10:05 PM

آنلاک فکتوری آیفونلوازم جانبی آیفونبلوتوث آیفونآنلاک فکتوري رسمي و دائمي آيفون
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 31 , از مجموع 31

iPhone 4-Black
    iPod Touch 3G
    iPadMini-White & Silver
    تشکر شده 104 بار در 26 ارسال

Exclamation توییک SiriYas توییکی برای صحبت کردن با دیوایس به زبان فارسی!!!

با سلام چند روز پیش یکی از هم وطنان عزیزمان از ایران توانسته یه خدمت بسیار بزرگ رو به این کشور عرضه کنه
    کاری که کمتر کسانی میتونند انجام بدن من چند روز پیش در انجمن هایی دیدم این شخص توییکی ایرانی رو عرضه کرده یعنی شما میتونید به صورت فارسی با گوشیتون صحبت کنید و او جوابتون رو بده باور نکردینه من خودم باورم نمیشد ولی وقتی این نسخه رو دانلود کردم دیدم حقیقت داره این هنرمند نسخه تست رو فعلا عرضه کرده بزودی نسخه کامل این توییک عرضه میشه من وقتی نصب کردم واقعا شاخ در اوردم شما میتونید به گوشیتون دستور بدین این شخص انجمن هایی که پشتیبانیش کنند تبلیغات اون انجمن رو میزاره تو توییک ما باید حمایتش کنیم میتونید نسخه تست رو از لینک پایین دانلود کنید

اینم عکسی از این توییک

عکس نسخه اصلی
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

عکس نسخه تست
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

نکته مهم: پس از نصب توییک به Setting رفته و توییک را فعال نمایید سپس حتما گوشی را ریبوت کنید.

واقعا کار بزرگیه امید وارم همه ایرانی ها درک کنند و حمایت کنند از مدیر گرامی خواهش مندم بزارن تو سورس با تشکر.

توجه:
    اونایی که صدا میزنن جواب نمیده حتما بعد نصب به setting برن و فعال کنن و بعد گوشی رو ربوت کنید
    نکته بسیاااااااار مهم حتما برای بار اول برای صدا زدن گزینه کامپیوتر رو انتخاب کنید
    حتما گزینه (کامپیوتر)

ویرایش توسط mohammadp : 04-03-2013 در ساعت 01:36 PM

2. 18 کاربر مقابل از mohammadp عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

دوست عزیز این توییک مناسب ios 9.3.3 هست؟

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

کلمات کلیدی این موضوع