    The New iPad-Black
    Macbook Pro
    تشکر شده 5,965 بار در 2,019 ارسال

آموزش نصب iATKOS ML برروی لپتاپ و PC !

شاید خیلی از شما کاربران که iOS دارید lدوست دارید که سیستم عامل کامپیوتر های اپل رو هم امتحان کنید در این تاپیک آموزش نصب iATKOS ML گذاشته میشه که این نسخه جدیدترین هکینتاش موجود می باشد

برای نصب شما نیاز به وقت بسیار و حوصله ی خیلی زیاد باشید چون در بعضی کامپیوتر ها شما نیاز دارید بارها و بارها Kext های مختلف را نصب کنید تا بالاخره یکیشون جواب بده بنده خودم روی یکی از لپتاپ هام نزدیک ۱ ماه وقت گذاشتم و بیشتر از ۲۰ بار مجبور شدم مک و هی پاک کنم دوباره با Customize جدید نصب کنم تا بالاخره بعد از ۳۶ روز موفق شدم مک و کامل نصب کنم

ابزار های مورد نیاز :

۱.فلش مموری یا یک DVD کاملا خالی

۲.یک کامپیوتر یا لپتاپ که توانایی نصب شدن هکینتاش را داشته باشد

۳.TransMac

۴.Multibeast

۵.iATKOS ML

لینک دانلود مستقیم iATKOS ML فقط تا دو روز بعد از افتتاح تاپیک موجود می باشد و بعد از آن به بخش ویژه منتقل خواهد شد :

توضیحات :
    نرم افزار TransMac که لینک آن بالا گذاشته شده است برای رایت کدرن فایل DMG سیستم عامل برروی DVD می باشد و Multibeast برای نصب درایو های لپتاپتون و یا به اصطلاح Kext برروی مک می باشد

خوب میریم سراغ آموزش

ابتدا برنامه ی TransMac رو دانلود و نصب کنید

سپس از منوی File درست مانند عکس زیر Open Disk Image را بزنید و سپس فایل DMG سیستم عامل و از توی هارد خود انتخاب کنید

سپس از توی Sidebar که سمت چپ موجود می باشد روی فایل کلیک راست کنید و گزینه ی Burn to CD/DVD را بزنید (دقت کنید که در این قسمت حتما باید یک DVD خالی داخل دستگاه قرار دهید تا سیستم عامل برروی آن Extract بشه و بتوان نصب کرد)

سپس صبر کنید تا مراحل رایت کردن تمام شود (در این زمان می توانید پارتیشن مورد نیاز برای نصب هکینتاش را درست کنید که باید حداقل ۱۰ گیگ فضای خالی داشته باشد)

حالا پس از اتمام رایت DVD را داخل دستگاه بگذارید و کامپیوتر خودرا Restart کنید و از بوت منوی لپتاپ خود بوت را برروی DVD قرار دهید

حالا باید با صفحه ی زیر روبرو شده باشید‌ :

به این قسمت که رسیدید سریعا یک دکمه از روی کیبورد خود بزنید به طور مثال Enter یا Space یا هز چیز دیگری

حالا با این صفحه می رسید که باید زبان کامپیوتر خودرا انتخاب کنید

بعد از Agree کردن قواین و.. شما باید به این صفحه برسید که یکی از مهم ترین هاست

از منوی Utilities گزینه ی Disk Utility رو انتخاب کنید

بعد از باز شدن DISK UTILITY از SideBar سمت چپ پارتیشنی که جدا کردید را انتخاب کنید

از توی Tab های First Aid و Erase و... Erase را انتخاب کنید

در اینجا باید پارتیشن خود را فورمت کنید تا با OSX سازگار شود

Format را برروی (Mac OS Extended (Journaled بگذارید

Name را هرچیزی که خواستید بزارید ولی دقت کنید با نام پارتیشنی که برای ویندوز گذاشتید فرق کنه

Erase را بزنید تا مراحل فورمت آغاز شود

بعد از اتمام Erase برنامه ی Disk Utility را ببنید

دوباره با صفحه روبرو می شید حالا پارتیشن و انتخاب کنید و سپس Customize رو بزنید در Customize که تقریبا مهم ترین قسمت نصب مک می باشد باید مشخصات سخت افزاری خود را از توی این لیست پیدا کنید و تیک آن هارا بزنید این مرحله تو هر کامپیوتر متفاوت می باشد و می تواین بعد از نصب هم باز آن هارو با استفاده از MultiBeast که لینک آن را اول تاپیک قرار دادم تغییر داد

[/IMG]

بعد از اینکه کارتون با Customize تموم شد OK رو بزنید و سپس Install را حالا حدود 20 دقیقه طول می کشد تا Mac نصب شود

بعد از اتمام مراحل نصب کامپیوتر شما یک Restart خواهد شد و اگر تمامی مراحل را درست انجام داده باشید باید به مرحله ی Setup برسید که خیلی راحت می باشد و فقط شامل انتخاب اسم و... می باشد

یه مک خوش آمدید

اگر بعد از نصب گرافیک و یا بقیه ی سخت افزار کار نکردند کافیست Multibeast را باز کنید و Drive آن هارو نصب کنید

ویرایش توسط iSoroush : 07-19-2013 در ساعت 08:15 PM

2. 18 کاربر مقابل از iSoroush عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

iPhone 5s-Silver
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

این بخش ویژه چی هست و کجاست چرا من پیداش نمی کنم؟؟؟ میشه فایل نصب رو لینک بدین لطفا

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345

کلمات کلیدی این موضوع